What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Reveg mamice

ayerton

New member
zivjo

po priblizno dveh mesecih vegetiranja, sem najlepsi rozici namenil poseben koticek, v katerem bi ji izkazoval ljubezen ona pa bi mi proizvajala otrocicke. vse ok, razen tega, da sem zabluzil s timerjem in sem ji namenil le 12h svetlobe. po enem tednu to opazim in na njej so ze lepo opazni nastavki za cofke. takoj sem prestavil timer na 18/6, danes pa na 20/4. zdaj me zanima, kdaj lahko porezem te kloncke, da se mi ne bi prevec matrali korenince delat. namen je bil cez priblizno 14 dni, zdaj pa ne vem kako je s hormoni v rastlini. enkrat sem kloniral priblizno mesec dni star vrhec in iz njega se je zacel buditi mutant. no ta mutant je normalno zrastel, le prvi listi ki so pognali so bili vsi bolj podobni baziliki kot ganji. razen tega, da je imel ta klon veliko vec vejic z verhci, kot tak narejen po standardnem postopku, se casovno ta metoda ne izplaca, saj sem cakal da bo kaj iz njega vec kot tri tedne dalj od standardnega. iz te izkusnje izhaja tudi moje povprasevanje.
pa lep pozdrav
 

Latest posts

Latest posts

Top