What's new

Η κλούβα με τις τρελλές...

Η κλούβα με τις τρελλές...

Ψηλά κορμιά ...
 

Attachments

  • DSC07328.jpg
    DSC07328.jpg
    101.9 KB · Views: 13

backroll

New member
Μια χαρα κλουβα την κοβω… εμας θα τρελανεις με το περιεχομενο:laughing:
Καλη αρχη:woohoo:
 
O

orfeas

Και γαμώ τα στρωσίδια!
Εν τω μεταξύ μήπως η λάμπα είναι πολύ ψηλά;:dunno:
 
δεν πρέπει να είναι πάνω από 10 πόντους απόσταση,λέντ βέβαια και ίσως γιαυτό να ζητάνε και άλλο ...
 
O

orfeas

Εσύ ψηλά κορμιά, εγώ κοντά...
Οψόμεθα ίντα που ε να γίνει με τα ψιμάδια...
 

Attachments

  • P1060608.jpg
    P1060608.jpg
    41.7 KB · Views: 15
  • P1060609.jpg
    P1060609.jpg
    39.6 KB · Views: 14
O

orfeas

Μετά από 20 χρόνια φούρναρης, δοκίμασα και εγώ vaporizer...not bad at all...

Καλά, καταλάβαινες τι τραβούσες; Γιατί εγώ κάνα δυο φορές που το δοκίμασα, μόνο στην εκπνοή καταλάβαινα ότι τράβηξα καπνό. Όχι ότι με χάλασε, αλλά πως να το πω, είναι σαν να μη καπνίζεις. Φυσικά, ιδανικό για μη καπνιστές!
Θα το δοκιμάσω ξανά όμως κάποια στιγμή με ψημένο...
 
To vaporizer είναι μια άριστη λύση για τη μεσημεριανή σιέστα...Ξαπλώνεις στην κρεβατάρα σου, αρπάζεις το λουλά και φύσεν ρούφεν ... μετά από λίγο, κλείνεις το διακόπτη,αφήνεις απαλά το λουλά και κλείνεις τα μάτια.game over.
 

Rondelia

Active member
Άγιε; Ποιό vaporizer έχεις ; Καλό είναι; Ποιό προτείνεις ; Εγώ σκέφτομαι το arizer solo να πάρω.
 
Λοιπόν τα αυτόματα είναι μία καλή λύση για τις καλοκαιρινές ανάγκες μας... Εγώ , από τις σπορές στα μέσα Μάη, θα πάρω από τρία αυτόματα στα τέλη Ιούλη, γύρω στα 50-60γρ.

Το big Bang που ανέβασα φωτό σε προηγούμενο ποστ και ένα Amnesia haze και ένα bubblelicious που μεγαλώνουν στους αγρούς. Έχουν σαφώς μικρότερη παραγωγή αλλά το ζητούμενο είναι η ποιότητα και αυτό θα το ξέρουμε τον Αύγουστο.
Προς το παρόν , απολαύστε τις φωτό...

Το μεγάλο είναι ένα λεμόνι που έπεσε στα χέρια μου πέρυσι από κάποια καλή φούντα και περιμένω πως και πως αν και φαίνεται ότι εκεί θα πρέπει να κάνουμε καλή υπομονή...
 

Attachments

  • DSC07435.jpg
    DSC07435.jpg
    120.3 KB · Views: 18
  • DSC07436.jpg
    DSC07436.jpg
    126.1 KB · Views: 17
  • DSC07437.jpg
    DSC07437.jpg
    105.1 KB · Views: 21
  • OgKushbreath bag shot
    OgKushbreath bag shot
    97.8 KB · Views: 38
Άγιε; Ποιό vaporizer έχεις ; Καλό είναι; Ποιό προτείνεις ; Εγώ σκέφτομαι το arizer solo να πάρω.
http://www.flamez.eu/vaporizers-info/

καλησπέρα φίλε!
Αυτό που έχω εγώ είναι δώρο . δεν έχω ξαναδοκιμάσει για να έχω μέτρο σύγκρισης αλλά σε γενικές γραμμές , τη δουλειά του την κάνει...
 
O

orfeas

Ρε συ Άγιε αυτά φαίνονται σαν Lowryder...
 
δεν είναι όμως :laughing:

Πέρυσι που έβγαλα πρώτη φορά αυτόματο, είχα ένα lowryder2 το οποίο ήταν 15 πόντους και έδωσε ένα παπά 7 γραμμάρια....
Φέτος αλλάξαν τα δεδομένα θαρρώ...

Είμαι περίεργος για την ποιότητα, ειδικά για το Amnezia haze ...
θα σας ενημερώνω μην μου στεναχωριέστε...:biggrin:
 
O

orfeas

Ε, λοιπόν, αν λένε κιόλας, τότε είναι η ιδανική λύση για βεράντα ή λυγιές :woohoo:
 
O

orfeas

Hola cavron!
Πέρα από το "ενός κακού μύρια έπονται" υπάρχει και το "ουδέν κακόν αμειγές καλού":biggrin:
 
Top