What's new

Nasze niepokoje...

B

BajCus

Dobrze Was rozumie bo sam na marsz nic nie zabrałem. Ale są sytuacje w których prawo się nagina albo chociaż przymyka oko.

A sytuacja wyglądała tak że w pewnym momencie myśleliśmy że wpadła banda łysych łebków i robią borutę a to była próba odbicia tego biednego chłopaszka. Potem jak już pisałem nielegalna manifestacja pod komendą.

Na afterparty mnie nie nie było więc nie napisze jak było :D
 

BlinD

Active member
byłem na marszu a zbierałem się od 3 lat tylko zawsze coś wypadało (nawet jak juz stacjonowałem w wawie). I w tym roku się udało, lecz mam mieszane uczucia co do marszu. - świetna idea potrzebna w naszym kraju ale niestety przyciągnęła za dużo niewłaściwych osób- zamiast poważnych dorosłych ludzi Pełno dzieciaków w wieku gimnazjalnym-licealnym i dresow ("bez zęba na przedzie" z wydziaranym JP na karku itp.). i glownie ich pałkarze trzepali po kieszeniach z tego co zauważyłem. No palenie podczas marszu to dla mnie czyste wystawianie się na odstrzał tym bardziej trzeźwo myśląc iż nie jest to wykroczenie ani nic tylko w rozumieniu naszego kodeksu niestety Przestępstwo tak samo jak zabójstwo-okradanie domów. Więc z naginaniem prawa to tak średnio bo to nie przekroczenie prędkości na trasie ani upuszczenie niedopałka na ulicy... Palisz (spoko luz) - jesteś świadomy ryzyka ( tym bardziej w centrum wawy) - nie dziw się jak cię złapią (kurwa takie dziwne to??? - nie rozumiem). oczywiście są i przypadki pojedynczych darowań przyłapania na paleniu ale to juz maxymalnie dobra wola policjanta

Wracając z marszu co chwila napotykałem grupki ludzi "sportowo ubranych" gdzie co 2 słowo kurwa,huj, ja pierdole, wzbudzających raczej zaniepokojenie i strach u innych ludzi niż przyjazne nastawienie, na sam koniec w sklepie w kolejce koles z marszu ( sportowiec ;] na szczesie bez transparentow wiec nie wiadomo było ze z marszu tylko go wcześniej widziałem) po prostu zajebał ze sklepu browary i uciekł. wiec jeżeli taki będzie pokrój ludzi reprezentujących, krzyczących "sadzić, Palić, Zalegalizować" myśle ze nie przekona się znaaaaczącej większoci narodu tym bardziej polityków nie mających nic wspólnego z narkotykami (no politycy nie koniecznie nic wspólnego ;]) dla których to jest to po prostu magia ("czy marihuana jest z konopi?") , że to nie jest czyste zło a zwykła używka jak piwo, wódka czy papierosy
 
E

Ergonomic

@BlinD
Dobrze mówisz... Zamiast tych wszystkich dresików-JP powinno być sporo ludzi ubranych np. w zielone kamizelki. Uśmiechających się szeroko, machających chorągiewkami z liściem (tu już moja fantazja). A nie przekleństwa i sianie niepokoju i zgorszenia... Jak nas widzą- tak nasz piszą i tak o nas myślą... :(
 

tomato

Member
Veteran
BlinD, dobrze to ujales ! nie chcial bym byc utozsamiany z tymi dresami co byli na marszu tylko dlatego ze pale, choc normalni ludzie tez sie trafiali. no i fakt, srednia wieku byla dosyc niska.
BajCus, na afterze bylo juz zncznie lepiej, wszyscy jarali, czestowali, byla fajna muza i nie bylo tych wszystkich przypalowych typow.
jednym slowem zaluj ze sie zawinales :rasta:
 
B

BajCus

@tomato Bardzo chciałem ale miałem inny obowiązek do spełnienia. Mój dobry przyjaciel u którego jeszcze przesiaduję miał tego dnia urodziny i była domówka :D

Co do osób idących na marszu to racja. Wiele dresów i innej hołoty. Również dużo młodzieży dla której była to raczej jakaś atrakcja niż chęć manifestacji swoich poglądów.

Ale nie możemy mieć do nich pretensji że przyszli, są jacy są i się nie zmienią. Pretensje możemy mieć do tych których nie było a na ich obecności nam zależało.

Teraz trzeba się aktywować i uzbierać z pól miliona podpisów. Pokażmy jak wielką grupą jesteśmy i że z Naszym zdaniem liczyć się trzeba!
 
deszcze się skończyły pogoda jest piękna, a woda stoi...
po 10l wody stoi w każdym dole i jak narazie nie widzę sensu dalszego kopania.
Już nie wiem co począć.. chyba wszystko skończy w donicach/wiadrach
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Nikomu już nie polecam reggaeday w częstochowie!
Przypał jakich mało... czarni, labradory, czesanie na maxa i rozbieranki wskazanych przez psa delikwentów...
masakra!

Tyle dobrego że paru z Was udało się wreszcie spotkać!
pozdros amigos! :wave:
 

Azzzzzz

Member
Veteran
|^| Kurde co za chore panstwo, bezczelni sa. No i biedne pieski sluza aparatowi zla na pelnej nieswidomce - co na to obroncy praw zwierzat ? :>, jaka byla ich skutecznosc, szybko wywachiwaly i trafnie ?
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
To nie do wiary... nawet do imprez okolicznościowych z węszycielami?
Ciekawe czy taki czworonóg wyczuje również ciasteczka... jak by je np doprawić cynamonem:D

Ciekawe... czemu niebieskie diabły same nie węszą... wypalone zatoki speedem mają sukinsyny to zapachów prawie nie czują... Lepiej zniewolić inne stworzenie czujące by sobie z pracą ulżyć...

Znęcanie się nad jednostką i ignorancja to powinno być motto polskiego rządu bo od 10 lat właśnie to mamy w PL. Współczuje wszystkim poszkodowanym debilnymi ustawami i rękami niebieskich diabłów, wymiana pokoleń jest nieunikniona i kiedyś na ulicach będziemy tym wychowanym na papce telewizyjnej dziadom dmuchać afganem w twarz i niech ich skręca że wszyscy jarają hehe

Legalizacja nadejdzie, nie da się zakazać tej rośliny zwyczajnie:dunno:

peace
 

Sodowiec

Member
Mam pytanie wagi państwowej roślinki które idą na out mają już około 25cm wysokości, problem tkwi w tym że w moje rejony fala powodziowa dopiero kilka dni temu narobiła sporo strat. Na terenach bagiennych na których chciałem sadzić jest teraz ponad metr wody. Czy może wie ktoś ile czasu rośliny mogę jeszcze trzymać w doniczkach no i mniej więcej ile taka woda będzie się utrzymywać?
 
E

Ergonomic

Zależy jakie doniczki, zależy czy będą jeszcze jakieś większe opady, napisz cos wiecej
 
M

Mr.TopTop

Nikomu już nie polecam reggaeday w częstochowie!
Przypał jakich mało... czarni, labradory, czesanie na maxa i rozbieranki wskazanych przez psa delikwentów...
masakra!

Tyle dobrego że paru z Was udało się wreszcie spotkać!
pozdros amigos! :wave:

:(
 

Bubbles84

Member
jak tam u was temperatury w te upalne dni ? u mnie ostro daje slonce i w boxie temp skoczyla o dobre 5- 7 stopni :( troche dzis podwiesilem lampe bo nie dalo sie inaczej a probowalem caly dzien... bylo wczoraj przy szczytach 35 stopni ! pozdro
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Moim niepokojem jest brak czasu na hobby :(
regulary jeszcze nie rozsadzone, femki kisną w malutkich doniczkach...czarno to widze
 

Sodowiec

Member
doniczki to kubeczki 0,2 które już powinny być zmienione miałem ileś upalnych dni ale woda zeszła tylko parę cm a dzisiaj znowu padało i się wyrównało z poprzednim stanem, zaczynam wątpić w uprawę bo powoli przestaje mieć opcje gdzie to wysadzić a z moim rejonem to nie takie proste jest mało takich miejsc ;/
 

klint

Active member
Veteran
Zawsze znajdzie sie optymalne miejsce.. Radze kupic motocrosa :D Wszedzie gdzie diabel nie moze... :) :joint: Pozdro dla 3kipy
 

spizgany

Member
Witam, mam wykiełkowanych(?) parę pestek, tzn. otwarły się, wypuściły taki malutki kiełek może z milimetr i od tygodnia nie chcą za bardzo ruszyć. Teraz moje pytanie jest sens sobie robić nadzieję i je trzymać na wacikach czy wyjebać za okno ponieważ będą rosły tak samo jak kiełkują?
 
Top