What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

ček da hejz

metracek

Active member
Veteran
Trainwreck x Tom Hill Haze, 62. den

pheno #1

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
to je paráda :) máš je zamatkovaný? a jak to voní? mě teď doma kvete ten samotnej trainwreck bx a teda to je spíš smrad než vůně, hodně silně kořeněná pižmovitá smradovůně, ale je zatim teprve tak v půlce květu
 

metracek

Active member
Veteran
to je paráda :) máš je zamatkovaný? a jak to voní? mě teď doma kvete ten samotnej trainwreck bx a teda to je spíš smrad než vůně, hodně silně kořeněná pižmovitá smradovůně, ale je zatim teprve tak v půlce květu

Celou dobu mi prijemneji vonela ta #1 - nasledle az cokoladove, ale ted se to nejak zlomilo do neceho co by mozna taky mohlo byt "pizmovita smdradovune" a uz mi to tak nevoni. Dvojka si drzi tu korenenou, nasladlou, parfemovanou pronikavou vuni, ta je porad velice prijemna. Dvojka je v realu podle me i daleko hezci a zajimavejsi rostlina svym rustem. Tim nechci jednicku zatim nejak shazovat, ale citim to tak ze je #2 velkej favorit. Ze dvojky uz sem vzal zastipek, na Stedrej den bych ho rad zahulil :D Tak uvidim jaky to bude az to uschne tak budu moct teprve soudit. Zamatkovano samozrejme je ;)
 

Pemek

Active member
Tise zavidim, u me to tak vypadat nebude ani prd ��. Mas to super, doufam ze te smoke uspokoji.
 

metracek

Active member
Veteran
Trainwreck x Tom Hill Haze #1
picture.php


Trainwreck x Tom Hill Haze #2
picture.php


Jsem nejakej linej ladit fotak, tak zatim jen mobilem.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ta jednička má pořádný volume.. bzukot, a jak to vibruje tak až levitace chvílemi. :D :D
 
Top