What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

tak to ju :) když jsem to zkoušel prvně z kyselinou gyberelovou nebo jak se ten hnus jmenuje tak všechny odkvetlí bez hermení ty semínka sem ti kdysi posílal a v 100% female.
to stříbro sem zkoušel ale bez úspěšně bud neumím prášit nebo ten pyl byl sterilní dělal jsem cheese a tam co sem čet je tak 10-15%života zchopnýho pylu.
podle mě záleží na rodičích aby si nenesli v genu hemafrodismus.
 
D

Dogon

feminized pollen

feminized pollen

pomalu začínám sbírat pyl jeto jak hledání jehly v kupce sena ecsd dává ze všech nejméně většina banánu je prázdná nebo jen pár zrn.
ChemD
picture.php


tenhle vercajk je nezbytnej pro pachtění se po zlatým prachu :biggrin:
picture.php


banány
picture.php
 
D

Dogon

částečně uvolněný pyl
picture.php


na hrubo prosátý pyl
picture.php


udělal sem test životaschopnosti pylu u cheese a chemdoga na okně sem nechal kvést tyto dva klony bubba kush a uk cheese
bubba kush x chemD
picture.php

na bliznách je patrný že spojení proběhlo celkem uspěšně
picture.php
 
D

Dogon

druhá testovací rostlina uk cheese (miluji ten její nezaměnitelnej pronikavej odér)
picture.php



tady to je spojení ( cheese X cheese ) S1 zde už není taková úspěšnost ale pár semínek se rýsuje pro osobní potřebu dostačující.
picture.php


pyl sem uschoval do mrazáku a každé dva tří dny přibude další várka snad se podaří udržet života schopnost než bude upotřeben.
těhulky poputují pod lampu na dojetí kámoš se mi oně postará....
 
D

Dogon

včera sem obrážel známí kterým sem daroval seminká na outdoor a jeden člověk je má pod lampou bohužel bez fotek!!
jedná se o cross co sem dělal před loni bubba kush x (ecsd x sfv ogk Bx1)x (ecsd x sfv ogk Bx1)/(sour diesel x ecsd x sfv ogk Bx1) (Bx2) samec .

proč to sem píšu ten cross je super fenotypově se motá okolo bubbáká terpeny sou mnohem rozmanitější než u bubba kush zustala ta štiplavost jen znásobená a doplněná lehkou citrusovou jakoby limetkovou avíváží některé rostliny máj hustou strukturu květenství víc než dobrou(rozhodně to není rostlina na českej outdoor v tomhe počasí nemá šanci předpokládaný dozrání konec října,skleník by pomohl,zatemnění idealní nebo indoor,rozhodně jak bude čas tak musím zkusit sám popřípadě jestli by byl zájem tak mužu darovat za fotky semínek je dost..

picture.php
 
Last edited:
D

Dogon

miris co sem měřil tak to bylo v rozpětí od 20-50 ppm.
jak říkám už to neměřím duležitý je že ten roztok funguje nezajímá mě kolik stříbra je v něm obsaženo prostě jeho tam dostatečně a to je to co potřebuji nejsem vědeckej pracovník
neměřím ani hnojiva prostě jedu podle citu.
ještě k tomu odvážení tak přesnou váhu asi nemáme jednáse o nanočástice ten bordel prach a stříbrné šupinky se stejně od filtrujou před použitím duležitý je to nanostříbro rozpuštěný v destilce.
do 24 hodin dosteneš potřebnou koncentraci i z 9V baterky.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
alpah diesel zní dobře, vše záleží jak se to bude kombinovat...

no ale cheese x chemdog bude masakr, teda pro ty co mají rádi old school skunky, což já nejsem bo potom spím do půlhodiny... tam by se mohl najít i nějaký rks fenotyp pro milovníky smrdalvců :D

sleduju to a inspiruju se, rád bych v budoucnu udělal nějaký fem cross ale s hazema :D hehe

držím zelené palce :respect:
 
D

Dogon

dík za reakci, já doufám že dobře se to bude kombinovat s těmahle genama snad nemužu udělat chybu i když riri nedává do potomstva to co na něm mám rád.
mám dost semínek cheese x chemdog IBL sem hodně zvědavej jak se projeví to IBLko Mezinima to brzy předvede na tý core cut.
no jestli budeš dělat fem cross s hazema tak to se máme na co těšit!
 

Mezinima

Member
zdarec v podvečer,sem zvědavý na ten core cut s IBLkem ,už mám nařezáno něco přes deset, už mám i nějaké samce,tak čekáme až bude prázdný stan,a začneme testovat.vše je samozřejmě pečlivě očíslováno :)
 

Gr@zzl

Member
zdarec není nahodou ještě neaky pyl bo pokud mas místo mohl bych poskytnout genetiku
Chemmy jones,P.C.K
 
D

Dogon

zdarec není nahodou ještě neaky pyl bo pokud mas místo mohl bych poskytnout genetiku
Chemmy jones,P.C.K

v současný době mám už rozjeto tak že stop stav.
z crossu Casey Jones mám několik upřednostním Dog Jones ten je víc na straně chemd z obrovským výnosem po CJ.
jinak Casey Jones je nepřekonatelný v čistý podobě škoda že už tu není s námi byl to top smoke
picture.php
 

Elessar

Active member
jinak Casey Jones je nepřekonatelný v čistý podobě škoda že už tu není s námi byl to top smoke View Image

Zdravím:tiphat:
nechci předbíhat, ale jelikož jsem jel kolo Caseyho od Periho a našel pár semínek a už rostou, tak by z toho něco mohlo být..

Good Luck
El
:tiphat:
 
D

Dogon

čau Elessar
tak až to bude aktuální ukaž jak si vedou mohlo by to být Good.
již brzy bude Casey Jones(Truecannabliss cut) :yay: :smoke:
 
D

Dogon

když mi nefunguje vodní technika tak je zabalím do vlhkých papírových kapesníku dam na tácek šoupnu do mikroteněku a zabalím do ručníku při pokojové teplotě nad 20°C většína pukne :)
má někdo další postřeh?
 
M

miris

K tomu 2% roztok peroxidu. Pokud jsou starý může se to jemne osmirglovat ta slupka trepanim v krabičce od sirek. Ještě moření v lignohumatu me napada
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
lingohumát to vím jj dík za tipy.. no některé puknou dyž, je máčím a mořím a puknu je prsty předtím, to jo ale dám je do hlíny a nic.. bohužel
 

Latest posts

Latest posts

Top