What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

W plenerze z polak(ami) :D

klint

Active member
Veteran
Jakis czas temu w kolejce do bankmatu. Gosciu mial lekko 80 na karku ale jak widac duchem dalej mlodzieniaszek. Mozna sie tylko domyslec ze to ostatki z pokolenia dzieci kwiatów... i te skarpetki z myszka miki.. xD
picture.php

Pozdrawiam!
 

jerzu19

Active member
Veteran
Witam
Ktos wie czego to poczwarka?cma jakas?..jak wrzucilem ja do doniczki na ogrodzie powoli zaczela zakopywac sie w ziemi

picture.php


Pozdro:tiphat:
 

jasiu83

Active member
Jak na tyle co ja sądzę to jest to gąsienica brachu a nie poczwarka bo to by było następne stadium , ja obstawiam torzyśniada kasztanówkę łącza zeuzera pyrina tym bardziej iż jest to generacja dwuletnią a zimuje larwa , ale pewności nima może ktoś z entomologii miał 5 hehe pozdro
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Trociniarka czerwica (Cossus cossus)
Mam go w swojej kolekcji , jeden z najwiekszych motyli w polsce
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Panie i Panowie.. jest to najbardziej śmierdząca rzecz jaka kiedykolwiek jadlem xD odruch wymiotny gwarantowany hehehe. Kiszone śledzie ze szwecji, tam podobno przysmak xD zapach troche jak by szambo wybilo hahahahaha.
picture.php

picture.php

Pozdrawiam
 

klint

Active member
Veteran
Powiem Ci tak, do wódki na zagryche by sie nadały a w smaku nawet ok. Tylko cholernie słone i z paszczy potem napierdala jak z kanalizacji xD ale poza tym ok :)
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
no coz sledz to sledz ,zawsze smiertdzial
picture.php
no jak juz sie beklo ,,,,,pfuuuu,zalezy kto w czym go topil.zdr
 

Latest posts

Latest posts

Top