What's new

Pc Box

nem rossz a compo sana, főleg ha teszel még bele kevés plusz perlit pelyhet. arra jó, hogy rálocsold a tápot, miután pár hét után teljesen kifogyott belőle. kicsit drága, de mivel nem tonnákat veszel így az se akkora baj. a szerkezete nekem tetszett, jó laza, tőzeges.
 

thcgecco

Active member
Itt az Nl , középen elkezdett hajtani , sárgul be szoval valszeg tápégés . Azért remélem túléli
 

Attachments

  • IMG_2300.jpg
    IMG_2300.jpg
    55 KB · Views: 17
  • IMG_2301.jpg
    IMG_2301.jpg
    52.4 KB · Views: 18

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
a levélhegy égése mióta hiány ?
mivel ez egy klón... amíg nincs gyökere saját magából kajál.. azok a levelek le fognak jönni róla amiket hozott az anyáról.. azok nem mérvadóak. az új hajtásokat kell nézni
 

thcgecco

Active member
Igen , én is azokra értettem , mivel nemrég lett átültetve és elkapkodtam ezért szerintem erős neki a composana és valószínűleg azért égtek meg az új hajtások .
 

iwantmorebuds

Active member
A hozott levelek vegeit megszoktak kicsit vagdosni ez serkenti a gyokerzet fejleszteshez. Csak egy tipp aztan majd a szakik megmondjak van e benne valami :)
am mint ezelot irtam sztem korai volt az ultetes
 

thcgecco

Active member
Az LSD-t úgy csináltuk , ez a northern kicsit el lett hanyagolva meg kapkodva , és még valószínűleg az is közrejátszik , hogy mivel virágzó anyáról van a klón és maga a hajtáson is volt egy kis virág kezdemény ezért szerintem az , hogy visszaálljon vegetációs állapotba is egy elég nagy stressz a klónocskának szóval sok minden behatott neki . Ha végül túléli és lesz belőle valami elnevezem Chuck Norris-nek :D. Ja, és igen tisztában vagyok vele hogy az én hibám , elbasztam stb stb , fogok belőle tanulni !
 

Medicropper117

Active member
Ez nem elbaszás csak nem tudod/tudtad mi történik/történhet. Amikor leégetsz egy tök szép kertet mert megszalad a táp, nah az az elbaszás. Ez lófasz:) Tanulokör semmi több
 

thcgecco

Active member
Igen , ezért is akartam ilyen módon kezdeni ezt a "hobbit" mert itt ha elbaszok valamit akkor nagy kár nem történhet max megsiratom a növénykémet. Kicsi befektetés , kicsi kockázat , kicsi hozam , de legalább elütöm valamivel az időt és vannak komolyabb terveim is mint egy PC box de arra még nem állok készen ,de ami késik nem múlik. Időm van , ráérek , nap mint nap olvasgatok tanulgatok aztán megy a projekt egyről a kettőre . Köszi a hozzászólást!
 

thcgecco

Active member
Viszont a kép nem maradhat el ma se.
 

Attachments

  • IMG_2313.jpg
    IMG_2313.jpg
    71.2 KB · Views: 19
  • IMG_2315.jpg
    IMG_2315.jpg
    68.5 KB · Views: 16

iwantmorebuds

Active member
Igy van nem elbaszas ez, hozzatartozik h tanulj elvegre is az ember igyis ugyis a hibaibol tanul a legtobbet, ez meg csak egy kis klon az elejen nagy kaland... ;)
 

thcgecco

Active member
Azért megpróbálok majd kihozni belőle amit lehet, az LSD-t fogom virágoztatni, kb. Január közepén kezdem. Addig legel :D
 

Attachments

  • IMG_2322.jpg
    IMG_2322.jpg
    52.4 KB · Views: 20
  • IMG_2325.jpg
    IMG_2325.jpg
    91 KB · Views: 19

thcgecco

Active member
Az Lsd marad a Pc boxban és kivirágoztatom 4x23w cfl el , a northernből kellene csinálnom még 1 et ha megmarad ez a klón és azt a 2-t virágoztatná haverom.
 

iwantmorebuds

Active member
Akkor a veget is aszerint kalkulald :) a valtassal egyuttjaro nyulast ne felejtsd ki :) januar kozepeig ez vegben is kinovi sztem :D
 

thcgecco

Active member
Igen , köszi a figyelmeztetést , mindenképpen oda figyelek majd . Szerintem addig toppolgatom , kötözgetem , super croppolom meg ilyenek :D
 

Medicropper117

Active member
Ugyan nem sok a fény de ha ennek adsz még 3 hét veget azelőtt kinövi a boxot h megjelenne az első virágkezdemény. Flo alatt már nehéz kötözni. Megvastagszik és megfásul a szár amitől törni könnyebb mint hajlítani....vagyis nah, azt akartam mondani h inkabb törik mint hajlik majd. Kezd el szétteríteni és amint az 50%át elfoglalta a helynek nyugodtan válthatsz 12re
 

Latest posts

Latest posts

Top