What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Main Lining Blueberry, MK - Ultra, Kosher Kush

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
8 top meg van az mk ultran. Ket lehetoseg van vagy megegyszer toppolok ket-ket hajtast ezzel 12-re hozom es a masik kettot megtorom h n legyen magasagg beli problema bar lehet h siman kotozes is leg lesz vagy marad igy
Nemtudom am mikor kellene atkapcsolnom de majd kitalalom :D
picture.php
picture.php

Edit: van egy kis ca hiany meg ugy latom az mg hiany is kezd feltunni, mint altalaban nekem ebben a stadiumban.
Viragzasra utanna kell neznem vmi kisebb n tartalmu ca-nak
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
vegyél valami erős ásványvizet aminek nagyon magas az mg ca tartalma és nuku nitrát benne
 

Son of Soil

Member
vegyél valami erős ásványvizet aminek nagyon magas az mg ca tartalma és nuku nitrát benne

Ez kurva drága mulatság és egyben szerintem hülyeség is. Sokkal egyszerűbb és célravezetőbb csapvizet használni. Átlagosan 10mg/l nitrátot tartalmaz, az nagyon nem sok, de nem 66 ft 1 liter , hanem csak 40 fillér. Ca tartalom átlagosan 100-200mg/l, meg kell nézni mit írnak a vízmű honlapján, ott van, hogy milyen a víz vezetőképessége, beméretés nélkül is lehet vele kalkulálni, csak egy ec csekkolás kell.

Mellékesen a kemény ásványvizekben igen sok a hidrogén-karbonát, ami tök felesleges, csak foglalja a helyet, nyehh itt egy teszt (mer azér 1.6 ec és 1000mg kicsit sok):
http://index.hu/assets/documents/tudomany/2010K3295_96755_Asvanyvizvizsgalat.pdf

Fitohormnak van tiszta Caja..

Aha persze. Mutasd már meg kérlek , melyik fitohorm termékben van csak kalcium, tudtommal ők is csak kalcium-nitrát oldatot árulnak drágán. Nem is értem mi értelme, olyan dolgot ajánlani, amit nem használtál és azt sem tudod mi van benne...

Ja ezen mar tul vagyunk :) de azert kosz

Olyan kalcium kiegészítőt ne keress, amiben kevesebb a nitrát, mindegyik kalcium-nitrát oldat lesz, de a másik naplóban leírtam miket választhatsz még, csak gondolom elkerülte a figyelmed.

Kosherből lesz valami még?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
azt a kósert kicsinálta rendesen
de ha szerencséje van még maradt rajta hajtáscsúcsnak hely
jól körülmetélted, csak kicsit nem annyira :D

jóvan akkor visszavonom az ásványvizet
 

iwantmorebuds

Active member
Ez kurva drága mulatság és egyben szerintem hülyeség is. Sokkal egyszerűbb és célravezetőbb csapvizet használni. Átlagosan 10mg/l nitrátot tartalmaz, az nagyon nem sok, de nem 66 ft 1 liter , hanem csak 40 fillér. Ca tartalom átlagosan 100-200mg/l, meg kell nézni mit írnak a vízmű honlapján, ott van, hogy milyen a víz vezetőképessége, beméretés nélkül is lehet vele kalkulálni, csak egy ec csekkolás kell.

Mellékesen a kemény ásványvizekben igen sok a hidrogén-karbonát, ami tök felesleges, csak foglalja a helyet, nyehh itt egy teszt (mer azér 1.6 ec és 1000mg kicsit sok):
http://index.hu/assets/documents/tudomany/2010K3295_96755_Asvanyvizvizsgalat.pdf



Aha persze. Mutasd már meg kérlek , melyik fitohorm termékben van csak kalcium, tudtommal ők is csak kalcium-nitrát oldatot árulnak drágán. Nem is értem mi értelme, olyan dolgot ajánlani, amit nem használtál és azt sem tudod mi van benne...

Olyan kalcium kiegészítőt ne keress, amiben kevesebb a nitrát, mindegyik kalcium-nitrát oldat lesz, de a másik naplóban leírtam miket választhatsz még, csak gondolom elkerülte a figyelmed.

Kosherből lesz valami még?

Jaa. Akkor ehet dd-nel megnezem. Koszi.
Am a fitohorm tenyleg ket fjta ca monot forgalmaz az egyik N free azt h valoban az e.. :D
Kosher kush ugy nez ki eletre kel ertlemszeruen az egyik fle kicit lemaradt de nem volt még lekopaszitva ugyhogy valami lez belole csak a ain line nm biztos h sikeres lesz. Bar ugy nez ki osszeforrt mar tamaz nelkul all a szar

Nice plants
Thanks for the popping by :tiphat:
 

Son of Soil

Member
Beugrottam ma a gazdaboltba megnézni ezt a fito ca-t, mert a gyártó honlapján kb semmit se írnak róla. Hát csodák márpedig nincsenek. Ez egy sima kelátizált kalcium-klorid oldat.
Tudod mennyibe kerül egy kiló kalcium-klorid? 200 forint, ennek az ára 1500 forint volt, nem kis biznisz van a növény tápkiegészítőkben. 2 forintból kikevered magadnak a törzsoldatot, hatóanyag meg ugyan az lesz és ha marad a kalcium-kloridból, használhatod télen jégmentesítésre, nem teszi tönkre a növényeket úgy mint a nátrium-klorid.


attachment.php
 

Attachments

  • FCa.jpg
    FCa.jpg
    58.4 KB · Views: 24

iwantmorebuds

Active member
Beugrottam ma a gazdaboltba megnézni ezt a fito ca-t, mert a gyártó honlapján kb semmit se írnak róla. Hát csodák márpedig nincsenek. Ez egy sima kelátizált kalcium-klorid oldat.
Tudod mennyibe kerül egy kiló kalcium-klorid? 200 forint, ennek az ára 1500 forint volt, nem kis biznisz van a növény tápkiegészítőkben. 2 forintból kikevered magadnak a törzsoldatot, hatóanyag meg ugyan az lesz és ha marad a kalcium-kloridból, használhatod télen jégmentesítésre, nem teszi tönkre a növényeket úgy mint a nátrium-klorid.


View Image
Kossz az infot soil!

Egy kis up. Remenyeim szerint ket het mulva keszen fog allnni a viragzasra. Kivancsi leszek mi lez ebbol :D
picture.php
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Na ezt is megertuk :) kicsit sajnaltam azt a negy szep agat eldobni :D (kell egy kisebb box, tudom... ) de hat ennek ez a lenyege.
Marha kivancsi leszek mi sul ki ebbol. Mindenesetre valoszinuleg 400w ala mennek viragozni majd es ct nelkul. Mar most is felesleges a ct-m de nincs mas. Konkretan az uveg hideg rajta :D ugyhogy a 400nal mar be se teszem, mar eleg huvos is van.
picture.php
 

Medicropper117

Active member
Hat 2 hét alatt ezeknek sokat kell még nőniük. Kell is ha nem egy marek motyót akarsz róluk csak. A trainingek nagy része amugy arról szól h növeled a gyökérzetet (is) és a plant életkorát. Egy ceruzányi ágon akkor se fog elég nafta keresztül haladni ha kriptonittal eteted. Én azt mondom h nevelgesd még ezeket legalabb egy honapig....persze csak ha van hely.
Amugy szépek. Kivancsi leszek ez mennyivel hatekonyabb mint a scrog....mellesleg idealis volna scrogra;)
 

iwantmorebuds

Active member
Hat 2 hét alatt ezeknek sokat kell még nőniük. Kell is ha nem egy marek motyót akarsz róluk csak. A trainingek nagy része amugy arról szól h növeled a gyökérzetet (is) és a plant életkorát. Egy ceruzányi ágon akkor se fog elég nafta keresztül haladni ha kriptonittal eteted. Én azt mondom h nevelgesd még ezeket legalabb egy honapig....persze csak ha van hely.
Amugy szépek. Kivancsi leszek ez mennyivel hatekonyabb mint a scrog....mellesleg idealis volna scrogra;)
Meglatjuk h lesz. Sajnos kozbejott valami ami kicsit leroviditi az idomet :) meg a hely is kerdeses, igen ez az mk kifejezetten alkalmas lenne ra, a tobbi annyira nem csipazza ugyhogy pl blueberry csak negy toppal fog menni azt olvastam h mindn jol megy akkor hozamba nemsok a kulonbseg, legalabb ezis kiderul aztan lehet toppolom azt is meg egyszer :D
 

Dapk

Active member
Veteran
Sorry, hogy nem olvasok nagyon vissza, de most akkor a kosher megpusztult? és most akkor csak mk fut? blueberry-vel mi van? sour koserem volt láttam a kosher fenot is azt azért sajnálhatod :) -mondjuk mk az tuti kárpótol
 

iwantmorebuds

Active member
Hat a kosher eleg halott... Meg nem dobtam ki de kozel all. Nem akar javulni.
Van egy mk main line 8toppal plusz egy naturalba azt majd csak kotozgetem. Meg egy blueberry main line 4top egyelore. De megegyszer toppolom azt is.
Koshert nagyon sajnalom :(
 

Dapk

Active member
Veteran
Mag maradt még? Amúgy meg ha van bb is mk mellé nem hiszem hogy hiányérzeted fog maradni :D
Kíváncsi vagyok nagyon mit fognak mutatni flo-ban.... Legjobbakat!
 

iwantmorebuds

Active member
Mag maradt még? Amúgy meg ha van bb is mk mellé nem hiszem hogy hiányérzeted fog maradni :D
Kíváncsi vagyok nagyon mit fognak mutatni flo-ban.... Legjobbakat!
Mag az van :) majd max a legkezelebb :).de bizom benne hogy eletre kel valahogy :D
 

Dapk

Active member
Veteran
Nem dobnál fel arról a kosher-ről egy képet? -amúgy láttam én már csodás feltámadásokat, pl a panama anyámról mentett klónt nullára ette anno valami éppen csak gyökere marad meg 0.5 cm2 zöld terület, oszt egyszercsak a sarokban megindult
 
Status
Not open for further replies.
Top