What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Jó indika lett ez tényleg. Íz illat értékelhetetlen gondolom a gyors száradás miatt de hatásra erős. :smoweed:
 

iwantmorebuds

Active member
:laughing: :laughing:
Egyebkent igen az iz es a szag a gyorsszaritas miatt biztos romlott, meghat ugye az erejenek se tesz jot :D majd a tobbi meg talan jobb lesz
 

Medicropper117

Active member
De miafasznakszaritodgyorsan?!?!?!? Nem jött le elég az előzőről h kibírd azt a szaros 1 hetet?! Már bocs. Akartam már írni de gondoltam nem károgok. Ma kinyitottam a boxot azt az asszony megkérdezte h mivel illatositok a boxban. Akkor miert is jo gyorsan szaritani?:p
Persze h a pozitiv energiat is küldjem itt egy zene. Remélem kedvedre lesz;)
http://youtu.be/rbsVhn2x7Ew
 

iwantmorebuds

Active member
De miafasznakszaritodgyorsan?!?!?!? Nem jött le elég az előzőről h kibírd azt a szaros 1 hetet?! Már bocs. Akartam már írni de gondoltam nem károgok. Ma kinyitottam a boxot azt az asszony megkérdezte h mivel illatositok a boxban. Akkor miert is jo gyorsan szaritani?:p
Persze h a pozitiv energiat is küldjem itt egy zene. Remélem kedvedre lesz;)
http://youtu.be/rbsVhn2x7Ew

Mert mer faj neked h 10g-t gyorsan szaritottam ki ami amugy is tobb mint ket nap volt. Irtam h egy resze amirol a kep van annyi :D ti a kostolot a lampan szaritjatok 5ora alatt :D
Edit: szerinted GK mennyi ido alatt szaritotta volna ki? :laughing:
 

Medicropper117

Active member
Pontosan. Minden egyéb csak maszatolás:)
Ez még nem zárja ki azt amugy h hazabasztál egy csomó füvet:)
Nem elég 2-3 gramm egy hétre? c-c-c :laughing:

Edit: amugymeg aztat mondjad meg h tetszett e a zene. Mifajta füves vagy te he?!:blowbubbles:
 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
Auto Colorado Cookie #3

Auto Colorado Cookie #3

Tokomtudja hanyadik nap :D 100 folott mar...
Mostmar elezem az ollot itt is hetvegen sztem leszedem
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top