What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Cinnamon

Member
@Finger tak jak @Yarcio mówi, grzyby mikoryzowe nie współgrają z ganją, nie zaszkodzą jej ale też nie przyniosą żadnego pozytywnego efektu. W tym roku na in zakupiłem ziemie właśnie z mikoryzą w środku. In się skończył niepomyślnie a ziemie to co mi z ziemi zostało oddałem kumplowi pod papryczki chilli może jemu coś to da :).

@oddworldDormé gdzieś czytałem, że po 6 miesiącach a nie 9 ;) ale K+ za pamięć ! Coś ta reputacja działa jak by chciała a nie mogła :puppydoge:

@kempac tak się ze mnie śmiałeś w wątku o salvi to teraz masz :p. Do spryskiwania używałem diazolu 500 ew - cholerstwo łatwo przedawkować i wtedy wszystkie liście razem z robakami lecą na łeb na szyję... Radziłbym Ci te spryskane roślinki wystawić na dwór, może deszcze zmyją te paskudztwo chociaż chyba bym się nie porywał na palenie czegoś z takim środkiem. Diazol ma okres karencji coś koło 2 tyg. chociaż to zależy już od danej rośliny...

@alijah piękna zieleń i piękne przyszłe królowe ;).

Wczoraj byłem zobaczyć co wyszło z partyzantki (wrzuciłem kilka kulek bezpośrednio do ziemi na spocie - wykiełkowane of course) - dupa, spotkałem tylko lochę - możliwe, że tą co rok temu, podobne miejsce w końcu było. Jak byłem trzy tyg. temu tam, to trawka ledwo z ziemi wyszła a teraz ma już po pół metra :-/. Jutro może coś pstryknę z wysadzania 12 krzaczków.

Peace iG... :kissass:
 
Last edited:
D

dEv-9

no pieknie chlopaki, widze ze malo sie kto ociaga w tym roku. :headbange

bo inaczej.. :spank: no wiecie :bashhead:

bylem na miejscowce o nazwie LR i jest tam 14 suczek, same dziewice.
wrzucam fotki oczywiscie.:)













5 zenskich na 5 wsadzonych do jednej "dziury" :)
3815lr_out5.jpg



low rydery zajebiscie wieksze niz z indoor :nono:
PozdroO:)


i kurde ciesze sie bardzo ze maja sie dobrze.. bo w moim sloiku z indora zaczynaja sie robic pustki :puppydoge
 
Last edited:
R

retbatler

Siema.
Piękne kolorowanki wszyscy. W domu i na dworze, piękne rośliny można tu podziwiać.

U mnie szczęśliwy koniec uprawy. Dzisiaj pod nóż idzie ostatnia roślina
32667harvest.gif

Tak to wyglądało:


Krótko co wyszło:
Grapefruit FS klon - wyselekcjonowana sztuka (pozdro ziom
3266781717507phatyo.gif
) - super zioło, wszystko pasuje - bardzo mocna sativa, do tego szybka, zapach, plon, smak, wszystko jest. Żywicą można by kilka roślin obdzielić. Jak to mówią bag appeal chyba najlepszy ze wszystkiego co mi dotychczas wyrosło. Na pewno nieprędko zrezygnuję z tego klona.

SensiStar x TrueBlueberry x WhiteRussian breeder wiadomy - widać i czuć że to cross z blueberry, a ja blueberry lubię. Nie każdemu z moich znajomych to podchodzi - może dlatego że znacznie odbiega od tego co można kupić, ale dla mnie bomba - fajnie kręci i jest pyszne. Pachnie kawą?

WW - się okaże. Późna jest. Idzie pod nóż, bo potrzeba miejsca, ale mogłaby z 90 dni iść. WW od femaleseeds wyglądała zupełnie inaczej - była bardziej indica, miała więcej żywicy, ale pachną tak samo. Rosnąc wydziela zapach kocich szczochów, ale jak się potrze topa - mmmm, klasyk. Krzywdy chyba nie będzie, bo podcinałem miesiąc temu bardzo niedojrzałą i fajnie klepała.

Chciałbym tu i teraz podziękować wszystkim, którzy mi pomogli w tej uprawie - sionem, klonem, radą i dobrym słowem. Jak wszystko będzie w słoikach podziękuję w bardziej osobisty sposób. THX & POZDRO

Tymczasem do szafy wjechały Grapefruit i Orange Bud - matki klonów na out. Kiełkowane/ukorzenione koniec lutego, obie są szybkie i powinny się wyrobić przed wyjazdem na wakacje.


I na koniec fota z klonowego spota:


:wave:
 

kempamc

Member
MAM PYTANKO
kiedy najpozniej od pokazania wloskow mozna zapylic panne? czy miesiac po to nie bedzie zadlugo juz? bo meska dopiero malutenkie jajka pokazala. kiedy zacznie pylic? (power plant clone) tzn po ilu dniach od pokazania pre-jajek xD
dodam ze dostaly po pokazaniu tych jajeczek Ripen.
 
Last edited:

Q_ba1

Member
Nieźle dajecie wszyscy, aż bierze mnie ochota na outdoor:redface:

Ode mnie szybkie zdjęcie z planety cheese, na dniach postaram się o coś wyraźniejszego
38/49

 
G

Guest

ja na szybko wrzucam In co na 2tyg Flo biegnie, PurplePower ladnie kwiatki puszcza, Angolka za nia a najbardziej ociaga sie SuperG za to ta tak pachnie ze do tej pory nic tak nam slicznie nie pachnialo w szafie.. no odjazd totalny heheheh...
LR#1 tez preflowery juz pokazuje.. na Spoty dopiero za tydzien sie wybieram..

pozdr4all









 

hodowca

Active member
Veteran
ze mną early dogi...




w PL bede dopiero za 3 tyg.... jestem bardzo przeogromnie ciekawy jak tam postępy moje sie czynią hehe min. biddy early ,mandocino madness i inne wczesne krossy. od wysadzenia jeszcze ich nie wiedzialem......

peace
 

tomato

Member
Veteran
piekne fotki panowie :headbange
u mnie na spotach troche plantow zniknelo z niewiadomych przyczyn, pewnie jakies sarny albo zajace mnie obskubaly :chin: na dodatek kilka dolow znow przeryly mi dziki..ogolnie ostalo sie 12 roslinek, ale juz kielkuje skandynawskie geny - purple peace i danish landrace (thx quakemind !)
roslinki troche zolte, ale dostaly spora dawke biohumusa, wiec powinno im sie polepszyc.
oto fotki, niestety majne kamera kaput :bashhead: kompletnie nie lapie juz ostrosci, kolory jakies z dupy, troche podciagnalem to w photoshopie zeby mozna bylo cokolwiek zobaczyc..

2208524_05_08_1-med.jpg


2208524_05_08_2-med.jpg


pozdro :rasta:
 

cheech and bong

Active member
dajecie panowie dajecie ja tez bylem zobaczyc na swoim spocie i podobnie - część plantow zostało zjedzonych przez futrzaki, no ale nich one tez cos od zycia maja, trzeba to zawsze wkalkulowac jak sie planuje outdoora. To co nie zostalo pogryzione przyjelo sie dobrze, juz myslalem ze nic z tego nie bedzie bo strasznie mi sie roslinki w transporcie rozwalily.

oto matka - odmiana to prawdopodobnie chemdog





a to sa kloniki z owej matki


 
Last edited:

Somelier

Active member
Zajebiscie macie na spotach ! Mi tez odpadło już kilka siewek ze spota ale trudno sie mówi.... A tu w trakcie kiełkowania Early Dog....


Pozdro :wave:
 
G

Guest

ladnie wszyscy, ja dzis bylem zobaczyc na spocie gdzie wsadzilem 9 bambata x erdpurt. kielki i 5 przetrwalo wiec jest good :) na wacie kilkanascie durbanow i ogolnie w tym tyg. sie biore za wszystko, fotek nie ma bo nie ma co fotografowac narazie :D
divi: moglbys zrobic zdjecie purple power ale z flashem albo w swietle dziennym bo juz mi sie podoba hehe :D
cheech: ladnie witamy cie spowrotem :wave:
 
G

Guest

Q_ba1 oh zakochalem sie w tej pani... haha , szacunek...:yes:
17409DSC03110.jpg





tas/pinkyxeroc/dp... meski... pokazal plec po 6 dniach 12/12...wczesniej wycialem DanishPassion, ktory okreslil mi sie na parapecie po 3 tyg wega!? bardzo czule roslinki...:smile:
16863taspinky-med.jpg


ps: nic jeszcze nie wystawilem na zewnatrz...az sie boje...jak mi tu opowiadacie o tych 'stratach' jeszcze jest czas... glowa do gory :D

pozdro i powodzenia zycze wszystkim!!!
 
Last edited:

bamse

Member
Witam!

Niedawno, polujac na piekne wzory siersci warchlakow, natrafilem na takie oto pszczyrki.






























Hm, no pokazaly sie w wiekszosci lebxwydxX, p1, (exlr)xp1 i pojedyncze osobniki RS, IMxHA, roxi i o dziwo nl. Dwa meskie ExLR)xP1 wyrwalem 2 tyg temu. A to biale to osrany jest, meski, chyba rs.

Pozdrawiam
 
Last edited:
G

Guest

Ja pierdziu, Bamse, Ty od stycznia trzymasz te rośliny na dworze? No monstery normalnie...
Alijah, jedziesz jedziesz :D śliczne masz planty.
Cheech, fajnie Cię widzieć. Dawno żadnych lasek nie pokazywałeś. Ta matka będzie pewnie olbrzymia jesienią :D
Dev, zajebiste LRki. Kiedy wysadzałeś i jak długo trzymałeś pod lampą wcześniej?
Divinorum, będziesz miał tam gęęęęsto wkrótce. SandStorm był naprawdę modzio :joint: Udało mi się wygładzić pracę, pomalować pokój i jeszcze miałem czas dla małego hehe
Hodowca, Tomato śliczne roślinki :D
Q_ba1, retbatler, Ogrodnik - mniam. sama słodycz. Właśnie po to toczy się ta gra hehe
Reszta też świetnie :headbange

Jaz pól grunwaldzkich lada dzień zdam relację. Sam jestem ciekaw...
Pozdro chłopaki 1410
 

chlodek

Member
A u mnie na oucie... jedna fajnie rośnie, dwie jakieś popalone... nie wiem ocb, wszystko identycznie jak u tej pierwszej... :spank:







pozdro :wave:
 
Top