What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Rainbow Glue ,Bruce Banner (80x80x160)

DcSantos

Active member
Salutare ! Niste poze cu ce am germinat acum 2 saptamani,4 Rainbow Glue ,2 Bruce Banner. Un rainbow glue e cam handicapat dar isi revine ince incet . Azi le-am transplantat in poturi de 7 l ,ma gandesc sa le mai tin o saptamana in veg si sa le bag in floare insa ma bate si gandul sa le mai las le dau un topping si le bag in floare dupa 1 2 sapt de la topping. Vegeteaza sub un viparspectra de vreo 100w momentan. Seara buna !
 

Attachments

  • photo2088038.jpg
    photo2088038.jpg
    60.4 KB · Views: 65
  • photo2088039.jpg
    photo2088039.jpg
    78.6 KB · Views: 62
  • photo2088040.jpg
    photo2088040.jpg
    125.9 KB · Views: 61
  • photo2088041.jpg
    photo2088041.jpg
    99.6 KB · Views: 71

lumion

Active member
Se incinge treaba pe forum vad :D.... sper sa nu ramana Pamantul fara curent, ca fumaciosi gasim noi :)) spor la treaba!!!!! :party:
 

DcSantos

Active member
Merci man!Se incinge dar nu prea!:)) Cat timp este apa sa curga si vant sa bata,curent tot o sa fie!
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Asta-i vreo noua teorie fatalista? Ramane pamantu' fara curent? Sau vb iarba? :biggrin:
 

lumion

Active member
Asta-i vreo noua teorie fatalista? Ramane pamantu' fara curent? Sau vb iarba? :biggrin:

Da ..o sa ramanem Fara curent in ideea ca a prins foarte multa viata forumul.....:dance013: ... Era o gluma, Putin sarcasm, v-a luat iarba asta mintile ????
 

DcSantos

Active member
"multa iarba,multa bautura,multi baieti,fara griji,fara stres,foarte lenti! In fiecare seara in fiecare noapte suntem rupti,pana dau ai nostri anunt la disparuti.."
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
"multa iarba,multa bautura,multi baieti,fara griji,fara stres,foarte lenti! In fiecare seara in fiecare noapte suntem rupti,pana dau ai nostri anunt la disparuti.."

Ma jur ca ai uitat de fete, pe acolo! Da nu e problema, fiecare se concentreaza pe ce doreste..
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Da ..o sa ramanem Fara curent in ideea ca a prins foarte multa viata forumul.....:dance013: ... Era o gluma, Putin sarcasm, v-a luat iarba asta mintile ????

Cand am auzit prima data de teoria pamantului plat am ras de m-am stricat iar omu' se simtea jignit, dar eu am crezut c-a fost doar o gluma...
N-am vrut sa gafez ca atunci, de-asta prefer sa aflu ce prieten imaginar are fiecare. :tiphat:
 

DcSantos

Active member
Salutare ! 3 saptamani de la germinare . in seara asta le bag la 12/12. Una e mica si suparata acolo ,e mai bine ca sapt trecuta totusi.Nu ma joc cu topping tura asta pt ca ma grabesc cu growul si cred ca 6 sa le dau topping e prea mult in spatiul asta . o sa fie un fel de sog growul asta. is curios cum umplu 6 plante spatiul asta si daca o sa mearga mai multe sau mai putine .
 

Attachments

  • photo2090099.jpg
    photo2090099.jpg
    116.8 KB · Views: 61
  • photo2090100.jpg
    photo2090100.jpg
    99.2 KB · Views: 58
  • photo2090101.jpg
    photo2090101.jpg
    113.7 KB · Views: 59
  • photo2090102.jpg
    photo2090102.jpg
    107.8 KB · Views: 61

DcSantos

Active member
Alt update cu modificare ! M-am razgandit datorita ca acum timpul imi permite le-am dat un topping la 5 din ele. Planta cea mica a fost crutata,tare presimt un hermie cu planta asta ,tre' sa tin un ochi pe ea. Asadar le-am dat un topping si le ma tin 2 sapt la 18/6 . Daca planta cea mica printr-o minune creste mai mare ca celelalte o lst-ez. Is curios daca poturile de 7 litri o sa fie de ajuns dar fiind in coco sper sa nu fie probleme. Am facut poze pe care le postez maine! Seara buna!
 

DcSantos

Active member
PS:urmeaza sa le dau si o doza mai puternica de nutrienti dimineata ,am uitat sa umplu galeata cu apa sa o las sa se evapore clorul . O data daca ud cu apa asa nu cred ca o sa fie vreo problema..
 

lumion

Active member
Salutare ! 3 saptamani de la germinare . in seara asta le bag la 12/12. Una e mica si suparata acolo ,e mai bine ca sapt trecuta totusi.Nu ma joc cu topping tura asta pt ca ma grabesc cu growul si cred ca 6 sa le dau topping e prea mult in spatiul asta . o sa fie un fel de sog growul asta. is curios cum umplu 6 plante spatiul asta si daca o sa mearga mai multe sau mai putine .

Boss te cam grabesti, parerea mea. Fa topping, 24/0 cel putin o sapt sau doua.
 

DcSantos

Active member
Asa ma gandeam si eu man dar nu aveam de ales ca urma sa am o vizita la proprietate in urmatoarele 3 luni. S.au razgandit astia de la companie si tocmai ce au fost ieri si acum cel putin 6 luni nu mai vine nimeni la mine in casa deci am timp. Chiar ieri le-am dat un topping la 5 din ele si le mai tin vreo 2 sapt la 18/6 . Man sa fiu sincer nu prea vad rostul la programul 24/0 . Imi place sa le las sa se si odihneasca 6 ore.
 

lumion

Active member
Asa ma gandeam si eu man dar nu aveam de ales ca urma sa am o vizita la proprietate in urmatoarele 3 luni. S.au razgandit astia de la companie si tocmai ce au fost ieri si acum cel putin 6 luni nu mai vine nimeni la mine in casa deci am timp. Chiar ieri le-am dat un topping la 5 din ele si le mai tin vreo 2 sapt la 18/6 . Man sa fiu sincer nu prea vad rostul la programul 24/0 . Imi place sa le las sa se si odihneasca 6 ore.

Cum vrei tu, dar umple macar 60-70% din suprafata.
 
Top