What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Growbox in boxa: 100x120x200 cm; 2 x 250w HPS

Status
Not open for further replies.

Gigel2

Member
nu mai culegi nimic d`afara anul asta?
foarte tare thread;saturat de informatii super utile
felicitari tuturor celor ce`au contribuit...in special detinatorului si anume Boltzar
 
salut am si eu o planta si am pus hps de 250w , planta e mica are 4 zile de cand a iesit din pamant si i`am pus becu la 17 cm de ia e bine ce fac

Ajutatzima va rog ..

vreau sa termin cu ia cel tarziu la data de 10-01-2011
si deaceea sunt asa grabit nu stiu daca voi reusi :((
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
daca o tii la 12/12 o sa termine pana la data mentionata daca este un soi cu perioada de inflorire de 7-8 saptamani.

17 cm nu e mult, iar un hps de 250 produce multa caldura. daca este intr-o incinta separata , care are aerisire proprie e ok, daca nu...mareste distanta. testeaza cu mana ;) pui mana la varful plantei la 5 minute dupa ce ai aprins becul. daca te frige pe tine... ghici ce.. si pe ea o frige.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
aerul cald urca, asa ca daca ar avea o aerisire deasupra lui, si acolo ar fi un ventilator care ar scoate aerul afara.... ar fi mult mai racoare in cutie ;)
 
si unde gasesc si eu biobizz
aaa si mai e o intrebare am mai zis planta e mica are cateva zile
am un hps250w vreau sa creasca repede si am pus becu la 17 cm de planta
pot sa il las 24/0 pateste ceva?
 
N

numaunu

da... am terminat de citit tot in threadu asta...

un 10+ de la mine

cel mai informativ grow journal gasit de mine...

e imposibil dupa citirea unui thread de asta sa nu stii ce ai de facut in jurul plantelor tale -indoor cel putin -

complimente celor de au participat la el si lo adus in stadiu asta ...

bump

mai e novoie de threaduri de astea pe prima pagina.... doar suntem aci sa invatam si ce sa intamplat in jurnalu asta poate fi o lectie pentru multi
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top