What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Το καλό το στρέιν το σίγουρο.. 👌

Ksaderfo

Active member
Το καλό το στρέιν το σίγουρο.. 👌

Λοιπόν.. Θα πάω για ψώνια σε καμία βδομάδα και είπα να κάνω ένα τοπικ να παίξει καμία ιδέα για στρέιν.

Προς το παρόν είμαι φουλ έρωτας με εκείνη τη ροζ σατιβα από το καλοκαίρι αλλά και εκείνη η πορτοκαλάδα η ιντικα καλή είναι για μπλέξιμο..

Σκεφτόμουν να τιμισω και εγώ την Ace μιας και μου αρέσει που σε βάζουν στο τριπακι τους αν και πολύ φοβάμαι ότι θα πέσω στο κακό το φενο 😁 αυτό με τα πολλά τα φενο με ανυσυχαει λίγο..

Κόντος ψαλμός αλληλούια..

Ζαχαρώνω

Μπαντζι από εις

Παναμα ροζ κάτι

Κουκις.. Τι να πάρω από Κουκις;;; από ποιο σιντμπανκ;; δεν πρόκειται να παραγγείλω τπτ ότι έχει εδώ αν ξέρετε τπτ.

Κους! Πείτε κανένα καλό κους.... Από ποιο;; αυτό το πίνκ του ρεντ νομίζω ότι θα τα πάμε καλά 😆

Γενικά κανένα καλό άλλο;;

Και θα μου πει κάνεις έξω αν φυτέψω φαστ ποικιλία, όχι αυτόματα, πότε θα είναι έτοιμα; η πότε θα αρχίσουν να ανθίζουν;;

Θενκς!! 😉
 
R

red23

Cookies Kush Barney's Farm
Rolex OG Kush Devil's Harvest Seeds
Holy Grail Kush DNA Genetics
κατι αλλα που υπαρχουν εδω Ξα..Μην ξεχνας στα 3 και το δωρο(το πινκ ηταν δωρο!)
 

thandee

Active member
Λοιπόν.. Θα πάω για ψώνια σε καμία βδομάδα και είπα να κάνω ένα τοπικ να παίξει καμία ιδέα για στρέιν.

Προς το παρόν είμαι φουλ έρωτας με εκείνη τη ροζ σατιβα από το καλοκαίρι αλλά και εκείνη η πορτοκαλάδα η ιντικα καλή είναι για μπλέξιμο..

Σκεφτόμουν να τιμισω και εγώ την Ace μιας και μου αρέσει που σε βάζουν στο τριπακι τους αν και πολύ φοβάμαι ότι θα πέσω στο κακό το φενο 😁 αυτό με τα πολλά τα φενο με ανυσυχαει λίγο..

Κόντος ψαλμός αλληλούια..

Ζαχαρώνω

Μπαντζι από εις

Παναμα ροζ κάτι

Κουκις.. Τι να πάρω από Κουκις;;; από ποιο σιντμπανκ;; δεν πρόκειται να παραγγείλω τπτ ότι έχει εδώ αν ξέρετε τπτ.

Κους! Πείτε κανένα καλό κους.... Από ποιο;; αυτό το πίνκ του ρεντ νομίζω ότι θα τα πάμε καλά 😆

Γενικά κανένα καλό άλλο;;

Και θα μου πει κάνεις έξω αν φυτέψω φαστ ποικιλία, όχι αυτόματα, πότε θα είναι έτοιμα; η πότε θα αρχίσουν να ανθίζουν;;

Θενκς!! 😉
Γεια σου ξα γρηγορη ποικιλια sativa το early maroc,τελειωνει αρχες με τελη αυγουστου αναλογα ποσο νωρις το φυτεψες και ποιο φαινοτυπο πετυχες,
Επισης early strains ξα υπαρχουν αμετρητα...ριξε ενα βλεφαρο στην sweet seeds , ολες τους οι ποικιλιες βγαινουν και σε fast version ...και royal queen και dutch passion...τελειωνουν απο τα μεσα αυγουστου εως αρχες Σεπτεμβρη...π.χ sweet cheese 3+1 15 euro...early ειναι και το lebanon αρχιζει flowering 6 βδομαδες με το που σκασει το σπορι...:)
απο satives ξα θα σου προτεινα να δοκιμασεις το super lemon haze(αντικαταθληπτικο φαρμακο)...και το hawaian snow απο greenhouse..απο tropical seeds το ciskey (african sativa που τελειωνει στις 8 βδομαδες) ..το destroyer και το παναμα απο cannabiogen...
Και σε στυλ kush cookies ψαξου στην humbolt και rare darkness...ειναι δυναμη οι αμερικανοι σαυτα ξα trainwrek,bubba,og,black dog,blue dream,sour diesel,chemdawg...εμορφα πραγματα!:biggrin:
 
Last edited:
R

red23

Γεια σου ξα γρηγορη ποικιλια sativa το early maroc,τελειωνει αρχες με τελη αυγουστου αναλογα ποσο νωρις το φυτεψες και ποιο φαινοτυπο πετυχες,
Επισης early strains ξα υπαρχουν αμετρητα...ριξε ενα βλεφαρο στην sweet seeds , ολες τους οι ποικιλιες βγαινουν και σε fast version ...και royal queen και dutch passion...τελειωνουν απο τα μεσα αυγουστου εως αρχες Σεπτεμβρη...π.χ sweet cheese 3+1 15 euro...early ειναι και το lebanon αρχιζει flowering 6 βδομαδες με το που σκασει το σπορι...:)
απο satives ξα θα σου προτεινα να δοκιμασεις το super lemon haze(αντικαταθληπτικο φαρμακο)...και το hawaian snow απο greenhouse..απο tropical seeds το ciskey (african sativa που τελειωνει στις 8 βδομαδες) ..το destroyer και το παναμα απο cannabiogen...
Και σε στυλ kush cookies ψαξου στην humbolt και rare darkness...ειναι δυναμη οι αμερικανοι σαυτα ξα trainwrek,bubba,og,black dog,blue dream,sour diesel,chemdawg...εμορφα πραγματα!:biggrin:
Επιτελους μιλησε :)Γεια σου Τ. Ξα. δεν θα αγοραζα το πινκ.Καλο μεν,αλλα,υπαρχουν και αλλα οπως μας λεει ο Τ.
 

Ksaderfo

Active member
Hey guyz thanks..

Λεπον ωραία κάπως έτσι θα γίνει.. Θα βρω μια early sativa, και κανένα κους κανονικό άστο εκεί μόνο του το Σεπτέμβριο.. Μη βρέξει πολύ και γίνει φύκια μόνο..

Κούκις επίσης από καμιά Αμερική.. Θα τσεκάρω αυτά..

Αυτόματα θα δω πάλι κανένα καλό...

Αυτή η ροζ έβγαλε 6 βάζα... Το Λέμον βγάζει πράμα; τα κους νομίζω βγάζουν όλα πράμα αλλά παίζει απλά να είναι λίγο για τον ύπνο ε;

Είδα κατι τεράστια που ήταν το Dark star και ένα πάλι που μου έμεινε ήταν ένα ζόμπι κους. Παίζει να τα βρούμε αυτα;

Λέμον η αμνεσια; το αμνεζια βγάζει παραπάνω νομίζω..

Το μπαντζι της εις τι φάση είναι;;
 

thandee

Active member
Hey guyz thanks..

Λεπον ωραία κάπως έτσι θα γίνει.. Θα βρω μια early sativa, και κανένα κους κανονικό άστο εκεί μόνο του το Σεπτέμβριο.. Μη βρέξει πολύ και γίνει φύκια μόνο..

Κούκις επίσης από καμιά Αμερική.. Θα τσεκάρω αυτά..

Αυτόματα θα δω πάλι κανένα καλό...

Αυτή η ροζ έβγαλε 6 βάζα... Το Λέμον βγάζει πράμα; τα κους νομίζω βγάζουν όλα πράμα αλλά παίζει απλά να είναι λίγο για τον ύπνο ε;

Είδα κατι τεράστια που ήταν το Dark star και ένα πάλι που μου έμεινε ήταν ένα ζόμπι κους. Παίζει να τα βρούμε αυτα;

Λέμον η αμνεσια; το αμνεζια βγάζει παραπάνω νομίζω..

Το μπαντζι της εις τι φάση είναι;;
Γεια σου ξα οντως τα kush παραπανε ...εχουν δυνατη indica στουρα...νταγκλα .γλυκεια μου νταγκλα:biggrin:
Παντως αντι για ιντικες καθαρες μπορεις να πας σε 50/50 για να εχεις και το high μεσα οπως moby π.χ.....
Ξα αυτα ωραια πραματα ειναι ειται super lemon,ειτε amnesia,ειτε jack,ειτε super silver haze θα τα ευχαριστηθεις!:)
το bangi αγνωστο σε μενα αλλα δες και αλλα ωραια πραγματα απο τετοια παραδοσιακα....εχει πολυ ωραια πραγματα και σαυτα!:)
 

Ksaderfo

Active member
Μάλλον θα τα μπλέξω.. Αλλά θα βάλω δύο σατιβες νταρντανες.. Κάνα αυτόματο.. Και στάνταρντ ένα κους και Κούκις.. Αναμένεται γκρου..

Άρα κους και Κούκις Αμερική..

Τιςσατιβες από εις και τις γρήγορες από σουιτ

Τα αυτόματα αυτά τα φαστ μπαντ αξίζουν;; είναι 15 το ένα!!
 

thandee

Active member
Απτα fast buds ξα μειναν πολλοι ευχαριστημενοι...εχει και cookies και lsd και mexican...γιατι οχι ?...american autos..:biggrin:
 

Ksaderfo

Active member
Απτα fast buds ξα μειναν πολλοι ευχαριστημενοι...εχει και cookies και lsd και mexican...γιατι οχι ?...american autos..:biggrin:

Γιατί κάνουν 15 το ένα και θα μου φυτρώνουν απ τη μύτη :biggrin:

Από sweet τι έβαλες; τώρα τα έβλεπα και ψήνω πολύ το killer kush fast.. Και μια τριάδα 50 50 ιντικα σατιβα έχει πολλά

Κούκις δεν έχουν..
 

thandee

Active member
Γιατί κάνουν 15 το ένα και θα μου φυτρώνουν απ τη μύτη :biggrin:

Από sweet τι έβαλες; τώρα τα έβλεπα και ψήνω πολύ το killer kush fast.. Και μια τριάδα 50 50 ιντικα σατιβα έχει πολλά

Κούκις δεν έχουν..
Το δικο μου ειναι green poison fast(super skunk genetics)...
Οντως 15 το σπορι παραπαει...για τα fast buds.
Το sweet cheese ειναι το πιο φθηνο τους και αψογο skunki!
Μολις φεραν και sweet amnesia haze!
Παρομοια φαση ξα ειναι και η pyramid με 3+1...και ωραια πραματα π.χ tutanhamon(ak47 genetics)....
Και κουκις και kush πολλα η real queen,η dinafem,o barney...
 
R

red23

Μάλλον θα τα μπλέξω.. Αλλά θα βάλω δύο σατιβες νταρντανες.. Κάνα αυτόματο.. Και στάνταρντ ένα κους και Κούκις.. Αναμένεται γκρου..

Άρα κους και Κούκις Αμερική..

Τιςσατιβες από εις και τις γρήγορες από σουιτ

Τα αυτόματα αυτά τα φαστ μπαντ αξίζουν;; είναι 15 το ένα!!
Ξα.3+1! Οι δυο σατιβες που λες,συν ενα δυνατο κους πχ.Περιμενε για το δωρο.Μετα θα κοιτουσα με τι θα συμπληρωνα,αυτοματο η κατι αλλο και ποσο.Το Pineapple Chunk,δυνατο,δεν το ξερω αλλα μονο καλα διαβαζω,δωρο.Ενα τετοιο δωρο ισως βοηθησει,αλλαξει την τελικη εικονα.Απο Ace οπως ολοι,Παναμα Μαλαουι κλπ,δοκιμασμενα!.Χειζ υπαρχουν στο σαιτ οπως λεει ο Τ. κατι αλλα δυνατα οπως λεμον,γκοουστ τρειν.......δοκιμασμενα και αυτα.Εχεις μια γερη βαση και το δωρο.Την επομενη σου ερχεται το δευτερο πακετο με αυτα που ισως να λειπουν.
Οσο πιο πολλα επενδυσεις,στην πρωτη παραγγελεια, στους 3 σπορους,το δωρο θα ειναι αναλογο!!Κερδιζεις.......Μετα συμπληρωνεις αμα χρειαστει
 
Last edited:
R

red23

Το δικο μου ειναι green poison fast(super skunk genetics)...
Οντως 15 το σπορι παραπαει...για τα fast buds.
Το sweet cheese ειναι το πιο φθηνο τους και αψογο skunki!
Μολις φεραν και sweet amnesia haze!
Παρομοια φαση ξα ειναι και η pyramid με 3+1...και ωραια πραματα π.χ tutanhamon(ak47 genetics)....
Και κουκις και kush πολλα η real queen,η dinafem,o barney...
Δωσε χρονο στα παιδια,φερνουν...
 

smarioman

New member
Λοιπόν.. Θα πάω για ψώνια σε καμία βδομάδα και είπα να κάνω ένα τοπικ να παίξει καμία ιδέα για στρέιν.

Προς το παρόν είμαι φουλ έρωτας με εκείνη τη ροζ σατιβα από το καλοκαίρι αλλά και εκείνη η πορτοκαλάδα η ιντικα καλή είναι για μπλέξιμο..

Σκεφτόμουν να τιμισω και εγώ την Ace μιας και μου αρέσει που σε βάζουν στο τριπακι τους αν και πολύ φοβάμαι ότι θα πέσω στο κακό το φενο 😁 αυτό με τα πολλά τα φενο με ανυσυχαει λίγο..

Κόντος ψαλμός αλληλούια..

Ζαχαρώνω

Μπαντζι από εις

Παναμα ροζ κάτι

Κουκις.. Τι να πάρω από Κουκις;;; από ποιο σιντμπανκ;; δεν πρόκειται να παραγγείλω τπτ ότι έχει εδώ αν ξέρετε τπτ.

Κους! Πείτε κανένα καλό κους.... Από ποιο;; αυτό το πίνκ του ρεντ νομίζω ότι θα τα πάμε καλά 😆

Γενικά κανένα καλό άλλο;;

Και θα μου πει κάνεις έξω αν φυτέψω φαστ ποικιλία, όχι αυτόματα, πότε θα είναι έτοιμα; η πότε θα αρχίσουν να ανθίζουν;;

Θενκς!! 😉


Από sativas - Ghost train haze !!! , Chocolope DNA , Panama Ace αλλά πρέπει να είσαι και πολύ τυχερός, Green Crack από Cali για το high του.

Για cookies το GSC από Cali.

Για Kush προτείνω φουλ DNA, Reserva privada, και κάποια από Cali. 24K Gold είναι και F1, Holy Grail Kush , Kosher και το τούμπανο Og της reserva. SFV Cali πολύ ωραίο!!!
 

smarioman

New member
Το δικο μου ειναι green poison fast(super skunk genetics)...
Οντως 15 το σπορι παραπαει...για τα fast buds.
Το sweet cheese ειναι το πιο φθηνο τους και αψογο skunki!
Μολις φεραν και sweet amnesia haze!
Παρομοια φαση ξα ειναι και η pyramid με 3+1...και ωραια πραματα π.χ tutanhamon(ak47 genetics)....
Και κουκις και kush πολλα η real queen,η dinafem,o barney...

Ε οχι και 15 ρε παιδιά, από 9,9 κάνουν. Επίσης αν πάρετε τηλ τα παιδιά έχουν και κάποια άλλα από Αμερική αυτόματα τα οποία γίνονται 4 μέτρα. Ε αυτά κάνουν κοντά στα 15.
 
R

red23

Από sativas - Ghost train haze !!! , Chocolope DNA , Panama Ace αλλά πρέπει να είσαι και πολύ τυχερός, Green Crack από Cali για το high του.

Για cookies το GSC από Cali.

Για Kush προτείνω φουλ DNA, Reserva privada, και κάποια από Cali. 24K Gold είναι και F1, Holy Grail Kush , Kosher και το τούμπανο Og της reserva. SFV Cali πολύ ωραίο!!!
S. γαι το Green Crack,της Cali ανωτερο!Και,ναι εχεις δικιο απολυτο,Παρτε ενα τηλεφωνο!!γραψτε ενα email!!ελληνικα μιλανε :)15 ευρω, ξεχνανε να υπολογισουν την διαιρεση δια 4(3+1 δωρο)Πολυ ωραιες προτασεις S.
 

Ksaderfo

Active member
🍇🍈🍊🍌🍍🍒🍓🍄🍡🍦

🍇🍈🍊🍌🍍🍒🍓🍄🍡🍦

Λεπον θενκς..

Βρηκα αυτά προς το παρόν και τα χωρίζω σε 3 κατηγορίες..

Πείτε 2 από το καθένα να πούμε..

Σ Μάριο την Καλι δεν τη βρήκα.. άκυρο τη βρήκα και βρήκα και τα φαστ μπαντ με 9.90 μάλλον θα παίξουν 2 παραγγελίες

Ρέντ 3 συν ένα επίσης γιοκ λες για το δώρο ένα σπόρο μπαρνει από το σιντμπανκ;;
Thandee την πυραμίντ δεν την έψαξα πολύ ακόμα.. Είναι παρόμοια με τη sweet ε; με ψήνει πιο πολύ η σουιτ μάλλον:biggrin:

Ιντικες
Og kush Humboldt
Killer kush f1 sweet seeds
Kosher kush Reserva privada


Υβρίδια
Big devil f1 fast sweet seeds
Flash back 2 sweet seeds
Big foot sweet seeds
Sweet special f1 sweet seeds
White widow σποραδικο ;;
Super lemon Haze greenhouse

Αυτόματα
Big devil xl auto sweet seeds
Big devil f1 auto sweet seeds
Big devil 2 auto sweet seeds
Jock horror auto Nirvana
Girlscout cookies fast buds
Green crack fast buds



Και τέλος τα σοβαρά θέματα..

Sατιβες

Bangi Haze ace
Psicodelicia sweet seeds
Zamaldelicia ace
Panama ace (το έχει η σιντμπανκ; έχουν κάπου να δεις διαθέσιμοτητα αυτοί; το ταλιρακι στα 30 χάνεται από ένα φρι σπόρο από μπαρνει.)


Ααα παίζει κανένα light mix χύμα με κάτω από 10 το 50 λίτρα;
Fish mix η bio grow.. ;
Φτηνές υφασμάτινες εκτός από τις root tek στο αλε εκεί στα 26; λίτρα;
Root juice απαραίτητο ; η biobizz η root!t; ;

Θα πέσει γέλιο..... :biggrin:

[YOUTUBEIF]uPNt-7R46jc[/YOUTUBEIF]
 
Last edited:

thandee

Active member
Γεια σου ξα...
Απο τις indices ogkush(.εχει και το σποραδικο με των 5:biggrin:) ...
Απο τα υβριδια white widow,jack,super lemon(.σποραδικο ξα κιαυτα):biggrin:
Απο τα αυτοματα το girl scout cookies:biggrin:
και απο τις satives την .zamal!:)
 
R

red23

Χωματα μεταμφυτευσης,ετσι τα ζητησα, 150 λιτρα γυρω στα 24 ευρω πληρωσα.Οικονομια στα λιπασματα,γιατι ειναι φουλ ετοιμα....
Root Riot,BioBizz Root Juice εχω 100% επιτυχια.
 

Ksaderfo

Active member
Δεν το έχει στο σαΐτ και ούτε εκείνα τα τεράστια auto έχει στο σαΐτ η καλι.. Πρέπει να παίξει τηλ ε;

Panama, Zamaldelica η Bangi;

Fast buds cookies η green crack ;
 

Ksaderfo

Active member
Χωματα μεταμφυτευσης,ετσι τα ζητησα, 150 λιτρα γυρω στα 24 ευρω πληρωσα.Οικονομια στα λιπασματα,γιατι ειναι φουλ ετοιμα....
Root Riot,BioBizz Root Juice εχω 100% επιτυχια.

Ph μετρημένο; συσκευασμένα είναι; στα στείλανε; θέλω να γίνω πολύ χαριτωμένος φέτος.. :biggrin:

Έχει και Light Mix η μόνο all mix;

Root Riot είναι τεχνητό;
 
Top