What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

WESOLY POKOJ

G

Guest

z cyklu :perly z lamusa...

OSTRZEZENIE DLA EPILEPTYKOW... dluzsze przegladanie w/w www moze powodowac grozne w skutkach ataki. ... przyznam ze niezle sie ubawilem

http://web_4_all.republika.pl/

heheh... nie, wierz mi ze jaranie tam nie jest potrzebne hehehhe... czasem ktos jara, pare razy tez mi sie zdazylo ale wole byc wtedy w pelni kumaty... wiesz, nigdy niewiesz co sie zdazy :>
 
Last edited:
G

Guest

divi ja sie tak zastanawiam czy ty skaczesz na tych przescieradlach zjarany czy nie? :laughing:

22188HPIM7025.jpg
 
E

Ergonomic

taaak wysłałem kiedyś podobnego linka kumplowi przez gadulca... idiota zamiast sprawdzić co to za link najpierw porozsyłał tego linka do swoich znajomych i dostałem chyba 17 mejli z preferencjami seksualnymi jego i jego znajomych... uśmiałem się co nie miara xDDD
 

Latest posts

Latest posts

Top