What's new

Seedbay

C

coxswain

Mi lako nekdo, ki je ze sel cez proceduro kupnje semen pri SeedBay-ju opise postopek? Vem, da je tam FAQ in sem ga nahitro prebral vendar bi vseeno rad slisal kako se to naredi iz SLO.

LP
 

Peksman

Member
Jah izpolneš obrazec, ki ga dobiš, (vpišeš svoj naslov), priložiš denar in pošlješ na naslov, ki ti je bil dan.
 
C

coxswain

Jah izpolneš obrazec, ki ga dobiš, (vpišeš svoj naslov), priložiš denar in pošlješ na naslov, ki ti je bil dan.


Super. S katero posto pa si posiljal? Navadno ali katero od specializiranih delivery servicov? USP, FedEx, TNT?
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
navadna pošta slovenije, ampak pošlji priporočeno'

drugač pa ti lahk jaz zrihtam vse iz seedbay/seedboutique in to cirka 20% ceneje kot pa plačujejo navadni uporabniki. pm če hočeš zvedet več!

lp'
 
K

kiree

Samo ta support od seedbaya dela tudi s svetlobno hitrostjo :D . Pred 2 dnevi in včeraj sem zbidal par packov in mi je v email-u mankala ena črka. Že 3 dni čakam na odgovor če mi lahko pošljejo še 1x navodila na pravi naslov, ker me od pon ne bo in ni odgovora. Upam da bo v pon zjutraj če ne drugo.
 
K

kiree

Odgovor:

I cannot resend the confirmation email. You would need to simply print the order form from your account and use that to make payment, it's the same as the auto generated form

Kolko morem dodat za poštnino(enako kot pri seedboutiqu?) in kam morem poslat ?

*Edit: rešeno :D
 

Latest posts

Latest posts

Top