What's new

ICMAG mobil verzió (TESZT)

Medicropper117

Active member
Nem azt mondtam h nem tudom megkerülni hanem azt h javasoljátok h választható legyen!
Mit nem értessz ezen? Ez a szájbatiprott link csak akkor mukodik ha elnavigalsz ide és rányomsz vagy elrakod könyvjelzőbe. Nem? De! Akkormeg?:p
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ezen van mindenki kiakadva, sajnálom, hogy forced lett a mobil mobilon..
ez volt az első probléma amivel szembesült mindenki..
 

Medicropper117

Active member
Öööö..mondjuk oka van annak ha valaki nem akarja a mobil verziót használni?
Persze h mindenki ezen akadt ki. Nem kértem h vigyázzanak az adatforgalmamra valamint azért se nyújtottam be soha panaszt h ez vagy az nem megy mobilról.
Majd ha akarok választok én! Köszönöm...
Ui: arról nem beszélve h szerintem qrvara nem fér bele ebbe a füves ideológiába -amit ez az oldal képviselni hivatott- hogy valamit ráderőltetnek. De ez már csak az én személyes véleményem.
Azért mert te vagy lászló pistike attól még a feriknek is lehet véleménye nem? Te geci jó kommunista párttag lettél volna. Fideszesnek meg mégjobban beillenél. Sosem akarod elfogadni h másnak is van véleménye, ha az nem egyezik a tiéddel. Ráadásul mi még ismerjük is egymást. Képzelem milyen lehetsz azokkal akiket utálsz:D:D
 

GK_420

Active member
Na wh meg rám fogta...szép. :D Mi erőltetett? Rányomtam a linkre ide léptem azóta is a fullal lép be mindig ide.
 

Medicropper117

Active member
Jaaaaaaaaaaa....h azzal nyomod át?:) Én azt hittem h az csak egy link more....legközelebb magyarul irjatok le h mivan. Nem igazan volt vilagos h az a link egy beállítás...bar gyanus volt a style0888 vagy mi a faszom de nem tudtam:):):)
Ejnye...így beégni:)
 

iwantmorebuds

Active member
??? :D ugylatszik a piros betu nem eleg figyelem felkelto :D
nem.. az z eredeti topic..
Mobile Interface Feedback

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=336698

aki meg mobilozik és nem akarja, hogy a jelenlegi módban ráeröltesse a mobil verziót, az használja ezt a linket a mobilböngészőben :

https://www.icmag.com/ic/?styleid=108
Nem is ertettem a kifakadasod manapsag eleg sok oldalnak van mobilos nezete es szinte mindenhol alapbol forced, annyi h itt nem mukodik a gomb es ezt a linket kell hasznalnod a normal nezethez
 

GK_420

Active member
Akkor így helyreállt a füves etikett szerinti fórum elvek rendje? :D (bár, hogy angoloknál vagy és magyarul is írták...áh inkább felejtsük is el :D )
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
én nem értem mit bubogtok :D
most akkor tekercs feleslegesen basztál le végülis ? :DD

mert ott a választás lehetősége, a style id be megadod a másiknak a kódját :D
 

Medicropper117

Active member
Jajj jolvan. Most akkor mindjart en vagyok a hulye mi?:)
Nem szoktam jol ertelmezni amit whiped ir. Altalaban valakivel trollkodik ezert csak atfutom a posztjait:):)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jól van jól van, most akkor értelmet kérsz, vagy humorérzéket ? :D
általában, ha trollkodok is az is segítség..
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
:D fujj tegnap olyat olvastam, még nekem is betett.. nem tudsz gusztustalanabbat mondani perpill, még a kislábujjad se lehet olyan gáz ehhez képest..
 
Top