What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

a ja zaznalem dzis troche wecej ruchu, i odwiedzilem spota ktory zostal zniszczony jakies poltora miesiaca temu. 17km z buta w towarzystwie angola-verde.. alez slicznie, i ten zapach.. czuc w powietrzu zapach nadchodzacej jesieni.. zaraz zlotem sie wzgorza pokryja.. jak my jesien lubimy

no a zniszczone rosliny odbily, tylko Angolki bo reszta nie przetrwala, niskie male ale rosna... jak debil znow nei wroci to cos z nich moze bedzie.






martwi mnie jenak ze nie wielkie sa szanse by one doszly, angola na outcie pewnie z 14tyg bedzie kwitla,, czyli jeszcze z 12... no ale niech rosnie...
 

gucio

Member
Czy ten passion nadaje się już do ścięcia ?


4478580.jpg



Kwitnie już 8 tygodni. Odpowiedzcie koniecznie czy ciąć czy się wstrzymać bo chciałbym rano jechać. A tak po zatym bardzo kolorowy wrzesień się szykuje. :D
gout08
Pozdrawiam
44785pzdr-thumb.JPG
 
A

ares420

Pięknie kolorujecie ja jutro albo w niedziele zapewne odwiedzę spota...
gucio moim zdaniem jeszcze za wcześnie jeszcze 1-2 tyg... Ale gdybyś wrzucił jakieś macro lepiej by było ocenić!

pozdro
 

gucio

Member
Tylko problem w tym, że nie mam możliwości zrobienia makro zdjęcia. Ten passion ogólnie jakoś słabo puchnie dlatego pytam czy już go ciąć.

Poniżej canadian, drugi mi się złamał i pale niedojrzałego

4478581.jpg



A tutaj jakiś outmix o którego wogóle nie dbałem, uboga ziemia, słabe nasłonecznienie, dzisiaj zapodałem poraz pierwszy nawóz.

4478582.jpg



EDIT: Mam nowe fotki passiona. Chyba jednak trzeba trochę jeszcze poczekać.

4478583.jpg


4478584.jpg


4478585.jpg


gout08
Pozdrawiam
44785pzdr-thumb.JPG
 
Last edited:
A

ares420

Dzisiaj z nudów poszedłem na bani na spota ;D
Podlałem Plantonem K i powycinałem gałęzie, które zasłaniały światło...






 
Last edited:
G

Guest

Ale kolorowo, hehehe...

Jesli chodzi o mnie to jest dobrze i zle
Na poczatek pare fotek maroca ktoremu zostalo 2 do 3 tgodni max
Wiele z tego nie wyjdzie ale na pewno bedzie zajebiste :D

22188HPIM7195.jpg


22188HPIM7212.jpg


Jesli chodzi o drugi spot to zaczynam sie martwic niestety
Cos lub ktos wydeptalo sobie niewyrazna sciezke do moich krzakow
Mam nadzieje ze to dzik, sarna albo UFO.. byle nie czlowiek!
Inny problem wyglada tak:

22188HPIM7231.jpg


Nie wiem co pozera mi pien ale z checia bym to ukatrupil
Dotknelo to przedewszyskim Danish Passiona
Susza dala mu sie ostro we znaki wiec w najblizszym czasie polece czyms to podlac
Mimo wszystko jakos sobie radzi i szybko kwitnie (bedzie jakis 2 tydzien?)

22188HPIM7220.jpg


22188HPIM7233.jpg


22188HPIM7227.jpg


Reszta czyli trzy, 2 metrowe krzaki Bambata x ErdPurt z susza radza sobie troche lepiej
Ale tylko jedna z nich zaczela kwitnac (bedzie chyba z tydzien?)
Reszta nadal sie ociaga choc wszedzie widac preflowery

22188HPIM7221.jpg


22188HPIM7222.jpg


22188HPIM7224.jpg


Powyrywalem rowniez chwasty i oskubalem krzaki z uschlych lisci ktorych bylo sporo
Przy okazji lepszy przeplyw powietrza tam na dole powinien byc - dzieki Pes za rade!

22188HPIM7225.jpg


EDIT: Pes dzieki za slowa pochwaly :) Ja sadzilem chyba odrobine pozniej niz ty hehe.. No zeczywiscie mamy mniej wiecej podobna sytuacje :) Jesli chodzi o ta susze to u mnie bylo pochmurno ale raczej nie padalo, a dzisiaj piekna pogoda byla ale kolo 31s C wiec straszny upal, a jutro ma byc w moich rejonach podobnie jak dzisiaj bylo. Za pare dni wybiore sie z 6 litrami wody + planton K. Przedewszystkim dp sie podleje i kwitnaca bambate, a reszta moze dostanie po pol litra hehe.. Spot znajduje sie w ... :D ten rejon posiada chyba swoj wlasny mikroklimat [gdzies o tym czytalem], ktory niewiele sie rozni od reszty okolic ale jednak. Okres wegetacyjny moze byc dluzszy lub krotszy w takich miejscach. I takie obszary o wlasnym mikroklimacie nie musza byc duze. Gdzies w okolicy jest lasek co jest bardzo bardzo maly ale taki mikroklimat posiada. Roznica nie tylko polega na dlugosci okresu veg. ale takze na ilosci opadow. A tak sie sklada akurat, ze opady na spocie sa odrobine mniejsze/rzadsze niz kilka/kilkadzisiat km dalej. U Was Drodzy Forumowicze w okolicy blizszej lub dalszej tez sa pewnie takie miejsca :)

A te geny zeczywiscie sa zajebiste :D Ten danish passion mnie ostro zaskoczyl bo wyglada tak jakby byl w 3 tygodniu kwitnienia a na pewno nie kwitnie wiecej niz 2 bo dwa i pol tygodnia temu ledwo preflowery byly, hehe.. Jak zadbam o panienki to beda cholernie sexy!!! :D

Pozdro Shaman! :wave:
 
Last edited:
A

ares420

Shaman obwiąż łodygę np. siatką albo czymś mocnym i twardym :p Wtedy nie ma bata, żeby sytuacja się powtórzyła...
 
O

OrganicShowmen

Siemano :rasta:

Shaman Trip said:
Reszta czyli trzy, 2 metrowe krzaki Bambata x ErdPurt z susza radza sobie troche lepiej
Ale tylko jedna z nich zaczela kwitnac (bedzie chyba z tydzien?)
Reszta nadal sie ociaga choc wszedzie widac preflowery

@Shaman to u Ciebie jest susza :chin: ? U mnie bardzo ladnie pada naprzemian ze sloncem. Jest naprawde pieknie dla roslinek. Niedlugo tez zajde zobaczyc czy juz cos kwitnie [moze po weekendzie]. Z tego co wiem na roof spot kwitnie naprawde ladnie kilka roslinek, wygladaja moze troszke osaplej w stosunku do Twojego danish passiona shaman :D:yes:. Widze, ze jedziemy rowno. Tobie tez wiekszosc tych pieknych duzych krzakow ledwo co kwitnie. Moje Early Pearl sa najwolniejsze ze wszystkiego co mam :badday:. Wiem jednak, ze rusza bo juz sie zbieraly jak ostatnio bylem. Jedyne co to mam bobki na jakis tez nieznanych outmixach. Po lisciach przeczuwam, ze moze byc to jeden z crossow pana P. EM x HH x NL. To sie okaze na jesien po kolorach [to przewaznie fioletowe jest :D:yes:] Te bambata x erd/purt naprawde wypas. Tez widze masz geny od naszego kumpla esbena.

Dobrze, ze wyciales te lodygi pod spodem :D. Teraz napewno polepszy im sie bez tych starych chorych lisci i niepotrzebnych odgalezien. Wiecej mocy kapitanie Spok do glownych topow. Dawaj pan ! :D

:yes::yes::yes:

Pozdro Organicshowmen :joint::yes:
 

Bedouin

Active member
Veteran
Witam. Wkoncu foty hehe :D bez zbednego gadania
Shaman, jedna pestka znaleziona w tamtym roku w topie
58083shaman_6_09_08_hand.JPG






Od was znajomych z forum, jeszcze nie wiem co jest co, pewnie sie okaze jak zaczna kwitnac na dobre... :wave:



PS. Shaman trip zajebiste planty :wave: nie moge dawac karmy jeszcze hehe
 
Last edited:

tomato

Member
Veteran
witam ! :wave: super foty, super topy !!!

u mnie po ogledzinach spotow, na 6 krzakow ktore ocalaly, tylko dwie laseczki :( i to w dodatku te najmniejsze, ledwo mi do pasa siegaja..
jedna calkiem ladnie puchnie, szkoda ze nie wiem co to jest..

2208506_09_08_11.jpg


kolejna dama to es. jako ze jeden z facetow rzucil troche pylku, zapylilem kilka galazek :D

22085es_06_09_08_1.jpg


za tutaj szczesliwy dawca pylku

2208506_09_08_menior.jpg



na dniach wrzuce jeszcze jakies close-upy.

pozdro :bandit:
 

frether

Member
Veteran
loris wszędzie cie widzę op, trawka, icmag, pięknie :Bolt: super zapodajesz ale po co wycinałeś część fotki?
 
Last edited:
Top