What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

low budget,abszolút kezdő

Ígértem, hogy a auto klónokkal való tapasztalatomat megosztom, így hát e szerint cselekszem.
Aláírom, autókat (nyilván) lehet klónozni :) de teljesen felesleges.
Annyit azért még hozzá fűznék, hogy szerencsém volt mert mikor a klónt vettem a dízelről akkor kb 30cm magas lehetett és megnőtt 2m-re, így az ebből származó 2 klónom is azért még ugrott egy szépet (lst kaptak). Egy hete leszüreteltem őket, és a kettőből lett 52g. Szóval ha ezt a klónozást egy eleve kis kompakt növényről szedtem volna akkor vagy 5g-t termett volna :D Viszont legalább belekóstoltam a klónozás menetébe és még meg is hálálták egy kis színi valóval :)
 
Van egy újonc gárdám. Pár szóval és képpel.
5en laknak, mindenki auto. 1db NorthLight, 1db Ak47, 3db Cream Caramel. Ígérni nem szegény románoktól van alias seedsmafia-tól.
Florimo-perlit 70-30% a közeg, 10literes cseréppé verbuvált kannákból. Hps250w alatt barnulnak. Volldünger linz tápot esznek egy kis Ca,Mg kiegészítővel.
NL:

AK47:

CC:

És egy közös amire egy része fért fel xd
 
Sziasztok!


Egy gyors összesítő.
Mindenki egészségesen zárta ezt a kört is :)
Csak a hozamokról:
-Cream Caramel 3 db volt ők hárman hoztak 196-ot
-AK47: 76
-North Light 64


 
Sziasztok!


Van egy új köröm, gondoltam majd 1-2 posztban jelentek róla pár szóval.
Nos, a változtatás annyi lenne az előzőekhez képest, hogy immár nem auto hanem fotós növénykék vannak (meg még egy két apróság :D )
Fény tekintetében pedig nem 250w hanem 600w-os hps szerepel.
Közegben annyi lenne a különbség, hogy nagyobb arányban van benne perlit mint eddig azaz 50% florimo v.föld és 50% perlit.
Tápozással pedig arra jutottam, hogy puding próbája a ....... úgyhogy bevettem egy ghe microt és bloomot. Kipróbálás alatt a Lucas formula XD
Megmondom őszintén az első körben az advanced nutrients tápok tetszett, de kicsit húzós volt a 3 táp ára egyben egy körre, bár végeredményben nem bántam.
Második köröm valamivel gyengébb lett hozamban, itt volldunger linz táp volt Ca-al kiegészítve. (olcsó-jó)
És most pedig a GHE 2 kanna ami összeségében megint nem egy olcsóbb táp, de meglátjuk.

Egyenlőre vegelnek 18/6-ban, de már nem sokáig. Jövőhéten átkapcsolom őket flow-ba.

Mindenki jól érzi magát, de túltápozás jeleit véltem felfedezni, ezért az előző 2 locsolásnál csak vizet kaptak. Szépen regenerálódnak most már.

Van sensi seeds -afghani, kc brains -kc39, dutch passion -critical orange punch.



 

Coldplay001

Active member
critical orange punch az kb meg ketszeresere fog noni a kapcsolas utan,ugy szamold. nekem kb 40cm es volt mikor valtott,most meg vagy mar masfel meter... :D
 
critical orange punch az kb meg ketszeresere fog noni a kapcsolas utan,ugy szamold. nekem kb 40cm es volt mikor valtott,most meg vagy mar masfel meter... :D

Mekkora potban van/volt a tied? :)
De asszem oda figyelek a tanacsodra és kapnak egy hajlitast még ma aztán atkapcsolom őket. Nagyon gondolkodom a super croppon is, de ebben meg nincs tapasztalatom. Egyébként toppolva volt eddig mindenki.
 
Tiszteletem!


Már szeretnék egy ideje posztolni, de valahogy sok az elfoglaltság, így is 2 héttel ezelőtti képekkel tudok csak szolgálni (azok is lutri hps fotók, de azért próbáltam úgy pozícionálni a kamerát, hogy esetleg valamit látni is lehessen rajta)
A héten megpróbálom magam kicsit aktivizálni és kicsit szexesebb képekkel készülni :)
Zárójelben megjegyezném, hogy amit itt mindig mondtok -nem érdemes több fajtát összemixelni- arra most magam is rájöttem.
Még a KC39 és a Crit.Orange az hagyján, elég jól szinkronúsztak egy darabig, de az afghani az (kicsit kapja be)
De ugye ebből is tanul a paraszt és vesz le klónokat, hogy mikor megtudta ki a befutó "Kincsem" ló akkor tudja, hogy kire kell következőben fogadni
Szóval következő az egy féle fajta lesz és klónokról.
Tárogatom szárnyaimat, mert a klónokat merészkedtem perlit-kókusz kombóba rakni. Gondoltam megér majd egy kézi öntözésű próbát a kókusz, szeretek macerálni velük.
Mint az elején írtam GHE tápokat futtatok.
A teljes recept amit kapnak az pontosan ez:
2ml/l micro, 4ml/l bloom, 1ml/l carboload, 2,5ml/20l H2O2, 0,2ml/l kálivízüveg
Ha valami el van benne ba**va akkor jelezzétek pls!
Bár szemrevételezve, nem látok problémát.
Ezekben a melegekben simán megitták a napi 1,5-2l erőlevest
És a sok blabla mellé a fent említett művészi alkotások következnek










 
Ismét egy gyönyörű, minőségi fotó :S
De annyi látszik legalább, hogy dagadnak- nem csak az ér a fejemben :)
Egy része:
 
a karózás veszélyes :D bambusz vagy műanyag legközelebb, azokat tudod fertőtleniteni

Köszönöm Whipemásztör! :)


Ez a szegény ember vízzel főz című műsorunk volt! Nem számítottam rá, hogy így megrogynak az ágak. És mikor átmozgattam őket, hogy kicsit ritkítsak a lombozaton, akkor konstatáltam, hogy ők egymást tartották. Úgyhogy egy sos megoldáshoz nyúltam. (de volt egy ilyen félelmem amit mondasz, hogy benne van a pakliban a fertőzés veszély)
 

Latest posts

Latest posts

Top