What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Magrendelés és vásárlás

Étrangère Légio

Active member
Sziasztok Growertarsak! Kernek egy kis infot a seedsmafiarol. Ha van valaki aki mar rendelt onnan leirhatná a tapasztalatokat! Eddig meg csak a Bushdokitol rendeltem jo parszor es sosem volt semmi gond sem a magok minosegevel sem a szallitassal!! Infot koszonom! ;)

Hello
Én rendeltem tőlük megjött kb 1 hét alatt faszán becsomagolva nem volt gond 3 db már nődögél
 

aetius08

Member
Sziasztok Growertarsak! Kernek egy kis infot a seedsmafiarol. Ha van valaki aki mar rendelt onnan leirhatná a tapasztalatokat! Eddig meg csak a Bushdokitol rendeltem jo parszor es sosem volt semmi gond sem a magok minosegevel sem a szallitassal!! Infot koszonom! ;)

Szia, az auto blackket kerüld, nekem nagyon nem váltak be. Bedöglöttek.
De amikor írtam nekik azonnal küldtek új magokat.
Egyébként nagyon diszkrétek.
Gyorsan jön a mag pár nap alatt és persze van ami fasza!:dance013:
Én az egyik helyi bevásárlóközpontot adtam meg címnek a futárok telfonálnak ha ott vannak és amúgy is folyamatosan járnak oda. Egyszerű mint az egyszer egy és utánvétes.
 

füstszivattyú

New member
:tiphat: Hello, egy kis segítséget szeretnék kérni, most szeretnék venni dolgokat nem feltétlen zöldet szeretnék, de azt is, de pl gombára is gondoltam és ezt találtam is a fent említett "[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Zamnesia" oldalon, és az lenne a kérdésem, hogy ezaz oldal még mindig megbízható vagy már nem nagyon, plusz a pozitív és a negatív vélemények is érdekelnek, ha valakinek van valami tapsztalata az oldalról az ne tartsa magában :D
Előre köszönöm a válaszokat és minden jót nektek, FüstSzivattyú voltam ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Ezt az előző témától eltérően. Egy barátom [/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]látnokzsályát([/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Salvia divinorum) akarna venni erről az oldalról és az szerintetek mennyire jó ötlet?
[/FONT]
 

Randolph Carter

New member
:tiphat: Hello, egy kis segítséget szeretnék kérni, most szeretnék venni dolgokat nem feltétlen zöldet szeretnék, de azt is, de pl gombára is gondoltam és ezt találtam is a fent említett "[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Zamnesia" oldalon, és az lenne a kérdésem, hogy ezaz oldal még mindig megbízható vagy már nem nagyon, plusz a pozitív és a negatív vélemények is érdekelnek, ha valakinek van valami tapsztalata az oldalról az ne tartsa magában :D
Előre köszönöm a válaszokat és minden jót nektek, FüstSzivattyú voltam ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Ezt az előző témától eltérően. Egy barátom [/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]látnokzsályát([/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Salvia divinorum) akarna venni erről az oldalról és az szerintetek mennyire jó ötlet?
[/FONT]

Megnéztem az árakat zamnesián gombaügyben. Ezt csekkold:
https://www.growbarato.net/en/323-magic-mushroom-kits
Spanyol bolt, megbízható. Lehet, hogy olcsóbban megkapod a dolgokat (a szállítással együtt nézd meg hogyan éri meg neked jobban).
 

füstszivattyú

New member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Köszi az oldalt, hát igen ez egy kicsit olcsóbb, de azt megszeretném kérdezni, hogy az oldalon írják, hogy ez is "[/FONT]mushroom kit is ready to grow" szóval gondolom olyan formában van mint a másik is annyi a feladatom vele mint a másiknál? Bocsi hogy ennyire tudatlan vagyok ebben a témában csak elég kezdő vagyok gombák terén. Meg látom, hogy ezen az oldalon futár hozza(elvileg) és a zamnesia oldalon meg posta szóval gondolom ez biztonságosabb:thinking:
Ja és köszi a gyors választ :huggg:
 

Randolph Carter

New member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Köszi az oldalt, hát igen ez egy kicsit olcsóbb, de azt megszeretném kérdezni, hogy az oldalon írják, hogy ez is "[/FONT]mushroom kit is ready to grow" szóval gondolom olyan formában van mint a másik is annyi a feladatom vele mint a másiknál? Bocsi hogy ennyire tudatlan vagyok ebben a témában csak elég kezdő vagyok gombák terén. Meg látom, hogy ezen az oldalon futár hozza(elvileg) és a zamnesia oldalon meg posta szóval gondolom ez biztonságosabb:thinking:
Ja és köszi a gyors választ :huggg:

Így van, GLS fogja vinni és elég gyorsan ideszokott érni minden.
Tudtommal igen, viszont megrendelésnél a megjegyzésekhez írd oda, hogy angol nyelvű ismertetőt kérsz a kit használatáról. Amennyiben biztosra akarsz menni, ne légy rest, írj nekik levelet és kérdezz rá a részletekre, nagyon barátságosak és segítőkészek.
Exkalapalatt-on találsz egész jó cikkeket a gombával kapcsolatban, illetve netről lehet szerezni faca könyveket a gombatermesztésről. Nem fogok hazudni, elég basic dolog, bár lehet azt is némileg tudományosabban űzni (dettó mint a cannabisnál).
Egyébként a postai szállítás miatt sem kell aggódnod. A legrosszabb az, ami áthalad a reptéri ellenőrzésen. Ilyen cuccokat nem véletlenül hozatunk az EU-ból.
 

Randolph Carter

New member
Jut eszembe, bár nem írtad az okát, hogy pontosan miért érdekel a gomba-téma DE: ha netán az öhmmmm "spirituális utazás" áll a középpontban, ajánlom a kaktuszt. Na azt aztán tényleg bárki képes termeszteni, megvannak a maga buktatói persze. Viszont megkockáztatom, egy meszkalintartalmú kaktusszal még egy házkutatást is megúszol. Sok sikert mindenesetre, ha van valami kiabálj. Nem szoktam hozzászólni a fórumban, csak olvasni, de majd próbálkozom.
 

füstszivattyú

New member
Jut eszembe, bár nem írtad az okát, hogy pontosan miért érdekel a gomba-téma DE: ha netán az öhmmmm "spirituális utazás" áll a középpontban, ajánlom a kaktuszt. Na azt aztán tényleg bárki képes termeszteni, megvannak a maga buktatói persze. Viszont megkockáztatom, egy meszkalintartalmú kaktusszal még egy házkutatást is megúszol. Sok sikert mindenesetre, ha van valami kiabálj. Nem szoktam hozzászólni a fórumban, csak olvasni, de majd próbálkozom.


Igen a "spirituális utazás" lene a cél a gombával, és eddig ezt tudtam rá a legegyszerűbb megoldásnak, de most így akkor a kaktusz után is elkezdek nézelődni, és köszönöm a válaszokat :huggg:
 

aetius08

Member
Jut eszembe, bár nem írtad az okát, hogy pontosan miért érdekel a gomba-téma DE: ha netán az öhmmmm "spirituális utazás" áll a középpontban, ajánlom a kaktuszt. Na azt aztán tényleg bárki képes termeszteni, megvannak a maga buktatói persze. Viszont megkockáztatom, egy meszkalintartalmú kaktusszal még egy házkutatást is megúszol. Sok sikert mindenesetre, ha van valami kiabálj. Nem szoktam hozzászólni a fórumban, csak olvasni, de majd próbálkozom.

Hol lehet kaktuszt szerezni itthonra? Engem érdekelne
 

Randolph Carter

New member
Az attól függ. Magokat lehet szerezni egy rakat helyről. Hogyha növény kell, az kicsit komplikáltabb és nem is javaslom. Szállítója válogatja, de én nem bíznék benne, hogy sérülés nélkül megérkezik. Jelenleg a hőmérséklet is gond.

Magokat holland growshopokból a legkönnyebb, hamar ide is ér. Biztos ami sicher alapon linkelek pár helyet, én itt keresgélnék elsősorban. Viszont még egyszer óvva intenék a növényrendeléstől. Nem olyan nehéz magról nevelni egy kaktuszt.

https://www.avalonmagicplants.com/smartshop/cacti/
https://nextlevelsmart.nl/gb/smartshop/mescaline-cacti/
https://www.zamnesia.com/308-mescaline-cactus
https://www.sirius.nl/en/smartshop/mescaline-cacti/

Van több bolt is, google a barátotok. A szállítás módját ellenőrizzétek a boltok info részén (futárszolgálat mindig előnyt fog élvezni a postával szemben). A magyar jogi részéről ne kérdezzetek, én sem tudok róla kb. semmit, viszont nehezen hiszem el, hogy az illetékesek kilennének képezve gomba/kaktusz ügyben.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
volt, mit fejtsek ki bvebben, megbasznak a meszkalinért is meg a psilocibinért is, ha vádiratig jut az ügy

a kaktusz maga nem illegális, viszont a meszkalin kivonat készítése már igen
 

füstszivattyú

New member
Az attól függ. Magokat lehet szerezni egy rakat helyről. Hogyha növény kell, az kicsit komplikáltabb és nem is javaslom. Szállítója válogatja, de én nem bíznék benne, hogy sérülés nélkül megérkezik. Jelenleg a hőmérséklet is gond.

Magokat holland growshopokból a legkönnyebb, hamar ide is ér. Biztos ami sicher alapon linkelek pár helyet, én itt keresgélnék elsősorban. Viszont még egyszer óvva intenék a növényrendeléstől. Nem olyan nehéz magról nevelni egy kaktuszt.

https://www.avalonmagicplants.com/smartshop/cacti/
https://nextlevelsmart.nl/gb/smartshop/mescaline-cacti/
https://www.zamnesia.com/308-mescaline-cactus
https://www.sirius.nl/en/smartshop/mescaline-cacti/

Van több bolt is, google a barátotok. A szállítás módját ellenőrizzétek a boltok info részén (futárszolgálat mindig előnyt fog élvezni a postával szemben). A magyar jogi részéről ne kérdezzetek, én sem tudok róla kb. semmit, viszont nehezen hiszem el, hogy az illetékesek kilennének képezve gomba/kaktusz ügyben.

Helló nekem már csak egy kérdésem lenne, mert most akarok rendelni, végül mardok a gombánál kaktusz lehet majd később veszek pluszba, de a kérdésem az lenne, hogy ugye küldted ezt az oldalt: https://www.growbarato.net/en/323-magic-mushroom-kits
És te innen rendeltél már valamit vagy csak random találtad, meg ha rendeltél akkor minden rendben ment és az oldalon írt 1 hét alatt itt volt?
 

Randolph Carter

New member
Nem random találtam. Minden rendben ment. 6-9 napot számíts rá (feladás napja, van e közben hétvége etc.). GLS fogja szállítani. Ne felejtsd el a megjegyzésekhez odaírni az angol nyelvű tájékoztató. Kivéve ha beszélsz spanyolul, akkor tárgytalan.

Whiped: amire én gondoltam az az, hogy egy mezei rendőrpalánta házkutatás során mégis hogyan fogja megállapítani az íróasztalon ücsörgő kaktuszról, hogy az mégis miféle. A cannabis levelét még egy idióta is felismeri manapság, az más tészta. Ha célzottan azért mennek ki az emberhez, az meg már amúgyis bukta. Amúgy nem kötelező kivonni belőle a meszaklint. Vannak más módok.
 

füstszivattyú

New member
Nem random találtam. Minden rendben ment. 6-9 napot számíts rá (feladás napja, van e közben hétvége etc.). GLS fogja szállítani. Ne felejtsd el a megjegyzésekhez odaírni az angol nyelvű tájékoztató. Kivéve ha beszélsz spanyolul, akkor tárgytalan.

Whiped: amire én gondoltam az az, hogy egy mezei rendőrpalánta házkutatás során mégis hogyan fogja megállapítani az íróasztalon ücsörgő kaktuszról, hogy az mégis miféle. A cannabis levelét még egy idióta is felismeri manapság, az más tészta. Ha célzottan azért mennek ki az emberhez, az meg már amúgyis bukta. Amúgy nem kötelező kivonni belőle a meszaklint. Vannak más módok.

Rendben, köszönöm a segítséget. :biggrin:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nincs más mód, fleg ha san pedroról van szó, esetleg peyotl-val lehet szórakozni, De az itt neveltek általában a sarjadzó verzió alanyon feldurrantott és ujragyökereztett változata, ami 1-2 év alatt növekszik annyit, mint az eredeti 10-15 év alatt és egyébként is jóval kevesebb benne a hatóanyag.
picture.php


plusz aki megissza ezt a fözetet… már csak az íze miatt is kiváncsi lennék kibírta-e hányás nélkül
 

füstszivattyú

New member
Nem random találtam. Minden rendben ment. 6-9 napot számíts rá (feladás napja, van e közben hétvége etc.). GLS fogja szállítani. Ne felejtsd el a megjegyzésekhez odaírni az angol nyelvű tájékoztató. Kivéve ha beszélsz spanyolul, akkor tárgytalan.

Whiped: amire én gondoltam az az, hogy egy mezei rendőrpalánta házkutatás során mégis hogyan fogja megállapítani az íróasztalon ücsörgő kaktuszról, hogy az mégis miféle. A cannabis levelét még egy idióta is felismeri manapság, az más tészta. Ha célzottan azért mennek ki az emberhez, az meg már amúgyis bukta. Amúgy nem kötelező kivonni belőle a meszaklint. Vannak más módok.

Egy kis problémába ütköztem, kártyával akartam fizetni, de ott megint meg kell adom a címem és nincs Magyarország lehetőség,


Ezzel így mit kezdjek? vagy te hogy fizetted ki?
 
Last edited by a moderator:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
azé ilyen képet ne osszá má meg vágd ki a részt ami kell
van legalább két monitorod paint et csak tudod használni xD
 

Latest posts

Latest posts

Top