What's new

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil auto 16. nap
Ponytailing on :blowbubbles:
picture.php

picture.php

Minden alkalommal 4 órát hagyom fenn... Láthatóan van értelme.

 

Medicropper117

Active member
Egy baj van a fotósok tréningelésével. Idő.....amiről tudjuk h pénz. Ez esetben nem kevés.
El se kezd a sosem adtam el füvet dumát Shiva mert nem hiszem el ;)
 

DropleX

Member
Jhajj dehogy,pedig tudnek mire kolteni xD
Na ja sima toppal is kell 5 het veg, m liningel 8 is siman de masfelszer tobb legalabb lex rajta.. bocs az offert,puxa
 

iwantmorebuds

Active member
Jhajj dehogy,pedig tudnek mire kolteni xD
Na ja sima toppal is kell 5 het veg, m liningel 8 is siman de masfelszer tobb legalabb lex rajta.. bocs az offert,puxa

Hat pont ez a lenyege haho... Ez itt egy auto amaz egy fotos remlik? Pont h olyan tevhnika lenne idealis amivel huzom a veget a mainlineing erre tokeletes lesz mivel elkezdhetem toppolni hatlevelparnal is vissza a 3. Noduszig ami a ti esetekben idoveszteseg lenne, DD-nek viszon idonyeres :D
 

DropleX

Member
Techel a fotos treningrol beszeltunk :D
Amugy hiaba van idoveszteseg mert a vegerdmeny dekkakal tobb lesz,tehat osszesegeben jobban megeri..
 

iwantmorebuds

Active member
Techel a fotos treningrol beszeltunk :D
Amugy hiaba van idoveszteseg mert a vegerdmeny dekkakal tobb lesz,tehat osszesegeben jobban megeri..
:D igen ertettem :D
Arra celoztam h ameddig a Dd benn van addig a legjobb ha a fotosom vegel, bar nem ertem mi nem volt ertheto :D
 

Medicropper117

Active member
Jhajj dehogy,pedig tudnek mire kolteni xD
Na ja sima toppal is kell 5 het veg, m liningel 8 is siman de masfelszer tobb legalabb lex rajta.. bocs az offert,puxa
Nem volt off. A másik h persze h több lesz. De többször lemértem. Nem vagy bentebb. Rádordított idő és energia meg ugyanannyi
Annyi a kulonbseg h egyszerre van sok fuved nem ket alkalommal külön szedve ugyanannyi. Egy rendes scrog (ha mar training) még hidróban is 3-4 hét. Klónról ami toppolva van már de eszik és van gyökere rendesen. Magról egy laza 7-8
Plusz 10 hét viragzas
4 honap alatt, 1x szuretelsz es mar egy honapja a köv. kör viragzik mire egy scrog kész magról. Persze ha előnevelsz. Ha nem akkor a köv kör akkor megy virágzóba mire azt leszeded.
2 kör trainingelt kert ideje alatt megcsinalsz 2 kertet 1 honap veggel!
Nem hiszem h a masfelszer annyit leado növény odabasz 2 kertnek. Amit ugyanugy tele lehet pakolni kis novenyekkel
Ha eladod, ha nem. Nem éri meg....hacsak nem a próba a cél. Akkor megéri mert akkor muri. De amugy deficit;)
 

Medicropper117

Active member
Kit erdekel a csoffadt növényed? Nem latod h atvettem a topikot?!:laughing:
Menj az indoor gyujtemenyekbe ott van 2 novény nem csak ez a vicc;):laughing:
Amugy azt se tudom ertelmes e az elozo hozzaszolas....nagyon szet voltam. Lehet erteni?
 

iwantmorebuds

Active member
:laughing: :laughing:
Remelem errol is legalabb annyit szedek mint amelyiket utoljara lehurrogtal a fius alakja miatt :laughing:
Else olvastam a hulye kis hsz-edet, shivanak szolt :laughing:
Edit: Most mar elolvastam, vagy mondjuk ugy atfutottam rajt :D
Nekem jo lesz az ugy hosszab veg, jobb lesz a DDnek, mire lejon kapcsolhatok. Persze ez fugg attol h mekkora lesz
 

Medicropper117

Active member
Értekmezni kellett volna....:laughing:
Ha nem durrantod tele a boxot kis potokkal akkor training...egy szoval nem mondtam mit csinalj. :)
 

DropleX

Member
Hat medi ez valoban ertelmetlen lett hisz azt irtad 2 trainingelt kor ideje alatt lejon 2 sima kor xD
De ha szamolsz akkor nem,jobban megeri Mert a flo ideje koronkent igy is 60-65 nap, 4 het veg meg a training nelkulinek is kell.. puxi
 

GK_420

Active member
gubi megint bukik 3 hónapot mire egy normális kört kezdhetne ami g/w felett hozna...de neki elég ez is na..:D
 

Medicropper117

Active member
Jah shiva mert elirtam a szamokat. Eleg keszen irtam azt. 1 trainingelt kör alatt lejön 2 sima.
Az ilyen kötözést és egyébb bohóckodást nem számolom ide....
A scrog idejével számoltam. Nekem ez a mérvadó mivel annak a trainingnek van a legnagyobb eredménye a hozamot tekintve
 

DropleX

Member
Sejtettem hogy kesz vagy honeybunny,de most is !
xD ket sima kor akkor sem jon le annyi ido alatt..
Pl main lining 8 het veg 10 nap atallas 60 nap flo pl az 126 nap, normal kor 4 het veg 10 nap atallas 60 flo 98 nap..
Na nem offolok tenyleg xD
 

GK_420

Active member
Sejtettem hogy kesz vagy honeybunny,de most is !
xD ket sima kor akkor sem jon le annyi ido alatt..
Pl main lining 8 het veg 10 nap atallas 60 nap flo pl az 126 nap, normal kor 4 het veg 10 nap atallas 60 flo 98 nap..
Na nem offolok tenyleg xD
Klónok 1 hét veg...és kijön a matek is.
 

Medicropper117

Active member
Anya se kell hogy klónozz. Csak egy kis box ahol tudsz előnevelni. Toppolsz, vársz, toppolsz, vársz klónozol. Máris van 4-6 klónod;)
Ott írtam shiva h klónokkal megy a buli. A lényeg amugysem ez. Ahol pörögnek a kertek ott inkabb sog. Tökmind1 h klónról vagy magról. Nah de mind1 is. Nyomassad gubi. Nem offolunk (jobban) :laughing:
 

Latest posts

Latest posts

Top