What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Muzyka - czego sluchacie, co polecacie!!!

G

Guest

glinka czekalem na ten album dlugo czasu... eeee premiera 1 listopada a na forach jush smiga ten albumik.... ale numer :D Pozdrawiam
 
G

Guest

Jak będzie sie okaże a że to własnie jest eVerest mojich marzeń :D:D:D:D
 
G

Guest

Cannagraphic said:
Paktofonika - Lepiej byc nie Mozeee : )
O to to:D dobre hehe
"Są momenty, gdy wyobrażam sobie życia lepszego fragmenty
Tworząc wzorzec
Sumując elementy
Mogąc orzec
Lepiej być nie może" :rasta:

:bat:
 
G

Guest

Haha może nie uwierzycie ale w moje 18-ste urodziny rządził ten utwór ... pamiętam scene jak siadłem sobie w kontrze z mojim jedynym friendem growerem i bongo lodowym wcisłem play i wspominaliśmy sobie stare czasy .... :D:D:D
 

castlevania

Member
ostatnio:
CHAMILLIONAIRE, AKON, I INNYCH CZARNOSKORYCH WYKONAWCOW
ALE I OCZYWISCIE POLAKA BARDZO DUZO, WYMIENIAŁ NIE BEDE POPROSTU CZOŁOWKA POLSKIEGO HH, OSTATNIE KAWAŁKI KTORE PRZYPADŁY DO GUSTU I SŁUCHANE CZESTO(NIE KONIECZNIE NOWOSCI):) :
MOLESTA- miejskie bagno
HEMP GRU- ostra jazda
CHAMILLIONAIRE- ridin
CHAMILLIONAIRE & LIL FLIP- turn it up
WWO- pozorna harmonia
DONGURALESKO & SIDO- te typy
TUPAC- letter to my unborn child
WSP- fakt
DRE & ICE CUBE- ring ding dong

i duzo duzo innych kawalin ale długo by wymieniac, od czasu do czasu techniawki tez posłuchac lubie a i starsze kawałki typu DANZING- mother, lub inne klasyki rocka itp. tez sie słucha (nie lubie sie ograniczac do jednego rodzaju muzy, by mysle ze kazdy z nas w kazdym rodzaju muzyki znajdzie cos dla siebie) pozdrowka!!!
 

sairu

Member
a ja goraco polecam looptroops. dobre teksty o ile ktos rozumie i muzycznie troche inny. szwedzi maja swoj specyficzny klimat.

z francuzkiego rapu polecam Shurik'N - Ou Je Vis i Sniper (Du rire aux larmes)

z dnb ostatnio katuje Shy FX And T Power (wszystkie kawalki sa dobre)

z muzyki dla mnie troche alternatywnej (klubowej) polecam Audio Bullys
 
Last edited:
G

Guest

Buju Banton, Sizzla, Capleton, Anthony B, Beenie Man, Soundkail, Jah Mason, Junior Kelly, Turbulence, Bounty Killer, Bob Marley, Burning Spear, Peter Tosh, Israel Vibration, Culture (w tym roku miało być w polsce na ostróda reggae festiwal, ale główny wokalista umarł dzień przed :/) U-roy, I-roy, Max romeo.. długo by można wymieniać - ogólnie słucham muzyki jamajskiej. Nie pogardze dobrym Rapem i różnymi odmanami jazzu
 

jasmin

Member
kiedys to po kosciele w niedziele jak jadlem rosol to sluchalem a bardziej ogladalem disko polo ;D , kto to pamieta?
a teraz juz rosolu nie jem, a na drumli gram
no coz jesli chodzi o muze to bylo inaczej kiedys niz teraz
jak bylem mlodszy to sluchalem panka i inne smieciowe rzeczy jak dezerter, gaga, zielone zabki czy moze wlochaty, blade loki i staralem sluchac tego na zywo, pogo i takie tam skakanie
generalnie to lubie sluchac muzyki na zywo wiec duzo podrozowlalem i sluchalem rege na letnich festiwalach i tak uslyszalem pierwszy raz habakuka, papryka korps, zion train,
i zdarza sie ze niektore zespoly znam tylko z festiwali,
lubie sluchac muzy ktora rozumie dlatego nie sluchalem muzy po angielsku,
ale czasami rozumialem troszke jak RATM the fuck the police ale nie rozumialem przekazu do poki nie poznalem czlowieka z Filadelfii, ktory opowiedzial mi jak policja strzela do nie_bialych wiec dlatego fuck the police
a teraz duzo slucham muzyki po szwedzku , skopiowane z innego postu
"słucham szwedzkiej muzyki jak svenska akdamien, storsien czy livelihood. Sciągam ją z www.skawars.nu albo z wykonawcy strony jak np.
link to livelihhod http://langiz.com/livelihood/Livelihood-Oppna_Upp.mp3 "
polecam svenska akademien swietna

po waszych postach dotyczacych polskiego hiphopu sciagnalem (prawie wogole nie sciagam muzyki, a w szczegolnosci nizszowych zespolow) kaliber44 i wyobrascie sobie ze mi sie bardzo podobalo, i przesuchalem chyba wszystkie utwoy pozno w nocy i bardzo sie wkrecilem, niektore utwory pamietalem jak garbaty aniol czy jestem bogiem jeszcze z podstawowki jak kumple tego sluchali i wkolko powtarzali, a ostr, www to znam bo pan od ktorego czasami kupuje kanabis czesto slucha polskiego hiphopu i jak gram na jego plejstejszyn kiedy jestem zjarany to czesto to slucham

ale sie rozpisalem ale jeszcze dodam z perspektywy palenia to na wakacjach bylem na koncercie regenaratora czy jakos tak i tam jakis ziomek skrecil jointa, spalil i podal go a w zamian dostal mikrofon i zaczal nawiajac, swietnie :D

a za dwa tygodnie jade na dancehall, dyskoteka robiona przez ludzi z dzamajki
nie moge sie doczekac
 
Last edited:

jasmin

Member
nie vroclav ale lonodon

nie vroclav ale lonodon

Ras Man said:
CZyżby na One Love ? (ja jadę:D)
nie jade do wroclawia tym razem, kiedys chcialem tam jechac ale nie bylo kasy ;(,
tym razem jade do londynu, ziomek ktorego poznalem na wakacjach w czasie podrozowania zadzwonil do mnie ostatnio i powiedzial ze w kazdy ostatni piatek miesiaca odbywa sie dyskoteka w sali gimanstyczenej wypelnionej glosnikami robione przez ludzi z dzamajki, wiecej nie wiem bo nie musze wiec... jade tam :D , cala noc w autobusie hhhmmm

jak tam juz bede to wezne zarodniki grzyboow, dla tych ktorzy nie wiedza to dalem post pytajaco-proszacy jak robic zarodniki w Magiczne grzybki - przewdnik,
 
Top