Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Likvid E-egészséges cigaretta

Thread Title Search
Post Reply
Likvid E-egészséges cigaretta Thread Tools
Old 04-01-2016, 02:07 PM #1
HappyDay.
Member

HappyDay. is on a distinguished road
Likvid E-egészséges cigaretta

Helló.

Megosztom veletek a receptet így nektek már nem kell, legalábbis ezt az alternatívát kikeresni.
Icmagról olvasgattam össze az alapokat, de aztán magam feje után mentem mint ált. mindig.

Már kimértem a vg-t mikor találtam egy írást amin pg volt feltüntetve mint raktározó, feloldó folyadék. Reálisabbnak tűnt hiszen az aromákért is a pg a felelős, vg csak pára, füst.
Az eredeti írásba BHO vagy olaj szerepelt a tisztaságuk miatt. Nem akartam kétszer főzni, gázom nincs. Nekiálltam hasist szitálni. Ez nagyon "mocskos" ehhez, de gondoltam mjd jól átszűröm. ahha...
Sok törmelék maradt benne ami megszínezte a levest is rendesen.
Nem írom tovább a bénázásaim, leírom hogy csináltam.

-25ml pg-t felmelegítettem forró vízbe(pg forráspontja 188.2 C')

-Elsőnek 2gr. hasist szórtam bele majd néha kevergetve 1 óráig főztem lassú tűzön.

-Leszűrtem és ezután ugyan ebbe a levesbe kifőztem még 2gr. hasist. Megint 1 óra főzés.

-Szűrés után szabadon felhasználható. Főzés és a szűrésnél elvesztett mennyiséget visszapótoltam 25ml-re.

Jelenleg még érlelődik amit összekevertem vg-vel és aromával. Nem fogja elnyomni az ízt, illatot ebben már most biztos vagyok. Tegnap reggel teszteltem 1.5ohm 14W-al. Nem bíztam benne mivel nem lett egy nagyon erős, arányaiba ha kiszámolod, de beálltam nagyon. Vattát is megszínezte, fűtőszálról nem tudok még mit írni mert annyit még nem ködöltem.

Nem tudom hasznos lesz vagy felesleges volt leírnom de ez már itt lesz.

HappyDay. is offline Quote

4 members found this post helpful.
Old 04-01-2016, 02:40 PM #2
Mgclwzrdrt
Member

Mgclwzrdrt is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by HappyDay. View Post
Helló.

Megosztom veletek a receptet így nektek már nem kell, legalábbis ezt az alternatívát kikeresni.
Icmagról olvasgattam össze az alapokat, de aztán magam feje után mentem mint ált. mindig.

Már kimértem a vg-t mikor találtam egy írást amin pg volt feltüntetve mint raktározó, feloldó folyadék. Reálisabbnak tűnt hiszen az aromákért is a pg a felelős, vg csak pára, füst.
Az eredeti írásba BHO vagy olaj szerepelt a tisztaságuk miatt. Nem akartam kétszer főzni, gázom nincs. Nekiálltam hasist szitálni. Ez nagyon "mocskos" ehhez, de gondoltam mjd jól átszűröm. ahha...
Sok törmelék maradt benne ami megszínezte a levest is rendesen.
Nem írom tovább a bénázásaim, leírom hogy csináltam.

-25ml pg-t felmelegítettem forró vízbe(pg forráspontja 188.2 C')

-Elsőnek 2gr. hasist szórtam bele majd néha kevergetve 1 óráig főztem lassú tűzön.

-Leszűrtem és ezután ugyan ebbe a levesbe kifőztem még 2gr. hasist. Megint 1 óra főzés.

-Szűrés után szabadon felhasználható. Főzés és a szűrésnél elvesztett mennyiséget visszapótoltam 25ml-re.

Jelenleg még érlelődik amit összekevertem vg-vel és aromával. Nem fogja elnyomni az ízt, illatot ebben már most biztos vagyok. Tegnap reggel teszteltem 1.5ohm 14W-al. Nem bíztam benne mivel nem lett egy nagyon erős, arányaiba ha kiszámolod, de beálltam nagyon. Vattát is megszínezte, fűtőszálról nem tudok még mit írni mert annyit még nem ködöltem.

Nem tudom hasznos lesz vagy felesleges volt leírnom de ez már itt lesz.

Hasznos én nagyon érdeklődök ez iránt mivel a tüdőmet köpöm kifelé már ettől a sok szar csigás cigizéstől, vaporizátort akarok venni de az se tűnik az igazinak, meg kurva drága is.. Hallottam már erről a liquides megoldásról is, de nem vágtam hogy működik-e v csak szóbeszéd.. Elmondanád kicsit konkrétabban mit értesz a pg meg vg alatt? Ha vágom hogyan is működik, máris belekezdek
Mgclwzrdrt is offline Quote

Old 04-01-2016, 02:46 PM #3
Mgclwzrdrt
Member

Biztos hülyeséget kérdeztem, de fingom sincs hogy ez hogyan megy, kár h nincs pm..
Az volna a legjobb ha levideoznád, de egyértelműen nem kérhetem tőled hogy videozd le ahogy csinálod
Nemtudsz valami videos forrást hozzá?

Old 04-01-2016, 02:55 PM #4
HappyDay.
Member

VG-növényi glicerin
PG-propilén gikol
Videókat nem néztem tudtam értelmezni az írást. Ha igényled akkor a következőt képesben le tudom dokumentálni de az nem most lesz mivel ebből lesz alsó hangon 50ml likvid amit ha rajta vagyok 1 héten elpusztítok, de így nagyon sztoned napjaim lennének ami nemkivitelezhető sajnos.

1 members found this post helpful.
Old 04-01-2016, 02:56 PM #5
Medicropper117
Banned

Medicropper117 will become famous soon enough
Egy jó minőségű e cigire ugyanannyit ráköltessz majd mint egy vapora koltenel. Még a lehúzós gomoáéknál is 25 vagy 29k egy digitalis vaporizer. Egy rendes keszulek aminek jó kazánja van ugyanennyi lesz. A kantán szálról (vagy h a brébe írják magyarul) nem beszélve.
Ha hagyod kiürülni a cuccot sajnos ráég és csere.
Próbálkoztam már ilyennel en is. Jópofa dolog és szet is csap ha jol csinalod. A glicerinbenis le lehet főzni a mannát. Az is jó oldószer.
A vapo mas teszta...az is jo de mas kategoria. Azt dontsd el melyik tetszik jobban
Medicropper117 is offline Quote

Old 04-01-2016, 03:00 PM #6
HappyDay.
Member

de! kontrol tempbe ez olyan mint 1 vapó, ezt elfelejtettem, szorrí

Old 04-01-2016, 03:01 PM #7
Kukutyin
Member

Kukutyin's Avatar

Kukutyin has a spectacular aura aboutKukutyin has a spectacular aura aboutKukutyin has a spectacular aura aboutKukutyin has a spectacular aura about
Az mondjuk nagy előny a bubble hashhel szemben, hogy az e-ciginél semmi nem veszik el, mert egy irányban jöhet csak ki az anyag, míg a párolgó hasis azért nem 100%.
Kukutyin is online now Quote

Old 04-01-2016, 03:03 PM #8
Mgclwzrdrt
Member

Hát igen csak ez azért egy kicsit össze tettebnek tűnik, nem m1 mit hogyan csinálsz..
Megköszönném ha dokumentálnád, nagy segitség volna
Ha elfogyasztasz 50 ml liquidet akkor jo sokat kell hogy cigizz nekem
Egy 12 milis nekem kitart egy hétig vagy még több is akár Bár nekem gyengébb valamivel az e cigim is szerintem..
Várom a képeket
Have a nice vaping man!

Old 04-01-2016, 03:04 PM #9
HappyDay.
Member

amúgy nem 1 nagy tétel +egy RBA-t venni hozzá és már ki is van váltva a vapó és a hétköznapi patront se bacod szét.

Old 04-01-2016, 03:04 PM #10
GondosKertesz
Banned

GondosKertesz is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by Kukutyin View Post
Az mondjuk nagy előny a bubble hashhel szemben, hogy az e-ciginél semmi nem veszik el, mert egy irányban jöhet csak ki az anyag, míg a párolgó hasis azért nem 100%.
Meg egy e-cigivel elfüstölgetsz bárhol semmi nem látszik míg egy vapo azért nem mindenhol nyerő.
GondosKertesz is offline Quote

1 members found this post helpful.

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules