What's new

Offtopic Thread

T

thcfanatic

siemano
Czy bawil sie ktos w hodowle grzybkow?? jak co prosze o pm
szukam for i sklepow zwiazanych z tym tematem
pozdro thcfan
 

Bubbles84

Member
byl kiedys nawet temat na tym forum a w nim same grzybnie, pokazywali chopaki jak to ladnie rosnie - wymieniali sie odciskami chyba nawet ;) ...
ja natomiast jestem ciekaw czemu zniknal ten temat ? bylo wbrew regulaminowi czy co ? pozdrawiam
 

Bedouin

Active member
Veteran
taaa.... jak to kov czesto powtarza, to forum jest o konopiach nie o grzybach :D :wave: dlatego temat znikl
 

Bubbles84

Member
a no to wporzo, bylem ciekaw - ja nie uzywam grzybow ani nigdy nie interesowalem sie ich uprawa, kiedys tylko spedzilem 3h u znajomego i : "Mowie ci ze tu gdzies jest ten temat o grzybach, czekaj jeszcze zobacze a ty zroluj jeszcze jednego..." no i wyszedlem od niego wyimaginowany tak ze z reszty dnia byly nici ;) hehe
 
B

BajCus

Wielkimi krokami zbliża się Ostóda Reggae Festival. Osoby które wybierają się na tą zacną impreze proszę o kontakt PM. Pozdrawiam i do zobaczenia 12.08
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
Zapowiada sie udana impreza:dance013: w takim klimacie to nawet deszcze nie szkodzi :dance013:
udanej zabawy Wszystkim zycze :dance013:
 

Ergonomic

Member
Witam ponownie ludziska!!!
Sytuacja u mnie zażegnana
Za bardzo się podnieciłem powrotem, dzięki

2356i_m_back.jpg
 

jerzu19

Active member
Veteran
witam
poniewaz niewiedzialem gdzie o tym napisac pisze tutaj a mianowicie

Szczerze namawiam wszystkich z polskiej sekcji IC do oddania glosu na naszego kolege Czaczo w konkursie na zdjecie miesiaca!!!!wydaje mi sie ze musimy promowac nasze,dobre bo polskie heheheh

pozdro
 

GanjaDevil

Member
Kochani

Mam do was sprawę, a mianowicie we wrześniu wybieram się do HOLANDII jednak samolot ląduje w EINDHOVEN i nie wiem jak najtaniej dostać się do AMSTERDAMU. Czy ktoś mógł by mi doradzić w tym temacie ? Druga sprawa to możecie polecić jakiś tani i przyzwoite zakwaterowanie w AMSTERDAMIE ?
 

klint

Active member
Veteran
Mam takie pytanie dosc nietypowe.. Mianowicie byl juz moze ktos na grzybach? Pokazaly sie juz Łysiczki ? Bo mam miejscowke ponad 30kilosow i nie usmiecha mi sie za bardzo jechac w ciemno :p

Pozdrawiam Ekipe ! :joint:
 

klint

Active member
Veteran
Jak ktos znajdzie pierwsze sztuki to zaraz prosze dac znac :D Bo jak co roku mam zamiar wykorzystac ten niedlugi "sezon" od poczatku do konca :D

Pozdrawiam ! :joint:
 

loko17

Member
Kochani

Mam do was sprawę, a mianowicie we wrześniu wybieram się do HOLANDII jednak samolot ląduje w EINDHOVEN i nie wiem jak najtaniej dostać się do AMSTERDAMU. Czy ktoś mógł by mi doradzić w tym temacie ? Druga sprawa to możecie polecić jakiś tani i przyzwoite zakwaterowanie w AMSTERDAMIE ?

Witaj,
Z Eindhoven masz bardzo dobre połączenie do Amsterdamu.
Na lotnisku możesz kupić bilet autobusowy za 20euro i w dwie godzinki jesteś przy głównej stacji kolejowej w Amsterdamie.
 
T

thcfanatic

jak usunac profil? glownie chodzi gdzie znalesc confirmation code? licze na szybka odpowiedz
 

Latest posts

Latest posts

Top