What's new

hobbiz hajdzsro

hobbi ur

Well-known member
az a baj hogy úgy rémlik volt némi minimál lilás tónus a kqr internód.-kon, már kicsi kortól. a wr viszont tiszta zöld vót. aztán meg már most megjelentek az első pamacsok, amelyek már határozott illatot produkálnak és abszolút nem gyümölcsös, hanem brutál wr seggszagra hajaz. a haver váltig állítja, ő arról szedte, ami kqrnek volt jelölve. és szerinte nem keveredtek a tag-ek.
 

Dapk

Active member
Veteran
Akkor majd kiderül, azért a kqr is tud elbaszott undorító rohadásszagú lenni. Nem lősz egy képet a jelenlegi helyzetről? háta megtudom modani neked, hogy esélyese vagy sem -mondjuk króm kintiéről hamarabb megmondanám.
Mindenesetre ami nálam van eléggé kqr-nek tűnik, aztán majd kiderül -mondjuk megjegyzem a műanyag pálcikán fent KQR volt, lent JB, meg WW -röhögtem is hogy ilyet Ero-Senin a vén perverz gonzo csinált utoljára -de nála magyarázható volt azzal, hogy megevett egy kosár gombát klónozás előtt :D
 

hobbi ur

Well-known member
az anyjába bele má ennek a melegnek, naponta 2x cserélem a jégakkukat, meg hideg vízzel töltöm utána, nagy küszködés van minden szinten. a kisszobába beszorul a levegő aztán nem lehetne kiszorítani
 

hobbi ur

Well-known member
fejlődő ww-k
wr-jb
wr
tank hőmérséklet

hát jól megszenvedtük a meleget, utolsó pillanatban jött egy kis enyhülés, nagyon fárasztó még a jégakkukkal is törődni, a wr-ek kis tömzsik maradtak, a jb most is túlnő mindenkit, remélem hűtött tankkal ismét ugrik a termésmennyiség/minőség, másra nem tudok gondolni, lehetséges terméscsökkentő indokként
az utolsó képen a klónozó kockák egy új lehetséges felhasználása, szigetelő anyagként :)
a gyökerek most is szarul néznek ki, mint mindig, de küzdök ahogy tudok, bízva abban, hogy jó lesz az.
 

Dapk

Active member
Veteran
Ez a wr amit kqr-nek hittél? -amúgy én erre levél forma alapján simán azt mondom hogy kqr :D -na majd meglátjuk
Reméljük a legjobbakat!
 

hobbi ur

Well-known member
most már jó középvirágzásban van, abszolút fajtára jellemző a virágzati forma, illetve megjelent a hajtáscsúcs közeli szárrészen az 1-2 lilás csík. az illatot tekintve gyümölcsösre emlékszem, de ez rohadásszagú :)
meg kicsit terem. mondjuk irtózat volt a nyári meleg, jövőre csinálok helyet a hűvös melléképületben, időhiány miatt nem működött a dolog. na erre a körre valóban beütött a gyökérrohadás, hiába a jégakku meg a nonstop bubi. persze ne csodálkozz hobbi, ha 1 hónapra cseréled a tápoldatot, ráadásul a legszaharább nyári melegben. meg jól meg is égettem a leveleket kannarizóval, pettyesek lettek mint egy dalmátkutya vagy mi. fú ez megint egy sokat szenvedett kör
 

hobbi ur

Well-known member
igen, na azt meg jól elfelejtettem, köszi, ott van 1 méterre a tank alatt, jól látható helyen basszamme
 

Dapk

Active member
Veteran
:D :D :D nem te lennél ha ez nem így történt volna :D
Még1x köszi mindent és örök hála, jövőhónapban megpróbálok ránézni én is!
 

hobbi ur

Well-known member

kis csumpillák lettek, levelek szarrá égve, jól kozmetikáznom kellett, hogy ne égjek le a közösségben, a többit nem vagyok hajlandó lefotózni :)
ledrőőőől álmodika zöreg hobbiiiiiiii, hogynelegyenolyanmeleg
 

Dapk

Active member
Veteran
no mivel sehogy se tudtam elküldeni pm-ben így háta sikerül


attachment.php
 

Attachments

  • cob.jpg
    cob.jpg
    54.8 KB · Views: 18

Charass

Active member
Ezek cree vagy citizen ledek? Vagy egyik sem? Ha nem gáz egy linket kaphatok pm-ben, hogy az a heatsink honnan lett rendelve?
 

Dapk

Active member
Veteran
Citizen clu-48 3000K legfrisebb generáció és enyhén túl is lesznek hajtva -így még kerül rá venti is, aztán meglátjuk mit bírnak /190Lumen/watt a cél, 1400mA-n hajtva, de én ehhez hülye vagyok technikai kérdésekkel fordulj máshoz/- és hiába mondom honnan van, onnan te nem tudsz rendelni... -nem magyarország, nem ez a főprofil, csak miattam stb stb stb
Viszont csomó helyen lehet kapni http://www.led-heatsink.com/upload/files/LPF11180-ZHE_Citizen_Citiled_Pin_Fin_LED_Cooler_ø111mm.pdf
Ez alapján megtalálod!

Természtesen itt is mint sok minden másban is, jár az örök és maximális tisztelet tüdőnek!
 

Latest posts

Latest posts

Top