What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

You don't get a harvest if you don't soil seeds!

Status
Not open for further replies.

coolbud

puffin' the herb
Intr-un final m-am decis si eu sa-mi fac un thread nou , n-am prea vrut deoarece nu prea aveam cui sa arat inafara catorva persoane (pot fi numarate pe degete) dar am spus hai sa il fac sa nu intre lumea in dubii :tiphat:

Prima saptamana de vegetatie arata cam asa :

picture.php

picture.php


A 2-a saptamana cam asa :

picture.php

picture.php

picture.php



picture.php

picture.php
 

coolbud

puffin' the herb
Asa...deci , folosesc pamant Bio-Bizz All-Mix
Ghivece de 11 Litri Patrate
Nutrienti gama Bio-Bizz
Grow , FishMix , Bloom si TopMax
Strainurile sunt :
Acid
AllKush
Spoetnik #1
Sheherazade

In rest ce sa spun , astept harvestul :tumbleweed:
 

MJgrow

Active member
cred ca o sa le strangem amandoi cam in acelasi timp... eu tot in saptamana 2 de flower sunt.

L.E.: buna treaba.... valabila rau de tot orcum.

E bine ca ai si ceva spatiu.
 

tiptil

New member
Arata super, as zice, dar cum naiba au cate 4-5 internoduri din prima sapt? (prima poza)
Daca n-as fi observat ca e termometru cheia aia, as fi crezut ca esti mason... :D
 
S

SfPetru

asa cresc daca le dai ce le trebuie si la mine cam tot asa arata mamica in prima sapt.
sunt foarte misto strainurile pe care le-ai ales, eu initial credeam ca sunt toate acelasi strain, chiar si dupa ce m-am uitat la pozele din flower

la hps le-ai vegetat?, sau ai avut ceva fluo sau mh, au vegetat foarte foarte frumos si in flower arata exact cum ar trebui.
la mine vegetatia la hps le-a facut sa se lungeasca tare.
 

tiptil

New member
Oricat m-am straduit, n-am reusit sa le fac sa creasca mai mult de 3 internoduri/sapt, de-asta ma minunez. La indoor ma refer, ca out nu ma uit decat la starea de sanatate sau eventual le masor in cm, doar "in" numar internodurile.
 

coolbud

puffin' the herb
MJgrow : mersi omu , sper sa dam harvest in acelasi timp si sa ne bucuram de ele :dance013:
SfPetru : da la hps le-am vegetat :tiphat:
 
S

SfPetru

acum vin eu, cu remarca nesimtita, vezi ca e mai bine cand stii ce strainuri cresti, si mai ales cand sunt strainuri de soi :D
 
Status
Not open for further replies.
Top