What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Първи индоор - дневник Auto kush и Big Bang autoflowering

CFL

Member
3 оцелели от 11, пак е нещо. Чакам новите 6 да дойдат. Този път бяз издънки Поздрави
 

THCLover

New member
Извинявай, нагърмях се....
Смисъл водата да е на половината на гъбата до 75% макс да я покрива..
 

Kermidon

Member
Извинявам се на модераторите за рекламата.
Метро ги има 20бр. около 6-7лв
 

somebodyx

Member
Ами колегата ги е купувал (знам че излязоха много тънко 15бр за около 5-6 лева), ще го питам и ще ти кажа като разбера, но на по-късен етап ти трябват 7-8литрови (за кокос говоря), направо изкарай тая органика и следващия проект го почвай със кокос няма да сгрешиш, по-бърз растеж, по-икономично поливане, да не говорим че и влагата няма да я мислиш тъй като кокоса ти държи влага, там няма преполиване също така, трябват ти различни торове но пък са в пъти по-икономични :) Успех
 

CFL

Member
искам да искарам един гроу аутоси щото те по трудно се гледат нз кво става в монета дали и 3-те са оцелели под натрийката нямам идея утре ще гледам майка ги гледа :D пък другите са на път пак 6 бр Auto-та
 

somebodyx

Member
Само да не стане така да останеш разочарован не ги оставяй на грижите на майка ти а ти си движи нещата :D и ще видиш къде е истината , ще видиш че тея аутоси са слаба ракия (нито дават доволно - нито цъкат доволно ) , сложи нещо истинско поне да знаеш за кво си харчиш тока :D
 

CFL

Member
Разбира се че ще сложа някоя друга феминизирана даже съм си харесал едно пато №1
 

CFL

Member
С мъка на сърце обявявам пълен брак от първата партида. Преклано много се постарах......... направо се престарах. Чакам следващата партида. Поздрави
 

CFL

Member
Влагата не можах да я кача и с парцали и със съдове с вода и облажнителя неможе да я постигне нз кво да правя. Надявам се че като сложа почвата влагата ще е горе долу нормална
 

CFL

Member
SOMEBODYX ще може ли пак да ми пратиш линк за саксиите, че личното в ТХЦ то изчезна.
 

somebodyx

Member
SOMEBODYX ще може ли пак да ми пратиш линк за саксиите, че личното в ТХЦ то изчезна.

Трябва да го изискам пак защото нали ме баннаха и мойте съобщения пак изчезнаха
 

CFL

Member
ОК. Утре пристига другата пратка :) този път ще съм изключително внимателен.
 

CFL

Member
с ква почва да започна след като пуснат корени в ROOTIT-a? че предния път взех от лидъл няква ама неща да пробвам от нея. Да си направа аз? малко торф, перлит и вермикулит и малко тор от чкч? Ако имаш идея направо от купешката казвай. БЛАГОДАРЯ
 

EverLast

Active member
Във форума има хиляди рецепти за почвен микс...вече повечето от съставките се продават и в БГ...така,че просто разгледай и си избери. :)
 

CFL

Member
След първия провал отново съм на линия. Ще гледам да не ги изгоря тоя път :D ЦФЛ-а е максимално ниско до гъбите на ROOTIT- напоени с Furst feed. Вчера ги бучнах и сега чакам.
 

Kermidon

Member
За твое улеснение понеже почва си избрал 60 торф 25 перлит 15 чкч.
Цфл-а на 15-20 см мин , ако ги запариш(тип оранжерия)по-бързо никнат или вкореняване.
Честита нова година.
Пх на торфа гледай 5-7
 
Top