What's new

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Sziasztok, inditok egy naplot a kovetkezo koromhoz. Nem ez volt a terv, de igy is jo :D
Mind a ket genetikahoz volt mar szerencsem, dark devil meg mindig nagyon tetszett utoljara, remlem most is igy lesz.
Setup a szokasos 60x60x200 box, 250w hps, ct. Annyi h meguntam a kezi locsolast ugyhogy kiprobalom ezeket az autopotokat :D csak jot olvastam rola illetve szep nagy novenyeket neveltek benne joparan :D
szoval ez egy ket potos rendszer lesz 15literes potokkal.
A novenyeket eroteljesen fogom kotozgetni, ez is uj lesz szamomra eddig hagytam oket tenni a dolgukat es nem szoltam bele a novekedesbe :D
A potokban kokusz perlitte lesz olyan 70/30 aranyban.
Ezt a kor inkabb tapasztalatszerzesnek szanom mint a nagy hozamnak szoval ha valami rosszul sul el se leszek szomoru :D
Magoncok a vizben, nem lesz semmi cico beledobom a vizbe szt megvarom h kicsirazzon nem tanyerozok meg vizespaplanozok.
 
Last edited:

GK_420

Active member
Miért nem 80x80 a box ehhez a fényhez? Ekkora helyen 150w szokott lenni. Na aztán hajrá!
 

iwantmorebuds

Active member
Tápcsalád
picture.php

Advanced Nutrients Grow & Bloom Coco
A táp ph perfect technologiával készült ami azt jelenti h nem kell ph-t állítani 4-8.5 között bárhol tökéletesen működik.
Boosts:
Carboload, B-52, voodoo juice, bud candy, overdrive

A Dark Devil sikeresen kicsirázott mára,
picture.php

bekerült grodan nagylyukú kockába - ezt se használtam még sose - amit átmostam 6.0-ás ph állított vízzel kétszer is majd, a lyuk pedig coco perlitte-t tartalmaz, ezeket pedig ugyanugy 6.0 ph-ba áztatott/átmosott agyaggolyóra ültettem gondolván nem szárad ki olyan könnyen. És akkor most jöhet a várakozás.
picture.php



 

iwantmorebuds

Active member
Grodanban minek a coco?
Nemjo kockat rendeltem,
De semmi para sikerult talalnom megegy ilyen balfaszt mint en es neki is mukodott igy :D

Mert nem vett kis kuckát:laughing:
Biztos elment a pénz az advanced nutrient tápra:laughing:
Tokom tudta aszittem ez a legkisebb csak ket lyuk merettel van, de azt figyeltem is de megse jot rendeltem :laughing:
Csak a growt vettem most a tobbi mar megvolt, de am jah a mostani utanrendeles is egy felbox ara volt de inkabb az autopotok miatt :D
Amugy hulyeseg eddig csak bloomal mentem 26 euro, a chronic se kapott grow tapot sose.
Tehat ha valaki megveszi a bloom tapot plusz overdrive plusz carboload plusz b52 meg cal mg , ez kb felall 60-70 eurobol nagyjabol 8 novenyre siman eleg lesz, cserebe nemkell a ph-val szenvedni kinek mi draga mi nem, jah es AN tapokat elegedettsegi garanciaval adjak
 
Last edited:

hungrowboy

Member
Tápcsalád
View Image
Advanced Nutrients Grow & Bloom Coco
A táp ph perfect technologiával készült ami azt jelenti h nem kell ph-t állítani 4-8.5 között bárhol tökéletesen működik.
Boosts:
Carboload, B-52, voodoo juice, bud candy, overdrive

A Dark Devil sikeresen kicsirázott mára,
View Image
bekerült grodan nagylyukú kockába - ezt se használtam még sose - amit átmostam 6.0-ás ph állított vízzel kétszer is majd, a lyuk pedig coco perlitte-t tartalmaz, ezeket pedig ugyanugy 6.0 ph-ba áztatott/átmosott agyaggolyóra ültettem gondolván nem szárad ki olyan könnyen. És akkor most jöhet a várakozás.
View Image



Sok sikert! Szerintem te vagy itt aki a tobbiekkel legtobb infot megoszt ami szerintem kiraly foleg ramnezve! :D Egy kerdesem lenne ezeket a ph bealitott termekeket honnan rendeled?
 

iwantmorebuds

Active member
Sok sikert! Szerintem te vagy itt aki a tobbiekkel legtobb infot megoszt ami szerintem kiraly foleg ramnezve! :D Egy kerdesem lenne ezeket a ph bealitott termekeket honnan rendeled?
Aztan azok az infok hol jok hol nem :laughing:
Koszonom, egyebkent.
Mindent a busdokiban veszek, legalabb is a legtobb dolgot
 

iwantmorebuds

Active member
az onnan rendelt magokat fogtak meg a vamom?
Es abbol milett vagy mi tortent utana?

egy szoval se mondtam h rendeltem :D
de remélem nem fogod ezt itt szétoffolni :D, nagyon szívesen válaszolok ide illő kérdésekre
a biztonság kedvéért duplikáltam a topicot más subforumbanl :D
 

iwantmorebuds

Active member
Jááááj de kígyóóóónak ígérkezik ez a napló. :D
Izgalmasnak igerkezik alig varom hogy a 15. Naphoz erkezzunk :p
Sok erdekesseget fog tartalmazni egy csomo hasznos dolgot gyujtottem ossze az utobbi idoben amit megprobalok alkalmazni :D mind eszkozben mind technikakban :D
 

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil auto Day 1
egyelőre nincs szükség semmi féle itatásra a grodan jol megszíta magát 6.0-ra állítottam a ph-t a csapviznek amiben átmostam.
A black cream is bekerült a kockába bár még most se volt akkora a csira mint a dd-jé 24 óra után. Remélem két nap alatt azért kibujik jo volna nem maradna le mindjá az elején :D
picture.php

a képen tisztán látszik miért imádom a kokuszt, nagyon jó laza szerkezetű, levegős közeg amit a növények is imádnak :)
 

iwantmorebuds

Active member

Megjött a postás is. Ugy döntöttem, nem hanyagolom el teljesen a védekezést a bennti növényeknél sem, remélem ez is segít valamilyen szinten majd a penészproblémák ellen :)
Tekercs kollega ajánlásával.
picture.php

picture.php

Mikortól érdemes egyébként ezt elkezdeni adagolni Tekercs?
 

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil 3. nap

picture.php


tegnap óta már enyhe tápos locsit kap:
0.25 ml sensi grow coco A
0.25 ml sensi grow coco B
0.05 ml potsil egy liter ioncserélt vízhez

 

Latest posts

Latest posts

Top