What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Galerie-Cukrarna u Sensiho

sensi23

Active member
Veteran
zdarec par fotek z podzimnich barev...na konci zari jsem holky na konci 7.tydne kvetu strcil z boxu do foliaku a dal jim poslednich 14 dnu slunecko..letosni rijen je naprosta pecka a myslim ze to za to stalo
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
tohle je ten druhej rezan od rumburaka (zrejme cookies & cream)vuni to strasne pripomina sage a vzhledove gorillu ..ve stanu nikdy ani trocha modre,ve foliaku doslova zmodrala za tech 14 dnu
picture.php

picture.php

picture.php

a jeste par gthacek co se nevesly do predesleho prispevku
picture.php

picture.php
 

Rumburak

Active member
Krásná práce Sensi jsem rád,že ti děla Fire Alien radost,a co kouř šmakuje?Ona chce holka celkem delší průplach a ve druhé fazi květu ubrat dost na growe složce a pak je to vončo!
 

sensi23

Active member
Veteran
Krásná práce Sensi jsem rád,že ti děla Fire Alien radost,a co kouř šmakuje?Ona chce holka celkem delší průplach a ve druhé fazi květu ubrat dost na growe složce a pak je to vončo!
Zdar jj šmakuje....hezky voní dobře chutná..jsem zvědavěj jakej bude z foliaku.. Krásně letos dojel
 
K

Krutibrko

Zdar,kdysi jsem jel purple urkle S1 ve foliaku a dodnes mam husi kuzi jak si vzpomenu na tu silenou hroznovou chut + piss,preju at ti radne smakuje:-D
 

sensi23

Active member
Veteran
Tak jak sensi ? Jak ti chutnak ten urkle z foliaku?:)
Zdarec chutná chutná.. loňský rok byl na outdoor
super.. nejvíc se mi osvědčila ssh a gth#1 v květníkách venku..a koncem září to šlo ještě pod čtyřkilo na poslední 3 týdny... takové zelí jsem dlouho nevypěstoval.a FAU ve foliaku dozrál přirozeně..17. října šel dolu a je opravdu dobrej..vzhled chuť účinek vše ok
FAU akorát ho jdu zabalit :biggrin:
picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
Po všech těch útrapách a nemocech s kterými jsem se potýkal vážně přemýšlím, že ukončím provoz matkárny a přejdu na only seed growy.. vždycky začnu s čerstvým a nekontaminovaným materiálem,trh s fem.semeny je dney pestrý a daj se vybrat kvalitní fazole.. času navíc na neustálou péči taky moc nezbývá a hlavně každý grow bude tak trochu dobrodružství .. Matkárnu přeměním na klíčící a předpěstovací room ...Už si s tou myšlenkou hraju delší dobu a teď když jsem před spuštěním nového roomu začínám o tom být přesvědčený čím dál víc
 
K

Krutibrko

Hele,jasne je to reseni ale vsiml jsem si ze rad odjedes dobry gen vicekrat,co kdyz narazis na unique pheno a budes si chtit uriznout koule za to ze ho nedrzis.Muzes si pohrat ze stribrem a delat si svoje feminy zejo.Chapu ze je to mrsk furt splichat neco a stejne jsou tam furt ty bestie atd...verim ze pohar obcas pretece:)
 
Last edited by a moderator:

sensi23

Active member
Veteran
Hele,jasne je to reseni ale vsiml jsem si ze rad odjedes dobry gen vicekrat,co kdyz narazis na unique pheno a budes si chtit uriznout koule za to ze ho nedrzis.Muzes si pohrat ze stribrem a delat si svoje feminy zejo.Chapu ze je to mrsk furt splichat neco a stejne jsou tam furt ty bestie atd...verim ze pohar obcas pretece:)

zdarec :tiphat:
...si vzdycky orezu spodky nez to prepnu a v predpestu to udrzim v malych kvetnikach do dalsiho roundu..aniz bych musel drzet maminy
v pripade unique phena to predam nekomu kdo matky drzi..
prave mam v planu delat vlastni crossy ale bez stribra..klasika samec samice...fakt s potomkem se neda stravit takoveho casu okolo boxu.matky znamena byt 365 dnu nablizku.Hlavne po lonske sklizni uz vim ze dam haze hybridy na zahradu a cca koncem zari to mrsknu pod sestikilo a z tech 5 kytek mam co hulit temer do leta..takze to neni treba tolik hrotit.ale stejne vim ze kdyz se mi zasteskne,tak kamos v Brne to vsechno drzi a tak mam moznost si to kdykoliv zopakovat..to uz vubec nemluvim o tom co pomnicku mam v lednici nachystano..spousta regulerku,ktere vsechny v nasledujici sezone otestuju
 

sensi23

Active member
Veteran
fast flowers

fast flowers

zdar tady par fotek z fast floweru co jsem kvetl abych mel jakz takz prehled co budeme sazet letos ven..moc me to nenadchlo co se vunove ci chutove casti tyce nicmene kourit se to da a na spani po sichte ci na vecerni relax je to v pohode vsechno jsem sklizel na konci 7 tydne od prepnuti na kvet..dobry vynos.palice tvrde a mnozstvi pryskyrice a struktura kvetu ujde..
Ta killer kush nakonec taky neni uplne hrozna nakonac ma zlehka zemitou chut a je z toho asi nejsilnejsi..dneska jsem se po ni i chvilku smal
picture.php

picture.php


skunk z toho voni asi nejlip..pripomina takovej ten oldskul sladkokyselej skunk co se driv prodaval..retro jak hovado
picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
...

...

critical mi z toho vysel asi nejlip..zajimave to voni palice tvrde orosene..cejtim z toho nejmin ruderalis..
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
Fire Alien Urkle -Rumburak cut

Fire Alien Urkle -Rumburak cut

Zdar tady par snimku z dnes sklizeneho FAU...Jsou to posledni klony co jsem zuby nehty drzel celou zimu v opravdu bojovych podminkach abych si z nich udelal na jare posledni klon a ten dam ven a pred koncem vegetacni faze se uvidi bud podrzim ja anebo nekdo jiny..kazdopadne je moc dobry na to ho jen tak zahodit..krasne voni chutna a sype..klon mam prokorenenej ceka jen na lepsi pocasi a o krapet delsi den a tohle je mikro matka kterou jsem dal po celozimnich utrapach vykvest..take je to moje posledni sklizen v home boxu pod 400W..priste uz bude pekne zdenej room s 600W ...bylo tam 5 rostlin a FAU byl ready v 57.dnu od prepnuti zbytek(ghost train haze a karma bitch) tam jeste par dni dopecu a samozrejme nafotim
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Zdar tady par snimku z dnes sklizeneho FAU...Jsou to posledni klony co jsem zuby nehty drzel celou zimu v opravdu bojovych podminkach abych si z nich udelal na jare posledni klon a ten dam ven a pred koncem vegetacni faze se uvidi bud podrzim ja anebo nekdo jiny..kazdopadne je moc dobry na to ho jen tak zahodit..krasne voni chutna a sype..klon mam prokorenenej ceka jen na lepsi pocasi a o krapet delsi den a tohle je mikro matka kterou jsem dal po celozimnich utrapach vykvest..take je to moje posledni sklizen v home boxu pod 400W..priste uz bude pekne zdenej room s 600W ...bylo tam 5 rostlin a FAU byl ready v 57.dnu od prepnuti zbytek(ghost train haze a karma bitch) tam jeste par dni dopecu a samozrejme nafotim


Vypadá docela Urkle dom. Co terpeny, hroznový?
Jinak se ještě zeptám. Když řikáš zděnej room, tak si ho budeš zdít, nebo využiješ místnůstku akorát pro 600W?
Já si chci ted "dozdít" kout místnosti pro cca 420W LED, jelikož mě už sere to jak to hučí a každej hned ví o co jde.

Pokud si to budeš taky dozdívat, co máš v úmyslu použít za materiál? Cihly, ytong , sádrokarton?
 

Latest posts

Latest posts

Top