What's new

WESOLY POKOJ

ziben

Active member
Veteran
picture.php
 

Ergonomic

Member
Witam wszystkich!
(ponownie) :tiphat:

Nie wiedziałem gdzie napisać, Offtop thread to tak średnio, nowego zakładać to głupota, a w sumie dość wesoły temat. Po kilku latach przerwy na ogarnianie życia i wypierdzielenie z niego niepotrzebnych spraw i osób, po kilku zawodach mniej lub bardziej specjalistycznych, kilku pozytywnych przygodach a i po tych, które mnie czegoś bardzo potrzebnego w życiu nauczyły...

WRACAM DO ZABAWY

jest czas, jest kasa, jest kobieta, która rozumie mnie bez słów, jest przede wszystkim OGAR to czemu nie?

W tym roku lecę na out, miejscówki obadane, dostęp cholernie utrudniony bo o suchym laciu nie przejdziesz. Odmiany głównie sprawdzone, może kilka automatów.

Zaznaczam, że z racji powyższego ogaru jakiekolwiek foty będą rzadko i tylko w Ogrodowej nitce. Jak będzie trochę więcej czasu to spróbuję udzielić się w bardziej wymagających tematach.

Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki, starych i nowych. Pokażcie w tym roku prawdziwą polską klasę.

Oby nam się! :friends:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich!
(ponownie) :tiphat:

Nie wiedziałem gdzie napisać, Offtop thread to tak średnio, nowego zakładać to głupota, a w sumie dość wesoły temat. Po kilku latach przerwy na ogarnianie życia i wypierdzielenie z niego niepotrzebnych spraw i osób, po kilku zawodach mniej lub bardziej specjalistycznych, kilku pozytywnych przygodach a i po tych, które mnie czegoś bardzo potrzebnego w życiu nauczyły...

WRACAM DO ZABAWY

jest czas, jest kasa, jest kobieta, która rozumie mnie bez słów, jest przede wszystkim OGAR to czemu nie?

W tym roku lecę na out, miejscówki obadane, dostęp cholernie utrudniony bo o suchym laciu nie przejdziesz. Odmiany głównie sprawdzone, może kilka automatów.

Zaznaczam, że z racji powyższego ogaru jakiekolwiek foty będą rzadko i tylko w Ogrodowej nitce. Jak będzie trochę więcej czasu to spróbuję udzielić się w bardziej wymagających tematach.

Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki, starych i nowych. Pokażcie w tym roku prawdziwą polską klasę.

Oby nam się! :friends:


:woohoo:

I jak tu sie nie cieszyc heheh


troszke Cie nie bylo ale wracasz ze zdw2ojona moca ;)


powodzenia Wszystkim zycze :D

ZZ
 

klint

Active member
Veteran
Siema Ergooooo :) dobrze ze wróci³e¶ i dobrze s³yszeæ ze wszystko u Ciebie w porz±dku :) pozdrowienia
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

Prosto po silowni napakowany steryd wpada do taxowki i mowi do kierowcy ...
Napierdalaj pan na Mickiewicza !
na co taksowkarz odpowiada ze spuszonym glosem ...
Mickiewicz pojebany byl , glupie wiersze pisal hehehe
poZZdro ekipa
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witey " ta ludziska :D





mi bylo pokazane bez napisu durex , bylem w szoku , bo jak widzisz napis to juz wiesz hehhe
P.S.

jak by kto smuzy szukal heheh



ZZ
 
Last edited:

BReal

Active member
Hej farmerzy! :)

Chciałem tylko dać znać, że żyję i mam się OK :) Dawno już nie zaglądałem na forum. icmag kompletnie zmienił swój wygląd :O Są jakieś stare twarze, są jakieś nowe... widzę, że się to jakoś kręci :)

Pozdrawiam :)
 

Cannagraphic

Active member
Fajnie że jeszcze pare dinozaurów się przewija jak zobaczyłem że ZZ wrzuca jakieś posty to godzinę czasu przeglądałem zeszyty żeby znaleźć hasło do IC haha.

Zdrówka wszystkim!:tiphat:
 

Kikeritz

Member
Również pozdrawiam po latach! Tym razem z obczyzny, w której mogę sobie normalnie zasadzić na balkonie. Może nawet wrzucę jakieś zdjęcia, jak na razie kiełkuję :)
 

Latest posts

Latest posts

Top