What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Veliki brat vas gleda

ally312

New member
Nočem težit vendar se mi zdi primerno, da vas opozorim, da spremljajo neše aktivnosti. Še posebno bodite pozorni pri kupovanju semen iz tujine. Mene imajo že na črni listi. Kriv sem sam zaradi naivnosti, da jim je popolnoma vseeno. Očitno jim ni. Prasci. Tako da premišljeno delujte. Če hočete imeti mir seveda. :joint:
 

land_0ver

Member
alo ally.
Če ti ni odveč bi te prosu da poveš na kakšen način si odkril da si pod lupo?
Iz kje si naročval?
lp
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
0be postaji ...seedbay in seedboutique... sta waterpr00f!

sem že precej naročil (tudi po 10paketov na enkrat:) in do zdaj sem vse dobil, brez da bi bilo kaj "čudno" pri dostavi ali kaj drugega
 

ally312

New member
sensi seeds, so bili verjetni krivec.
sem naročval tudi od drugih, samo so bile pošiljke tajne (ni pisalo od kje prihaja paket)
pri sensi pa je na veliko pisalo the netherlands.
potem so se pa policaji malo veliko vozili okoli bajte. je bilo prav očitno
imajo pa pri sensi tudi opcijo neoznačenega pošiljanja, samo je v nasprotju z drugimi firmami doplačljiva. vsaj tako je bilo takrat

zdaj so jih pa razmnožili sami, tako da s semeni ni problemov
 

land_0ver

Member
pri sensi je moj kolega naroču 2 leti nazaj ,ko je dobu paket je isto pisal nederlands + ime od sorte poleg(nvm točno katera)..sicer ni blo problemov ampak če si na tapeti in je bliz kakšen poštar ki ima razširjena obzorja ..hehe
drugače jaz naročam isto iz seedboutika ali iz aliena pa še nikol ni blo problemov,me veseli x da si se oglasu :)
lp
 
Last edited:

al3ck

Member
ej kj veste kj u zvezi s hempatia.si iz izole....al naturalmystic...iz kopra....kr mam neki opreme za kupit pa newem če je varno...kje vi kupujete lučke pa te pizdarije...?
 

Stevius

Member
ej kj veste kj u zvezi s hempatia.si iz izole....al naturalmystic...iz kopra....kr mam neki opreme za kupit pa newem če je varno...kje vi kupujete lučke pa te pizdarije...?


Hempatia? No problem..... sam moras strica poklicat na stevilko ki ga ponavadi ni v trgovini.

Natural mystic pa je itak trgovina z se mnogimi ostalimi pizdarijami poleg "grow opreme"

Varno? Nic ni varno na tem planetu.

Sicer pa ne stoj se prevec sekirat. V koncni fazi lahko doma gojis tudi pomodore, baziliko,....



BIG BROTHER CAN KISS MY ASS! :nanana:
 

al3ck

Member
aha ok ...hvala...ne sei za hempatio ne mislim it u trgovino mislim kar prek neta naročit...na kolegovo ime....sm se že use zmenu....da sploh nič ne pride k meni domou...:D
 

Latest posts

Latest posts

Top