What's new

Nasze niepokoje...

tomato

Member
Veteran
hej grunwald, jak ci idzie tytoniowy detox ? ja nawet nie probuje, bo wiem ze nie podolam hehe ja mam tak ze jak mam w paczce pusto, to chodze jakis taki zcisnieniowany. fakt, ziolo w porownaniu z tytoniem to pikus. mysle ze ja nie tyle jestem uzalezniony od trawki, co od krecania lolkow..uwielbiam to robic..jak czasem ktos mnie czestuje lufeczka, to nie mam jakos ochoty..musi byc lolek i basta !
pozdro :rasta:
 
G

Guest

Witajcie !
Jak to jest z tą naszą policją ? Otóż na jakiej podstawie mogą nam wejść do domu i zrobić przeszukanie ? Miał ktoś już taką sytuacje ? Czy żeby mieli nakaz na rewizje mieszkania, muszą jakieś dowody przedstawić ...niewiem prokuratorowi, sędziemu...? Jeśli tak to jakie to dowody muszą zdobyć na kogoś ? Bo niesądze, że ze zwykłym podejrzeniem że ktoś uprawia MJ, mogą sie wbić do chałupy komuś...?
Pozdrawiam palaczy marysi !
 

capta

Member
teoretycznie mają prawo wejść nawet bez nakazu prokuratury gdy zachodzi podejrzenie o przestępstwie,
w praktyce musiałbyś trafić na służbiste, który sam rozdmucha aferę

jednak na takie paragrafy jak uprawa to potrzebne są donosy, podejrzenia,
policji nie stać na tropienie takich rolników, więc uprawiać z głową, nie wychylając sie
 

bogusik2

Member
hmm a gdyby np. wujek mieszkajacy w tym samym domu podpierdolil donos, psy pzychodza - moga miec nakaz na podstawie samego donosu?
W razie gdyby nie mieli A I TAK CHCIELI wejsc czy oplaca sie klocic i na sile ch zatrzymywac?
Z jednej strony to ich wtargniece z drogiej utudianie/pobicie psa z mojej..
Co oprocz zimnej krwi pomoze? na jakie pagrafy sie powolac / czym postraszyc psy..
Pzdr
 
Na podstawie samego donosu nie moga ci sie wbić na chate (no chyba że ich wpuścisz) Oni beda musieli zdobyć nakaz a ty bedziesz mial troche czasu na zwiniecie sprzetu do uprawy jak i samych roslinek. A psy najlepiej postraszyć też psem, najlepiej pitbullem albo jakim innym duzym i złym. Do mnie jak chcieli sie wbić bez nakazu to jak im pieska pokazałem to odrazu zrezygnowali z tego pomysłu.
 
G

Guest

@łysy łysy - heheh dobre :D z tym pieskiem :p to zakupie sobie z 5 pitbuli i podrasuje je na sterydach ;] beda biegac wokol domku, tez mi sie tak wydawalo ze jak maja donos to niemoga wbic sie na chate, najpierw jakies rozpoznanie robią...
 
V

vod

No nie wiem... myślę, że donos wystarczy. Do znajomego się wbiła policja, bo gościu, którego przyłapali z ziółkiem powiedział, że od znajomego je dostał. Historia co prawda z drugiej ręki (od brata znajomego), ale nie mam powodów, żeby wątpić w prawdziwość.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
zeby wydac nakaz przeszukania lub zatrzymania musi przedstawic jakies dowody ( zawsze jest domniemanie niewinnosci) ale donos tez chyba wystarczy , zalerzy co robimy i jak ??? jesli donos bedzie ze bijemy pieska sasiadki bo on leje nam pod drzwiami to wpadnie dzielnicowy wyjasnic sprawe i tyle , ale jesli donos bedzie ze po nocach przyjerzdzaja samochody BMW ( ta marka dziala na psa jak plachta na byka ) z glosna muzyka a drzwi do domu sie nie zamykaja , alkochol , dziewczyny no i panie ta anewetanimine chyba tez jedza ja nie widzialam ale oni to robia ( polska sasiadka zadba o kolory , nawet niewie co jak sie nazywa ale ....- jeli jest wscipska , a nasze proby zycia z taka torba poszly na marne , to mozna sie czuc zagrozaonym ) pies sprytna bestia pracuje za nasze pieniadze i dla nas a do dyspozycji ma adwokatow i znajomych po fachu , zawsze sie wytlumaczy przed sadem czemu rozjebal ci drzwi i grzebal w bieliznie zony bez nakazu -
Niech sie wkoncu wypowie jakis policjant albo adwokat jak to teraz wyglada ????

p.s. Najbardziej mnie wkorwia teraz u mlodzierzy , to ze juz wiecej do niej nie nalerze....
 
A

adrianmenyo

Pies moze sie wytlumaczyc przed prokuratorem (w razie wjazdu bez nakazu na chate) tylko kiedy w domu cos znajdzie,za co sie wykaze, bo jesli cos mu sie popierdoli i wjedzie bez nakazu bo wydawalo mu sie ze np. w domu ktos ma 10 kilo kokainy, a tam nic nie bedzie i na darmo przetrzepie dom to mozna tkaiemu zrobic kolo dupy... natomiast wiadomo, wjedzie zwinie plantacje z 2-3 roslinami czyli jak oni to pisza i mowia z okolo 10000 porcjami narkotyku itd. itp. to podejzewam ze prokurator wtedy popatrzy przez palce na takiego policjanta, choc na pewno jakies kurwa prawo obowiazuje?!? mi sie wydaje ze kazdy pies bedzie sie bal "groznego pana prokuratora" i bez nakazu sie nie pokaze, ale jesli ktos was sprzeda z dupy, ze sadzicie on moze pujsc do tego prokuratora i pewnie od reki ma nakaz... :/ z dupy ale prawdziwe...

PS i pamietajcie prokurator to taka dziura, cozawsze chce dla nas najwiekszy wymiar kary, sam mialem 3 lata wiezienia w zawieszeniu na 7 lat :muahaha: dobrze ze juz minelo :headbange
 
Last edited:
G

Guest

Panowie i Panie
!!!!!!!!!!!!!!!
niech wszyscy biora sie za klikanie i wysylanie maili do KancelariiPremiera z rzadaniem natychmiastowej reakcji na wydarzenia naplywajace z prowincji tybetanskich
[email protected]
zasypmy ich listami .....
ja osobiscie laduje dzis plecak pelen jajek i bede napierdalal we wszystkie budynki nalezace do rzadu chin.. jebane komunistyczne zolte wszy
 
Last edited:
G

Guest

divinorum said:
Panowie i Panie
!!!!!!!!!!!!!!!
niech wszyscy biora sie za klikanie i wysylanie maili do KancelariiPremiera z rzadaniem natychmiastowej reakcji na wydarzenia naplywajace z prowincji tybetanskich
[email protected]
zasypmy ich listami .....
ja osobiscie laduje dzis plecak pelen jajek i bede napierdalal we wszystkie budynki nalezace do rzadu chin.. jebane komunistyczne zolte wszy



http://phayul.com/

zle sie dziaje! a co z Olimpiada?
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
:bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead: :bashhead:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RATUNKU - ratunku - jurto bedzie EDIT ale potrzbuje szybko pomocy :bashhead: o ile ktos tutaj czyta takie glupoty :bashhead:

ale mamy problem z myszami i lapki na myszy czy jakies tam labirynty nie daja rezultatu !!!! mamy na oku takie ultra dzwieki :headbange muzycznie ich wyprosimy heheheh
http://deratyzacja.bazarek.pl/category/23850/odstraszacze-szczurow-myszy.html
ale czy to da rade ???
nie chce stosowac trutek na myszy , bo co bedzie jak mi taka gdzies na winklu zdechnie :deadhorse :beat-dead :jump: no ale powaga ! smierdziec bedzie

p.s. pisac na p.w.

pozdrawiam
 
A

adrianmenyo

ziel zielona, po trutce mysz nie rozklada sie i nie smierdzi bo tak to pomysleli w tej trutce zeby mysz jakby wyzeralo od srodka (bleeeee :D).
Jak na lapke sie nie lapia, to pewnie wymacales lapke cala albo masz juz uzywana, jak za zuzo wytrzesz lapke o skore tym wiecej zostawisz zapachu na niej, tak samo z jedzeniem, jak wymacasz zarcie to zanim dojdzie do tej lapki poczuje czlowieka i spierdoli :D jak zlapiej na lapke mysz to lapka do kosza, ew. mozna ja opalic jak lufke zapalniczka, zeby sie tylko okopcila... wszystko znam z zycia! Pozdro dla ciebie przyjacielu!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Dziekuje za pomoc
zakupilem trutke , ultra dzwieki , zobaczymy co z tego wyniknie .
Escobar narazie wynajmuje chalpe ( kupno to kwestia 100 tys funtow heheheeh) i mamy zaznaczone w kontrakcie ze nie mozna miec zadnych zwierztek , no i teraz kolo sie zamnknelo bo myszki jednak mozemy miec i wlascicielowi one nie przeszkadzaja hehehe - mamy radzic sobie sami , tak naprawde to cwane bestie sa , jedna zginela w szpnach mocarnej lapki , ale reszta musiala to widziec bo za zadne skarby sie juz nie zblirzaja do lapek , podkresle ze lapki zakladalem w rekawiczkach .

mamy sie wyprowadzac , ale wiosna szybko przyszla ludzie sie zjechali i juz nie ma domow do wynajecia , jak 2-3 tygodnie temu oglondalismy po 2-3 chawiry w tygodniu i przebieralismy w ofertach ( sezon zaczyna sie kolo kwietnia-maja ) tak teraz DUPA nie ma nic , caly plan spalil na panewce :bashhead:

dziekuje za pomoc
 
Last edited:

bogusik2

Member
'Już teraz można powiedzieć, że centrum dowodzenia znajduje się w Warszawie i pracuje w nim od dziś 50 funkcjonariuszy, przeszkolonych przez specjalistów z NASA.'

lol to nie moze byc prawda hahahaha :D pewnie zarcik na pierwszego kwietnia.. pzdr
 
A

adrianmenyo

NIEMOZLIWE! No co oni? "pozwala odczytac godzine z zegarka kazdego przechodnia..." - ehehehee... Przeciez polska by sie nie wyplacila, myslicie ze czemu nasz rzad kupuje sprzety od amerykanow z przed 20 lat? a i tak maja problemy z zaplata, kupili 2 stare samoloty f16, co amerykanie pewnie juz chcieli "zepchnac ze skarpy" to we wszystkich wiadomoscich bylo, jaka to polska nie jest FAFA RAFA!
 

LDV

Active member
"Teraz muszą strzec się kierowcy rozmawiający przez telefon podczas jazdy, wandale,"

ahaahhaahaha :)
rozjebało mnie jak to przeczytałem :D
Się chłopaki dowartościowują na 1 kwietnia chyba. Taka technologia jest pewnie możliwa, ale nie dla polski a tym bardziej polskiej policji.

Ewentualnie może być tak że jak coś się wydarzy to wtedy będą mieli dostęp do zdjęć satelitarnych.

Tak czy inaczej WĄTPIE w to baaardzo mocno.


Polska policja nie ma na benzynę, uzbrojenie i specjalistyczny sprzęt a inwesotwała by w takie zabawki po to żeby łapać wandali i kierowców którzy rozmawiają przez telefony komórkowe.


Podsumowując: Dla mnie ktoś kto wystawia taki artykuł na stronie Komendy Głównej Policji nawet jeśli robi to 1 kwietnia jest delikatnie mówiąc niepoważny. Działa na szkodę Policji tworząc wrażenie państwa policyjnego tym bardziej że pisze: "patentem zainteresowana jest rosja i chiny" które znane są ze swojego mało demokratycznego podejścia do obywateli. Dodatkowo sprawia że oficjalna strona policji staje się równie gówniana co strona faktu (jeśli takowy istnieje). No i ma kiepskie poczucie humoru...

Aha ;P Po chuj było to tajne? Patentem? Opatentowali to?
kurwa tyle nieścisłości w tym artykule, że gimnazjalista napisałby go o wiele bardziej profesionalnie gdyby się trochę wysilił moim zdaniem.


NIE MA SIE CZEGO BAC ;)

Pozdro
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top