What's new

Τραπεζα σπορων

Status
Not open for further replies.

Ksaderfo

Active member
χωρις να κανω διαφημιση,τα παιδια εχουν ανοιξει κανονικα καταστημα στην σαλονικη δεν ειναι απλα ενα σαιτ,τους πηρα και τηλεφωνο να δω τι παιζει.αν καποιος γνωριζει περισσοτερα ας μας πει κατι,μακαρι να βγουν και αλλες τραπεζες οπος theseedbank!!περισυ παντως που πηρα απο theseedbank ειμαι απολυτα ικανοποιημενος!!

Το καταστημα κοβει αποδείξεις; Η είναι σε καμία κατάληψη; Το site παντως suck balls απο 4:3 android... Φαση το εκανε η Ρουπα από ubuntu... Αν κιολα...

Plenty bad preachers for the devil to stoke...
 

Ksaderfo

Active member
Το τέσσερα είκοσι είναι μια παρέα, γνωστή σε πολλούς εδώ μέσα, που ξαναέστησαν το ίδιο φόρουμ στην Ολλανδία απ'όπου και εμπορεύονται ό,τι οποιοδήποτε άλλο γκρόου σοπ ανά την υφήλιο, δηλαδή είδη καλλιέργειας αλλά και σπόρους αγορασμένους χονδρικής από μπρήντερ ή άλλους χονδέμπορους.... "το σποράδικο" δεν είναι παρά το υποκατάστημά τους εν τη ημεδαπή :biggrin:
Νομίζω ότι η αγορά από μπρήντερ είναι η πιο ασφαλής φάση από κάθε πλευρά...τα περίπτερα είναι για την ευκολία...κι εγώ από ευκολία και άγνοια, όμως, πρωτοψώνισα...

:tiphat:Ορφεύς

Τι σπόρια ρε πάρτε καμιά ρίζα...

http://hanf-hanf.at/Cuttings-from-motherplants

AK47-Hanfsteckling.jpg
 

Ksaderfo

Active member
theseedbank?κανονικα και με αποδειξη!!

Οχι το seedbank... Καθαρο ειναι το μάτι τους αυτονων.. των άλλων των κομπλεξικων το σποραδικο.. αλλά μάλλον είναι βρωμα η δουλειά.. καλές τιμές έχει όμως.. κατά κάποιον περίεργο λόγο... (Ολα τα site ιδια πια.. με το μενού με την τριπλή ρίγα.. πολύ σανός)
 

tjo

life gardener
Veteran
αυτα που πρεπει να ενδιαφερουν τον υποψηφιο αγοραστη σπορων ειναι
1)η ασφαλεια και η ανωνυμια του

2)η ποιοτητα και η φρεσκαδα των σπορων

3)ο χρονος που μεσολαβει μεχρι να τους παρει

και μετα ερχεται η τιμη και τα εκαστοτε δωρακια που κανει
καθε τραπεζα σπορων..προτιμω να δωσω κανα ευρω παραπανω
και να ειμαι σιγουρος για ολα που ανεφερα παραπανω και φυσικα
οταν ειναι να πληρωσω την ωρα που θα παραλαβω τους σπορους
με αντικαταβολη τοτε ησυχαζω εντελως.
απ οσο εχω καταλαβει το *εν λογο μαγαζι εχει σε στοκ οτι διαθετει
σε αντιθεση με το σποραδικο που πολλα αν οχι τα περισσοτερα πρεπει να τα παραγγειλει απ εξω:tiphat:
 
Last edited by a moderator:

ganja_hasi

natural mystic
ICMag Donor
Veteran
Αγαπητοί φίλοι, συνοδοιπόροι και λάτρεις του Κανναβοαθλήματος, θα ήθελα να σας ενημερώσω,
για ακόμη μια φορά, οτι ο παρόν διαδικτυακός τόπος είναι ιδιόκτητος και η χρήση του προαπαιτεί
την συμβατότητα των αναρτήσεων, του εκάστοτε μέλους, με τους όρους χρήσης και λειτουργίας
του παρόντος διαδικτυακού τόπου.

Σε περίπτωση που θέλετε να διαφημίσετε τα προϊόντα ή την επιχείρησή σας, στον παρόν διαδικτυακό
τόπο, τότε μπορείτε να επικοινωνήσετε με τους διαχειριστές συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα
Advertise on ICMag

Σας ευχαριστώ!
:tiphat:
 
Status
Not open for further replies.
Top