What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

SeedsMafia Auto növények kültéren

4sd1337

Member
Szép napot kívánok!
Ismételten lenne egy pár kérdésem hozzátok!😀
  • SeedsMafia-ról rendeltem auto magokat (Big Cheese, Big Gun, Jack Herer)
  • Miután kibújtak az összeset Easyplug-ba átültettem körülbelül 2hétig előneveltem itthon.
  • Elültettem őket kint az alábbi közegbe 20liter/gödör (Florimo Általános virágföld,perlit,marhatrágya granulátum.)
  • Pár napja múltak el 1 hónaposak a növények és elég szarul festenek…
  • Heti 1-2 szoktam őket locsolni csapvízzel, tápot még nem kapott egyik sem.
Lehet hogy szar magokat választottam kintre, vagy csak elrontottam valamit?
Esetleg tudnátok adni valami tippet, hogy mit kéne csinálni velük, vagy cseréljem le őket más fajtára még időben?
Előre is köszönöm szépen!
 

Attachments

  • photo2049584.jpg
    photo2049584.jpg
    126.8 KB · Views: 136
  • photo2049585.jpg
    photo2049585.jpg
    128.7 KB · Views: 134
  • photo2049586.jpg
    photo2049586.jpg
    127.7 KB · Views: 136
  • photo2049587.jpg
    photo2049587.jpg
    136.6 KB · Views: 120
  • photo2049588.jpg
    photo2049588.jpg
    138.4 KB · Views: 121

bat939

Active member
Dejavu érzésem van. Ez már egyszer megtörtént? Lehet hogy egy időhurokban ragadtam és ugyan azokat a napokat élem át újra és újra?
 

Solon

Well-known member
Én csak a HubaSeedBank-től veszek magokat! Ezt rondottad el első lépésként. Dotcom, ha nem dobná ki a kereső.
 

4sd1337

Member
Én csak a HubaSeedBank-től veszek magokat! Ezt rondottad el első lépésként. Dotcom, ha nem dobná ki a kereső.

Értem😬😃 tudsz ajánlani viszonylag nagy hozamú auto növényt kintre ?

Elore is Koszonom szepen a segítséget!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
A hozam a mostani autokkal mar rajtad mulik meg azon hogy az elso 3 hetben mi tortenik veluk...
 

4sd1337

Member
Én csak a HubaSeedBank-től veszek magokat! Ezt rondottad el első lépésként. Dotcom, ha nem dobná ki a kereső.

Halihó!

Tudnál benne segíteni?
Megrendeltem tegnap előtt Paypal fizetéssel és az oldalon azt írja, hogy cancelled a rendelés...
Paypalon megnéztem és nem fogadták el az utalást. :/
 

4sd1337

Member
Minden oke, mar uton vannak a magjaid. A paypalos email nem lett regisztralva de hamarosan megoldodik.

Az fasza mert visszavontam a pénzt, véletlen kijelentkeztem az oldalon és nem engedett vissza a megadott jelszóval, jelszó emlékeztetőt meg nem tudok kérni mert az még nem működik... faszom
 

Latest posts

Latest posts

Top