What's new

Minden ami hidró de nem kender

Medicropper117

Active member
Nah. Ide jöhetnek a különböző képek leírással. Lehetőleg hidrós zöldség, gyümölcs témában.
Meguntam h pocsékba megy a vilagitas a klón boxban (jelenleg még klón sincs benne...lol) így csináltam egy sali hidrót. Majd lesz egy masik tartaly is h elferjenek aztan szepen eltolva megy majd a dolog. Ez csak egy proba kör. Csinalok majd tv paprika watergardent is. Ha kesz megmutatom.
A célja a topiknak a tapasztalatszerzés volna más növények vízkúltúrás termesztésében.
Én ghe floraseriest adok ezeknek. Jelenleg 500-530 ppm-en. Ph valahol 5,8 korul kezd aztan felmegy 6,7-re. Ez jocskan az optimalis felett van de csak akkor vettem észre egy hangyafasznyi Ca hianyt miutan visszatoltam 5,8ra es abban csücsült 3 napig. Azon kivul rohadt jol fejlodik
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    65.3 KB · Views: 59

jepjep

Member
Nah. Ide jöhetnek a különböző képek leírással. Lehetőleg hidrós zöldség, gyümölcs témában.
Meguntam h pocsékba megy a vilagitas a klón boxban (jelenleg még klón sincs benne...lol) így csináltam egy sali hidrót. Majd lesz egy masik tartaly is h elferjenek aztan szepen eltolva megy majd a dolog. Ez csak egy proba kör. Csinalok majd tv paprika watergardent is. Ha kesz megmutatom.
A célja a topiknak a tapasztalatszerzés volna más növények vízkúltúrás termesztésében.
Én ghe floraseriest adok ezeknek. Jelenleg 500-530 ppm-en. Ph valahol 5,8 korul kezd aztan felmegy 6,7-re. Ez jocskan az optimalis felett van de csak akkor vettem észre egy hangyafasznyi Ca hianyt miutan visszatoltam 5,8ra es abban csücsült 3 napig. Azon kivul rohadt jol fejlodik
Sok sikert! Ez nagyon erdekesen hangzik!
 

Káresz

Member
Paprikák imádják a vizkulturát, yellow scorpion nem túl magas, bokrosra nő, ha szekrényben akar vele valaki játszani. growshopos tápokat meg fertit is csipázzák.
nagyobb is a termés,
 

Medicropper117

Active member
Paprikák imádják a vizkulturát, yellow scorpion nem túl magas, bokrosra nő, ha szekrényben akar vele valaki játszani. growshopos tápokat meg fertit is csipázzák.
nagyobb is a termés,
A paprita az ablakban lesz. Itt kint csak 1 helyrol lehet paprikat szerezni...magot viszont már küldettem:)
 
Ez nagyon jo topic lesz...
Nem hydrozok, de remelem nem banod ha ide teszem...

Ez itt az elso szekrenyem...sajnaltam kidobni igy paprika es chilli elonevelesre hasznalom...

ZR5Q3sG.jpg


Biobizz tapot kapnak...
A lampa valami noname 150w os cfl...
A kozeg sajat mix...

Egy kis equadori arany:

plzHgxx.jpg


Kar hogy nem rakhatom fel a felesegem arcat amikor beleharapott.. :D

Kivancsian varom a postokat...
Meg a vegen a zoldseg miatt epitek egy hydrot
:D :D
 

Medicropper117

Active member
Szèp az a paprika. Ha beindult a tv paprita sztem benevezek valami chili-re èn is
Bàr a salàta az egyik legkönnyebb de eddig qrvara tetszik. Hozza se kell nyulni csak alàvàgni a tàpot azt szia....egy hetig csak annyit foglalkozok vele h napi 1x rànèzek. (Nah nem mintha a kender nem ugyanez lenne mondjuk :laughing:)
 

Medicropper117

Active member
Tv paprika bazki. Tőteni való:laughing:
Itt csak egy frencsàjsz magyar boltban kapni horror àron. Ha nagyon belelendülök majd lepaktàlok velük ès nem kell többet hozatniuk:)
 
:D :D koszi... nagyanyam lebaszott volna egy pofont ha megkerdezem... :D a google meg a tv-csatornat dobalta ki...

Apropo... termesztett mar valaki sivatagban jalapenost?

4Ql5rhM.jpg
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
meg itt vannak a chilik, nem tudom milyen fajta és hova rakjam itt jó helye lesz
WP_20160729_008_cleaned.jpg

WP_20160729_013_cleaned.jpg
 

Medicropper117

Active member
Hálás egy jószág ez a sali. Az egyik tartályban 5,5 a másikban 6,4 a ph mégis nő mint a gomba:)
Mellette a bonsai wappám. Egyszer majd megy virágozni is
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    65.6 KB · Views: 51

Medicropper117

Active member
Nah itt a TV paprita. Par hetig a floating raft dwc-ben ült. Amikor mar volt, szep nagy gyokerzet beraktam ebbe a kis tartalyba. Heti 1x vizet cserelek alatta (2l) es hozza sem kell nyulni.
 
Top