What's new

Nasze niepokoje...

kaczy

Active member
Veteran
Hmm to ja Ci odpowiem KOV. Kiedyś było o wiele lepiej. Jak ja zaczynałem to było inaczej. Moja pierwsza ścinka z Hot Cargo polegała na tym że ten idiona sciął drzewo. Wtedy mi się wydawało że robił coś nie tak. Jednak potem to się wyjaśniło, że było w łusznej sprawie. Nienawidze jak ktoś drzewa ścina więc napisałem. Tyle !!!

I Ty mowisz, ze ja jestem zgorzkniałym wtereranem. Wyplus te słowa mistrzu. Ja jestem weteranem, lecz na pewno nie zgorzkniałym. Ja jestem otwarty, lubie pomagać sam dobrze o tym wiesz. Uwielbiam pomagac ludziom. Ty i HC mi pomogliscie. JA to wspaniale pamiętam. Dlatego na Ciebie nigdy złego słowa nie powiem. Chociaż nigdy w zyciu nie widzialem Ciebie na oczy. Kiedys nie byles moderatorem. Byles zwyklym takim jak my uzytkownikiem tego forum. Teraz masz wieksza wladze nad tym co sie dzieje.

KOV jezeli nie widzisz zmian to jestes slepy. Nie widzisz ze kiedys bylo lepiej???
Ja to widze. Chcialbym przeprosic oficjalnie za posty w ktorych obrazam uzytkownikow forum i za te posty ktore poslalem kilka lat temu przeciwko Hot Cargo i kovovi jak bylem nowicjuszem takim jak WY moi kochani nowi urzytkownicy forum IC.

Powiem tak, zeby nowi unikali moich bledow. Spokoj i zrozumienie jest kluczem do sukcesu.
Myjcie raczki dzieki. Pozdro
Rysio z klanu.
X klanu
 

TheChoosen

New member
Hmm to ja Ci odpowiem KOV. Kiedyś było o wiele lepiej. Jak ja zaczynałem to było inaczej. Moja pierwsza ścinka z Hot Cargo polegała na tym że ten idiona sciął drzewo. Wtedy mi się wydawało że robił coś nie tak. Jednak potem to się wyjaśniło, że było w łusznej sprawie. Nienawidze jak ktoś drzewa ścina więc napisałem. Tyle !!!
.......

Kiedyś chleb kosztował złotówkę, kiedyś w samochodach nie było ABS-u o nawigacji nie wspominając czy to znaczy że kiedyś było lepiej? Świat idzie do przodu i nie znosi zastoju. A co do postawy kolegi wyżej to pomimo iż na tym forum mogę wydawać się nowicjuszem mam za sobą spore doświadczenia na wielu innych forach o różnych tematach i uwierz mi kolego że napisanie 90 paru postów nie czyni cię doświadczonym forumowiczem a wręcz przeciwnie świadczy odwrotnie na co także wskazuje twoje zachowanie i poniżanie oraz obrażanie innych. Jest na to tylko jedna metoda musisz założyć własne prywatne forum i ściągnąć tam ludzi. Wtedy zobaczysz ilu podziela twoje zdanie.

Pozdrawiam
 

Bubbles84

Member
Dajmy juz spokoj, fajnie jest na tym forum caly czas... powiem tylko ze kiedys bylo mniej poczatkujacych tutaj, teraz jest wiecej tych co sie ucza(mi to nie przeszkadza). To powoduje ze pomiedzy zdjeciami jest duzo pytan ale komu to szkodzi ? trzeba byc otwartym na innych, podchodzic z dystansem i miec odrobine zrozumienia.

Za pare dobrych lat tu bedzie tyle wymiataczy ze zmieni sie diametralnie to co teraz nazywacie "syfem" zamiast dziesiatek naprawde doswiadczonych growerow beda setki, kazdy lapie skilla, kto nie polaczy zycia z zielona roslina to odbije z tego forum jak mu sie znudzi, ten co bedzie kultywowal zostanie. To moja prywatna wizja, ale poprostu naszego drogiego polskiego icmaga dopadl okres preznego rozrostu i pozostalo tylko patrzec jak rosnie w sile ...
 

kaczy

Active member
Veteran
Moze i racja. Tylko ze ja tu jestem od wielu lat i numerek 97 niech Cie nie zwiedzie kolego. To tylko kamuflaz bo Ci co maja wiedziec kim jestem to beda wiedziec. Liczba postow nie czyni mnie doswiadczonym? To prawda ze nie. To znaczy, ze tymbardziej Ty masz mniejsze prawo do zabierania glosu tak? Biorac pod uwage ilosc Twoich postów ktorych jest 9 to nie powinienes sie w ogole odzywac ? Jezeli takie masz myslenie to powodzenia. Kiedys Cie tu nie bylo wiec sie nie odzywaj w tym temacie, bo na innych forach to sobie mogles smigac na innych zasadach. Tu jest inaczej bo to nie jest forum o rozbieraniu na czesci metalowej kulki.

Z drugiej strony Bubbles troche otworzyleś mi oczy na pewne rzeczy, i rzeczywiscie chyba nalezy byc otwartym bo kazdy kiedyś zaczynał swoją przygode.Gdzieś to musi się zacząć. Martwi mnie tylko debilizm naszych rodaków i to w jaki sposób się wypowiadają. Również to że nie potrafią czytac i pisac a poziom z roku na rok marnieje. Bo nie liczy sie ilość a jakość urzędujących tu speców. Mamy tu setki tysięcy przejrzeń i postów ale czy to znaczy, że jesteśmy najlepsi? Na pewno nie po ilości postów Panie The Chosen ;)

Takie są moje niepokoje na dziś. Są też inne sprawy na przykład kiedy do cięzkiej pizdy zacznie świecić słońce :badday:

Pozdro :joint:
 

Holan

Member
Miłość jest dla mnie napędowym motorem.

Myślę ,, że jeszcze trochę pracy nad Twoim napędowym motorem ale staraj się bo warto.BLESS
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Natura znowu dala o sobie znac i dala mi w kosc poraz kolejny :)
Nie kontrolowane zapylenie hermem ja pierd..... bedzie NiceMix2
Naszczescie nie duzo bylo banananow i bedzie nie duzo nasionek
Pozdro :)
 
B

BajCus

Pogoda pogoda i jeszcze raz pogoda. Za tydzień znów trzeba 400km zrobic żeby znów spróbować coś wysadzić. A skoro ma padać cały tydzień a to teren koło rzeki to możliwe że znów nie bedzie jak dostać się do spotów (woda po kostki). A w tym momencie kiełki muszą pójść do rozsad. Mam jakiś problem z GG od Plantatora które praktycznie mi nie wykiełkowały (nie kiełkowałem wszystkich bo część poszła pocztą w inną część PL). Ale nie ma co marudzić, będzie dobrze :D
 
P

passionman

hej chlopaki i dziewczyny. pisze w akcie desperacji.. wszystkie kielkujace nasiona, ktore kupilem szlag trafil w tamtym tygodniu. kielkowalem u kumpla i wjechala mu na chate sluzba celna... jestem w tej chwili kompletnie splukany i nie mam absolutnie zadnych perspektyw. moze zostaly jeszcze komus jakies niepotrzebne pechy? Zrewanzuje sie jakos jak juz bede mial mozliwosci.
 
V

vod

Co wy się tak szybko poddajecie? Jeszcze dwa miesiące macie na wysadzenie swoich roślin.
 

czerwony

Member
Moim niepokojem są deszcze monsunowe, leje, wieje, napieprza, sadzonki są bezpieczne w domu, ale niestety ja na dworzu nie jestem. Parasolka pełni raczej funkcję dekoracyjną jak tak nap***la.
 

cardiel

Member
panowie, wicej optymizmu :)! nie wysadzajcie jeszcze, potrzymajcie troche w domku, ulewy przejda to dopiero wysadzicie, zbiory beda coprawde skromniejsze, ale BEDA! ;) ..... ale niestety co juz bylo wysadzone, to raczej przepadnie.. coz takei uroki outdoora

powodzenia!
 
O

Ojciec

Hej cardiel nie tak źle ! masz racje u mnie co prawda stoi w miejscu już jakieś 2 tyg ledwo co się ruszyło w górę ale nie przepadło. mogło by być lepiej tak! Jedyne co mnie pociesza w niepokojach to to że nie wysadziłem automatów jeszcze :) I rzeczywiście panowie , panie trochę wiary będzie dobrze.
 

Hemps<3

New member
A ja sie martwie gdyz 16 ES wysadzone na miejscowkach a pogoda do dupy ...

Dobrze ze jeszcze 11 Passionow x ES spokojnie rosnie (jak narazie) pod lampą

Pozdrawiam !
 
Top