What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze niepokoje...

cannamaster

Member
co do czytania ja czytam wlasnie Alice Sebold "nostalgia Aniola" polecam... choc mlodszym moze sie nei podobac ja jestem nia zachwycony... nawet znalazlem wstawki o bobkach:)) ze cale niebo pachnialo skunem i wogole wszycy jaraja trawe:D ale to nie jest motyw przewodni... ba to nie jest wogole jakis motyw tylko wzmianka :D
 

bogusik2

Member
Hehehe Oragin ten temacik nie ma byc w żadnej mierze Emo :p
Wrecz przeciwnie - ma służyc do informowania nas o tym co sie dzieje i motywowania.. bo w końcu ktos postanowi cos zrobic ;)
Na tyle na ile sie da robi to zapewne kazdy z nas :D
Ja dzis rano nie zapaliłem (do 9 z minutami hehe) wiec zachciało mi sie wyprodukowac riposte do tego artykułu :D...
A co do tej demoralizacji to przeciez państwo zapewniło tym prostytutkom mozliwosc załozenia jednoosobowej firmy itp :) Gdyby ktos to zgłosił to zapewne wyszłaby ideal zrobienia sex toi-toiów ;) ..na wszystko jest zawsze lepsze wyjscie :)
Szkoda ze nie mozna znaleźć wyjścia jezeli chodzi o problem otwierania umysłów :)

Nie ma tematu offtopicowego a takie zazwyczaj usuwane były z powodu niemile widzianych informacji hehe, wiec moze zrobic tu temat jednoczesnie informacyjny i taki gdzie mozna poruszony problem omówic miedzy soba :) pzdr
 
V

vod

Człowiek w naszym systemie jest tylko maszyną do robienia pieniędzy. Bydłem, które się hoduje, a potem zażyna. Wszyscy kręcą się w absurdalnym kieracie pracy i konsumpcji. Zawsze więcej, ciągle rosnąć trzeba. A nikt nie pomyśli o tym, że nasza planeta długo już tak nie pociągnie. Jeden wielki wyzysk i zniszczenie środowiska. Morza już prawie wyczyściliśmy z ryb. Lasów też już niewiele zostało... Wszystko kurwa zatrute i zniszczone, a jak wyrwani ze swojego naturalnego środowiska i trybu życia zniewoleni ludzie warjują, to się zwala winę na counter strike'a, marilyn mansona albo narkotyki. tfu! Zawsze tylko leczenie objawowe i mylenie symptomów choroby z jej przyczynami. To jest chory świat! Kto tu jest na zachodzie w ogóle szczęśliwy?
Media kłamią, politycy mordują, a korporacje zabijają naszą planetę. Kościół też jest tylko narzędziem kontroli.
Po 9/11 to już w ogóle się ludziom w głowach poprzewracało i otworzyli drogę do totalnej kontroli państwa nad obywatelami. Przechowywanie rozmów telefonicznych, internetowe przeszukiwania, paszporty biometryczne, więzienie bez procesu, tortury... Lista jest długa i napawa mnie przerażeniem. Nawet nie można butelki wody wziąć ze sobą do samolotu, a na lotnisku traktują każdego jak bandytę. Nie ufam państwu w rękach ludzi, których uważam za głupszych od siebie i do tego zajętych głównie swoimi własnymi interesami. Nie ma nic gorszego niż państwowy terror. Wszystko się reguluje i kontroluje, odbierając ludziom odpowiedzialność za własne życie i czyny. Ludzie przestają się kierować uczciwością i wspólnym dobrem i myślą tylko o sobie. Egoizm zabije ludzką rasę jak tak dalej pójdzie.

Poza tym czy zauważyliście ile wojen wybuchło w ostatnim czasie? Ile nieszczęścia spowodowali oderwani od rzeczywistości ludzie u władzy?

Żygać mi się chce jak wchodzę na gazeta.pl, słucham radia albo oglądam wiadomości w telewizji. Media w większości są obrzydliwym narzędziem kontroli i dezinformacji. tfu!

Parę linków do poczytania w wolnej chwili:
http://www.nybooks.com/articles/20897
http://www.nybooks.com/articles/20906
http://www.nybooks.com/articles/20819
http://www.nybooks.com/articles/20835

Polecam wam też film Lord of War z Nicolasem Cage.
 
Last edited:

bogusik2

Member
Kiedys chciałem to usłyszałem ze w HL nie ma miejsca dla growetrów heghe
...teraz zucam na czas nieokreślony uporawe itp... wiec coz :)
Moze sie ppojawie.. moje wsparcie tak czy siak zawsze macie :)
Pierwsza zorganizowana grupa ktora o cos walczy... podziwiam :) pzdr
 
C

Ca2

Się NL przejmujecie;D W CZ też liberalne prawo wprowadzili (chyba, że odpuścili i nic mi o tym nie wiadomo).
Walka z burdelami...rozumiem...
Chłopaki zamiast się starać i wyrywać dziewczyny to wolą iść na łątwiznę...rzucić euro i wydymać dziwkę. Do tego dragi...i z czasem ci ludzie totalnie wypalą się emocjonalnie. Legalizacja powinna być na wzór jamajki. Peace Love & Marijuana.
Ludzie powinni uczyć swoje dzieci miłości. Ale jak wspomniano... 2 ojców nie nauczy dziecka kochać kobiete. Ja mam wjebaną homofobię i nie mam zamiaru tolerować takiego odchyłu. Dla mnie to jest choroba psychiczna jak shizofrania czy arachnofobia. Nie po to stwórca stworzył facetowi maczuge aby zapychał innego typa w kakał...
Coffeshopy... w sumie są zbędne... Chcesz mieć - zapracuj sobie. Mi wystarczy liberalne prawo do uprawy i konsumpcji zielska na własne potrzeby. Ziele nie musi leżeć obok majeranku w spożywczaku jak to liroy by chciał. Lubię palić...uprawiać i nie chcę mieć przez to kłopotów. A legalny handel ciągnie wygłodniałych turystów. W gruncie rzeczy holendrzy nie palą wiele...niemcy...polacy...francuzi i inni rządni wrażeń wycieczkowicze palą najwięcej. Jarają ile się da i w nocnym wirku melanżowych atrakcji tracą głowę gubiąc umiar np przy jedzeniu gribków. O twardych dragach nie mówiąc bo tam wszystko można kupić. Reasumując ... holandia się zmęczyła turystami. NL jest zbyt ciasnym krajem aby przyjmować takie zastrzyki głodnych ćpanka jaranka ruchanka turystów.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Mnie boli małomiasteczkowe katolskie ograniczenie i homofobia niedające ludziom żyć zgodnie z własnym sumieniem, przekonaniami i preferencjami seksualnymi, narzucające mi jedyny słuszny punkt widzenia i prawdę objawioną, a jeżeli się temu nie poddaję to jestem żyd, liberał, mason i cyklista.
 

Zathir

Member
Mnie boli to ze wiekrzosc z Was którzy oczekują od innych tolerancji dla uprawy, palenia itd nie potrafią okazac tolerancji dla innych. Jestem przeciwny wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne ale do cholery co mnie to obchodzi kto z kim chodzi do lózka?!
 
G

gelowas

Orangin, moze i masz racje, jestem bliski Twojego stanowiska, ale z 1 rzecza sie nie zgodze - ze spozywaniem ziela tylko we wlasnym domku. Moim zdaniem mogliby zlikwidowac sprzedaz mj w coffeshopach, ale zamiast tego dac przyzwolenie na spozywanie w miejscach publicznych, specjalnych lokalach, klubach. Mj laczy ludzi, z reszta palenie w szerszym gronie, wsrod nieznajomych, jest duzo bardziej zabawne, anizeli przed komputerem.
 

Cinnamon

Member
@Zathir - zgadzam się. Mi to lotto kto z kim w łóżku śpi, nie śpi - mniejsza - byle nie było tego widać na ulicy, dla mnie jest to odrażające ale cóż każdy jest inny. Na dzieci wychowywane przez dwie mamy, lub dwóch tatusiów też się nigdy nie zgodzę.

@gelowas - ja dla przykładu chciałbym prowadzić coffeshopa z przyległym klubem. Chcesz to bawisz się, chcesz to gadasz sobie ze znajomymi, lub poznajesz nowych ;). To najwięcej radości by mi sprawiło i mam nadzieję, że kiedyś tak będzie.
Co do turystów to mam mieszane uczucia - jeżeli byliby kulturalni to chętnie widziałbym takich u siebie, ale reszcie hołoty podziękuję... takie moje zdanie.

Peace iG... :kissass:
 
V

vod

Nie zgadzacie się na wychowywanie dziecka przez dwóch tatusiów albo dwie mamusie, a nie przeszkadzają wam dzieci wychowywane przez samotnych rodziców albo domy dziecka?

Znam różnych gejów. Niektórzy nie powinni dzieci wychowywać, ale niektórzy na pewno lepiej są w stanie wychować dziecko niż wiele par hetero, nie mówiąc już o wielu samotnych matkach albo alkoholikach.

Homoseksualizm to nie choroba.
 

tomato

Member
Veteran
maz racje vod, ze takim dzieciakom bylo by lepiej, ale z drugiej strony i tak pewnie by mialy zryta psychike przez to ze koledzy i kolezanki ze szkoly i podworka pokazuja je palcami ze maja dwoch tatusiow...bynajmniej w naszym kraju tak wlasnie by bylo.
kazdy kij ma dwa konce..
 
Last edited:
V

vod

Każdy kij ma dwa końce.
Tylko, że w tym przypadku jeden wydaje mi się grubszy. Mniejsza z tym.

To o czym mówisz to jest szczególnych Polski przypadek, gdzie trzeba wziąć poprawkę na idealny, ogólny problem.

Myślę, że nie byłoby takiemu dziecku łatwo. Ale innym też nie jest łatwo. Rodzice homoseksualiści nie są jedynym powodem ostracyzmu.

White Widow mi czesze mózg, więc kończę posta. Nie wiem czy byście nadążyli za tymi spiralami myśli ;)

peace!
 

bogusik2

Member
Fajah ale jak wytłuką pedofili to nie wezma sie za homoseksualne pary tylko np. za NAS :) Dla kazdego "normalnego" człowieka (90% społeczeństwa) jest lepszy człowiek ktory jest gejem czy lesbijką niz grower, który sprowadza na świat same nieszcześcia i smiercionosne substancje heh
Ja jestem tego samego zdania co Vod.. Ludzie nie rozumieja nas - ale osadzaja i to cholernie surowo.. My nie mozemy rozumiec homoseksualistów, ale osądzamy..
Żygac mi sie chce jak słysze ze homoseksualizm to choroba!
W świecie zwierząt homoseksualne zachowania sa przyjmowane przyjaźnie i bardzo pozytywnie.. Leonardo Da Linci wyprzedził wszystkich innych o kilkaset lat..
Co by było gdyby urodził sie teraz? Moze ludzkosc poszłaby do przodu o kolejne tysiac las w ciagu kilkudziesieciu.. a on tez był homoseksualistą hmmm
Skoro najwybitniejszy człowiek świata był taki a nie inny, to nie mozna powiedzieć ze orientacja czyni kogos gorszym człowiekiem.
Ja uwazam ze np. milosc lesbijska jest ok :) samcze to i przyziemne ale coz.. kto inny powie "kto by chciał dwie baby ogladac...", co do gejów to nic nie mam ale mnie to troche odżuca ;p ..moze jestem troche homofobem ale co mi do ich szcześcia?
Prawa do wychowywania dzieci bym takim parom nie dał.. glownie dlatego ze takie dziecko jak na razie, w tym swiecie, kraju miałoby przesrane..
Moze daliby mu milosc, rodzine ale nie poczucie bezpieczeństwa.
P.S. Vod samotni rodzice nijak sie maja do domów dziecka czy homoseksualistów hehe
I nikt nas za to nie piętnuje :* pzdr
 
G

Guest

dosyc kontrowersyjnie pojechaliscie.. ale temat faktycznie z mocnych
bardzo trudno znalesc zloty srodek... ja osobiscie na pomysly rodzicow jednej plci reaguje niechecia choc z drugiej strony pewnie to dzialanie blednych stereotypow. preferencje seksualne jak wiemy maja podloze neurologiczne,fizycznie namacalne.. w piewszych miesiacach zycia plodu pod wplywem obeznosci lub nie , hormonow.. u plodu krztaltuje sie (wielsze lub mniejsze) jadro migdalowate dymorficzne plciowo).. to ono decyduje o przyszlych preferencjach w tym temaci. wiec dwuch gejow nie wychowa geja nawet gdyby chcialo...
naomiast moze wystapic szereg zaburzen rozwojowych wynikajacych z wzorcow poznawczych ktore bede odmienne niz u rodziny z rodzicami roznej plci.
takie dzieci moga byc nieprzystosowane spolecznie lub w innych plaszczyznach zycia.. co moze powodowac iz NIE BEDE SZCZESLIWE.... a przeciez o to chodzi zeby bylo wszystkim milo ;)
oj ciezki temacik... a tu juz 10:39 to ja cos skrece :D hehehhe
 

orangin

Member
Div, kontrowersyjne tematy wzbudzaja najgoretsze dyskusje :D.
Napisales: 'preferencje seksualne jak wiemy maja podloze neurologiczne'. Przyznam, ze tego akurat nie wiedzialem. Byc moze jest tak jak mowisz, ale jesli sa jakies zmiany, nie uwierze, ze sa one jedynym czynnikiem determinujacym orientacje seksualna. U wielu ludzi zaburzenia homoseksualne powstaly na skutek molestowania seksualnego, wychowywania w niepelnej lub dysfunkcyjnej rodzinie - czyli sa to czynniki typowo zachowawcze.
Bogusik pisze o homoseksualizmie wybitnych postaci budujacych nasza cywilizacje. Ok, tylko ani Da Vinci ani Szekspir nie czynili ze swojej przypadlosci powodow do dumy (por. Gay Pride lol). A co mamy teraz? Divinorum zaczyna myslec, ze jego naturalny (!!!) odruch, jest wynikiem 'blednych stereotypow'. Dlaczego zaczyna sie zastanawiac? A poniewaz silne homoseksualne lobby przebija sie przez media ze swoimi Kampaniami Przeciw Homofobii, towarzysz Robus Biedron wydaje swoje wiekopomne dzielo "Teczowy Elementarz". Tak, pan Biedron chce wprowadzic nauke (?) o homoseksualizmie do gimnazjum. Czy to nie jest gejowska propaganda? Porzadni ludzie zaczynaja sie zastanawiac, czy to moze oni sa ci nienormalni...
Panowie, jesli macie potrzebe, idzcie na Parade Rownosci. Moze w przyszlym roku pojawia sie zwolennicy nastoletniej milosci, czy jak oni sie tam nazywaja. Zlapiecie sie za rece i polaczycie Wasze serca itd. Wszyscy rowni, jedno stado. Meeee!
 
G

Guest

prawda jest taka ze wszystko jest w czyms ;) nie wiem czy wiesz bogusik ale jednym cieciem (dokladniej elektroda) wycinajac odpowiednia strukture mozna z rydzyka zrobic ateiste (chociaz sadze ze on nim od zawsze byl).. mam multum badan na ten temat z czasow obrony pracy mgr z psych. ale glownie w drukowanych materialach.. chetnym moge porozsylac....

ja osobiscie jestem na maxa tolerancyjny: mam problem jedynie z arabami, extremistami islamskimi i pedofilami... pierwszych nie lubie i mam w wiekszosci nie najlepsze zdanie, do 2ch pozostalych strzelam lub najchetniej bym strzelal.... poza tym kocham wszystkich ludzi :D hehehe
 
V

vod

Kontrowersujny problem adopcji przez pary homoseksualne to jedno (ale czy nie jest to jednak lepsza alternatywa niż dom dziecka?), a co innego traktowanie homoseksualistów jak chorych i zboczonych i wymaganie od nich żeby siedzieli cicho. Na to się nie zgadzam. Co ci fajah do tego jakie kto ma preferencje seksualne?

Gey pride i supergeje to tylko część wszystkich homoseksualistów. Tak jak w całym społeczeństwie, tak również w tej grupie istnieje całe spektrum ludzi. Od żuli po profesorów. Od stereotypowego geja, po w każdym innym wymiarze niż preferencje seksualne normalnych ludzi. Rodziny nawet. Ludzi których styl życia niczym nie różni się od twojego albo mojego.
 
V

vod

Właśnie nie wiadomo co by było z takiego dziecka.
Poza tym jakby ludzie mniej dzieci płodzili, to by było lepiej. Więcej miejsca na Ziemi i większa szansa, że ludzka rasa nie utnie gałęzi na której siedzi.
Biblię czytałem. Czytałem też wiele innych książek. I Biblia nie opisuje najlepiej tego, co się od wieków dzieje.
Zwierzęta to nie ludzie, ale ludzie to zwierzęta.

Poza tym geje nie domagają się chyba ślubów kościelnych?
 
Top