What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

ŽETEV kdaj je prepozno ???

B

byzauc

No pa da vidmo kaj bojo djeca povedala .....
Imam vprašanje oz topic k se zna razvit v doboro diskusijo :)...

In sicer pejmo lepo po vrsti...

Ko roža doseže svojo zrelost se pravi ko je ready za požet , koliko časa še lahko roža ostane pod lučjo preden začne degradacija oz razpadanje THC-ja po kolikih dneh je nujno da se jo pobere da je še kej od nje ...
Namreč lahko se ti zgodi da se kaka rožica odloči da bo končala prej kot sosednja pa recimo da nimaš placa oz želje da poberaš vsako posebej(razlike je par dni ) koliko je dead line preden razpade THC...

Meni je bilo rečeno da kakih pet dni do enega tedna nebi smelo biti problem...

Hvala za odgovore oz mnenja
:woohoo::peacock::woohoo:
 

Koondense

Well-known member
Veteran
Poglej si po forumu, je precej odvisno od sorte.
Sklepam, da imaš hibride, od oka bi rekel da imajo dober teden trajajoč "harvest window".
Pa naj ti laski ne bojo kriterij ampak barva trichomov.
 
B

byzauc

Poglej si po forumu, je precej odvisno od sorte.
Sklepam, da imaš hibride, od oka bi rekel da imajo dober teden trajajoč "harvest window".
Pa naj ti laski ne bojo kriterij ampak barva trichomov.

No no sei pol pa ja juhej sej sm tle nekje okvir poberanja tko da juhu for me !!! Drgač pa ja hibride itaq CRITICAL+ dinfem zadovoln full drugi grow pod 600hps-ko na 1+1+2 taman
:woohoo::peacock::woohoo:
 
B

byzauc

Teden do 10 dni pred pobiranjem naredi dober flush.

Se razume seveda sej so zmer ornk splaknene:laughing: drugače ne znam :dance013: .. Pa sei tok amaterja spet nism samo sem bolj sistem vedno boljše vedno kej novga naučit pa ne vrjet vsega kar piše po forumih k so take buče (ne vse) da sam pejmo ... Mislm pa da ma dost folka probleme najprej sploh z čakanjem da posekajo , tisti k pa radi počakajo/mo pa tud nis zmer zihr kako pa kaj ... Zato se mi je zdelo to dobro razšredat...

be good

:woohoo::peacock::woohoo:
 
Top