What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

SLH outdoor

bathory

Member
picture.php
 

bathory

Member
οπος βλεπετε εχω ναυλον απο πανω διοτι καποια βραδια εχουμε ακομη μονοψηφιες θερμοκρασιες και απο κατω διχτυ για σαλιγγαρια και διαφορα μαμουνια!!
 

bathory

Member
picture.php
και κατι ασχετο τωρα,η φυτεια μου η συγκεκριμενη παει σουπερ!!και η ποικιλια??BLACK MAGIK!!!
 

orfeas

Active member
Veteran
Άντε, ρε δερβίση, να μη νοιώθω εγώ κι ο κούκος... :biggrin:
Εν τω μεταξύ τ' αμπελόφυλλα είναι χτυπημένα ή μου φαίνεται; Πάντως με τ' αμπέλι μερακλή σε βρίσκω!

:tiphat:Ορφεύς
 

thandee

Active member
Καλησπερα bathory...καλη αρχη με την ωραια ποικιλια σου...πολυ psy κατασταση...και δυνατο high...και ελπιζω να μην enter the eternal fire...αλλα ο δρομος λεει...one road to asa bay για την κορυφη!:)
και επελεξες σιγουρακι!:dance013:
το black magic υβριδικη ποικιλια ειναι η καποια ντοπια που την ονομασες ετσι?
 

tjo

life gardener
Veteran
καλη τυχη με τα σλχ,ειναι εξαιρετικο χορταρι!
..οσο για το αμπελι ,θαρρω πως εισαι στην αρχη της ερινωσης.
αντιμετωπιζεται ευκολα ομως με βρεξιμο θειαφι, μιας και ειναι μια απ τις πιο συνηθισμενες ασθενειες της αμπελου-ειχα το ιδιο προβλημα περσι στα δικα μου αμπελια-:tiphat:.
 

bathory

Member
παιδες ευχαριστω,εβαλα και περισυ το λεμονι κανενα προβλημα με το εξω!!οπος λεει και ο τζο ειναι εξαιρετικο χορτο και απο φαι μονο κοπρια προβατισια ειχε,δεν ηθελε και κατι αλλο απλα θελει λιγο υπομονη γιατι τελειωνει τελη οκτομβρη!οσο για την αμπελο δεν την ονομασα εγω ετσι λεγεται η ποικιλια αυτη και εχει φαει και το χαλκο και το θειαφι που χρειαζεται στην αρχη!μια χαρα ειναι δεν εχει τιποτα περισυ το φυτεψα και πληροφοριακα ειναι ξαδερφακι με την ποικιλια μοσχατο,μαυρη ρογα και εμφανιση σαν ορμονιασμενη σουλτανινα.αρχες σεπτεμβρη το πολυ κοβεται και εχει και καλη τιμη διοτη δεν εχουν βαλει ακομη πολλοι,οσο απο γευση ειλικρινα τα σπαει!!!φουλ στα ζαχαρα!!!οποιος γουσταρει ας κοπιασει κατα δω μετα τα μπανια του,κερναω!!!Ορφεα διπλα ειμαστε,οποτε γουσταρεις....
 

bathory

Member
picture.php
τα λεμονια εβαλαν καινουρια παπουτσακια οπος λεει και ο Ορφεας και τα βλεπω μια χαρα.αντε να μπει και ο Μαης να παρουν φορα κανονικα
 

thandee

Active member
Ε τωρα καταλαβαινεις μολις βγηκαν απο το μαιευτηριο...μολις σαραντησαν bath...:biggrin:
Οντως με το που περασει αυτη η περιοδος που ειναι baby κανναβη μετα αρχιζουν και μεγαλωνουν σαν τρελα...βοηθαει και ο Μα.ι.ς!ενα τετοιο zupa lime haze μου φαγε ο γατης,το κατασπαραξε..και το λυμπιζομαι παλι..:canabis: να ανεβασω κανα κομματι?αλλα φοβαμαι μην φυγει το καναλι ολο...:biggrin:
 

bathory

Member
ξαναβαλτο τοτε,πραγματικα αξιζει!!δεν το επιασα τι κομματι θες να ανεβασεις αλλα καντο βρε!!
 

thandee

Active member
Κομματι απο bathory λεω να ανεβασω...:biggrin: οσο για το super lemon haze γνωστο δηλητηριο και ετοιμαζομαι να παρω κατι....θα το ανεβασω στο grow log...καλες και αψογες σοδειες σου ευχομαι!
 

thandee

Active member
Δειχνει ζουμερο...:biggrin:
δεν εχω ακουσει κατι αρνητικο για το super lemon haze ως τωρα....super silver haze εχω δοκιμασει....και το φετινο super lemon haze*super silver haze που ειχα φαγοθηκε...μπορει και να συμπληρωσω με κατι τετοιο!δεν χρειαζονται συστασεις γιαυτην την ποικιλια!:)
 

orfeas

Active member
Veteran
Άντε, ξεθαρρεύουν σιγά σιγά τα φυντανούθκια...θα πλακώσουν κι οι ζέστες όπου νά 'ναι :biggrin: Ε, ρε γλέντια!

:tiphat:Ορφεύς
 

bathory

Member
παιδες καλησπερα.σημερα μπηκαν τα λεμονια στο χωμα,πολυ κουραση ομος να ανεβαινεις τα βουνα φορτωμενος τσουβαλια χωματα κοπριες φτυαρια νερα κτλ κτλ.αλλα δεν γινεται και αλλιως,πανω απο ολα η προστασια μου!!ακολουθουν φωτο
 
Top