What's new

Ce fumeaza romanii din toata tara si din afara..

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
mic mic, dar la cum a spart nu mi-e rusine cu el.. ii fac acum si un fratior.. :joint:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
ajunge cu share-ul, sa mai puna si altii poze. zici ca suntem site-ul po|itiei romane, nu unul de fumatori.

let's see some buds, joints and blunts now!!!

later/edit:

si varianta hd la pozele de aseara:
 
Last edited:

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Gata dom'le, ma conformez.
Ieri am cules Bubblegum si Trainwreck.
Am fuzionat intr-un spliff cele doua bilutze racaite de pe foarfeca:

si p-orma am spanzurat zaharoasele intr-un loc rece si umbros cu un curent slab de aer (filtrat la capat):

Sunt profund miscat (adik luat) de Bubblegum, care nici nu miroase a iarba, a crescut f usor si fara pb, iar bud-ul e de-a dreptul impresionant chiar daca nu l-am fotografiat eu in cea mai avantajoasa pozitie. Dupa trim, am iesit pe balcon la o tigara si birdie watching, cand am revenit, mirosea a guma de mestecat si flori de camp! Mi-am gasit un strain preferat.
l.e.
explo, ala e cumva un curing rack and shit?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
stashbox cu site pt kief:

picture.php


picture.php


https://www.seedboutique.com/catalo...=1048&osCsid=339421ab3c4262cc345284f821fe4ef0

arata bine mugurasii tai, dar macro acela nu prea e macro.. mai lucreaza la el. (ai focalizat pe perete..)
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Aaa, mersi, il mai vazusem la tine dar am uitat :D
Ma gandeam sa-mi fac un curing rack asa, din rame de lemn si ciorap de dama, coolere si filtru incorporat. Intr-un geamantan d-ala kinezesc, gen samsonite.. ;)
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
felicitari, ai scos o recolta destul de bogata pentru prima incercare. care-i strainul?
si pipa "vaporizatoare" e cea din poza? mie imi pare un simplu bubbler, are ceva special pentru vaporizare?

puff puff & pass (out).. :joint:
 

para7

Member
am crescut Northen Light.
Da, pipa vaporizatoare aia e (vaporgenie). Are un filtru de 'silicon carbide' intre iarba si unde pui flacara, si asa doar tragi aer f fierbinte care vaporizeaza. Nici nu simti ca tragi geva si eu sunt nefumator :D, simti doar cand te apuca .... :D
 

VanVulpen

Well-known member
Veteran
Fumati frati romani!

Fumati frati romani!

PoweRed Thai (Red Thai "Sa Daeng" X Malawi/Pure Power Plant)

picture.php


picture.php


:joint:
 

varzalegala

Member
Piramidon, la Trainwreck nu faci un review? Am una in crestere si nu stiu la ce sa ma astept de la ea. A fost primul soi fumat in Amsterdam acum cativa ani, de asta l-am si luat impreuna cu Alaskan Ice, din nostalgie, dar sincer acuma tot tripul ala e in ceata, nu mai tin minte cum era.
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Ca tot a trecut 4/20 si nu am apucat sa discutam prea mult, m-am gandit sa ma laud si eu cu ce am ars in weedkend.


AK47 :




Mazar:

 

Numaya

Member
rasfataule :D .... arata cumva deosebit ... lasa budu asta a tau si urme de admiratie dar si de invidie :p ... cat curring a facut ? arata optim :D

PS nu cumva aia e rulata cu aparatu ? ???
 
Top