What's new

Thread concurs 2018: inscrieri, discutii si comentarii

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ce-i asta? Preludiu la preludiu? :joint:
Nu vrei sa te ocupi tu de prepreludiul asta, ca te vad mai entusiasmat asa. Poate ai mai mult succes ca mine.
 

plm

Member
Din motive de siguranta nu mai pot sa fac nimic pe indoor momentan, eu ma bag cand incepe sezonul de out.
 

fenomeno_djo

Active member
hai s-o lasam balta, oameni :) sa nu zic buni...ca e deja prea mult :) concursul a picat, oamenii s-au imprastiat, culturile au evoluat...hai ca poate ne vedem in primavara - fiecare cu grow-ul lui. :)

Desi concursul acesta poate a luat un aer de rateu, cei care au crezut in acest "concurs" ne vom revedea anul viitor - as vrea sa cred ca macar un utilizator ne va uimi in primavara aceasta, dat fiind faptul ca ne afla pe un forum romanesc :) poate printre altii, sper din suflet, voi fi chiar eu :) hai sa-i dam un sut un fund acestui forum!
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Asta e si ideea fenomeno eu unu personal nu vreau să ai dau un șut în fund acestui forum! Vom începe acest preludiu de concurs poate așa vor fi si alții interesați și vor apărea și useri noi , noi vrem să populăm acest forum nu sa ii dam cu șutul! Doar un forum romanesc avem si noi să-l aruncăm la gunoi??
 
Top