What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Sziasztok!
Ez az első köröm :)
Megpróbálom összeszedni a naplómat amit ZK-n vittem, azzal a kivétellel hogy itt most teljesen nyílvános lesz :laughing:
Szerencsére máshol is volt naplóm, így talán visszamenőleg tudok nektek mutatni valamit.

Tehát setup:
Terület: 60x50x160
Közeg: Coco 70% + 30% perlitte 10 literes smartpotokba
Világítás: Kezdetben 200 W cfl, majd később többek közt hőproblémák miatt is 250W MH cooltube-ban, amivel stabilizáltam a hőmérsékletet és mivel a hps és az mh ugyanolyan trafóval megy egy mozdulattal tudok váltani veg(MH) és virágzás(HPS) közt ha ugy adódik. 18/6
Magok: Három AutoColoradoCookie és egy BlueAutoMazar A DP-től.
Táp:Hesi Coco Starter kit

A boxról később mutatok képet. Egyelőre csak a csajokról találtam párat, amit most az elejétől megpróbálok lenaplózni, amíg most úgyis unatkozok, füvem meg van :laughing:
 
Last edited:
Felesleges az elejétől szerintem. Rakj pár képet a fejlődésről egy posztba legalább heti eltéréssel aztán folytasd ahol tartasz. :)
 
Vigyazz ne tolts fel metaadatokat a keppel egyutt, mert latszodhatnak a foldrajzi koordinatak!
Igaz nem tudjuk itt mi a rendszer. ZK-n autómatikusan törlődtek/cserélődtek a metaadatok. GPS-t mondjuk alapból ki kell kapcsolni telefonon. :) De törölni kell ide feltöltés előtt manuálisan az a biztos.
 

Medicropper117

Active member
Persze a meta adatot ki kell torolni, azert azt se feledjuk h ez az icmag. Nem egy orbaniaban futtatott kabszeres gruppen a neten. Ic kupa ilyenek? Mond valamit?:)
 

what_can_there

Well-known member
Most ugy csinalsz, mintha orbaniabol nem lehetne elerni ezt az oldalt. Szerintem problemas, ha valaki gerillazik es a gepe naprakesz adatokat csatol a kepekhez, ami aztan feltoltve latszodik. Az nem lesz enyhito korulmeny a birosagon, hogy itt van ic kupa is, nem is ertem mit akartal ezzel. :) Biztos chatre gyursz Te is. :biggrin:
 

iwantmorebuds

Active member
GPS mindig kivan love, telorol ennyi talan eleg lehet, gepen pedig ha jol tudom jobb klikkel a fajlon elerhetok az adatok amit ott kell torolni, ezt azoknak irtam aki nemtudja nem pont nektek :D
Azt se felejtsuk el h orbaniabol max akk nemtalalnak meg ezt az oldalt ha most a zk nem dobna at mindenkit :D
 
C

chromegamix

örüljünk ha sadmin nem adja el az ip címeinket a yardnak, darabját egy ezresé. azok után ami vadkenderrel történt, meg a 3 fizetős kender egyetemessel.
 

iwantmorebuds

Active member
örüljünk ha sadmin nem adja el az ip címeinket a yardnak, darabját egy ezresé. azok után ami vadkenderrel történt, meg a 3 fizetős kender egyetemessel.

En voltam az egyik no para nem tortem ossze :D sad meg nem csinal ilyet nem kell az uldozesi mania es mostmar ne offoljatok szet a naplom buzikaim :laughing: :D :D
 

Medicropper117

Active member
Most ugy csinalsz, mintha orbaniabol nem lehetne elerni ezt az oldalt. Szerintem problemas, ha valaki gerillazik es a gepe naprakesz adatokat csatol a kepekhez, ami aztan feltoltve latszodik. Az nem lesz enyhito korulmeny a birosagon, hogy itt van ic kupa is, nem is ertem mit akartal ezzel. :) Biztos chatre gyursz Te is. :biggrin:

Nem azt mondtam hogy mindenki adja fel magát vagy tegyen saját maga ellen. Egy szoval se. De annyira ne higyjuk mar magunkat fontosnak. Ha lenne magyarorszagon rendes IT-s nyomozas vagy bunmegelozes akkor mar a regi forum fele csucsulne. Nah de ez egy naplo, ne fossuk tele (jobban)

Hajrá cannabis more:)
 

iwantmorebuds

Active member
Bummm lampakapcsolas
:woohoo::dance013:
Ket viragzo ACC 33. Nap korul a harmadik jobb hatul ami levan maradva 28 napos a mazar bal elol 26 napos...
Tulsagosan beteptem h kiszedjem oket onnan most :D
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    86.2 KB · Views: 43
Status
Not open for further replies.
Top