What's new

POG piczo!

Czechsek

Member
No roste ti to pěkně, ale myslím, že s jednou centrální paldou a pár postraníma moc velký výnos mít nebudeš. Kdyby si to aspoň jednou zaštípl a dal to scrogu, tak by to vypadalo asi jinak. Ale proti gustu, žádnej dišputát;-)
 
G

Guest

jedna z věcí, které pog opravdu nemá rád, je zaštipávání a cpaní pod síť:).....stejjně jako kteroukoliv jinou vysokovýnosovou genetiku, která dělá velký centrální paldy /např. bigbud, chronic/, je třeba ho jet SoGem,popř. SoGlike stylem, prostě bez zaštipávání a podobných nesmyslů, za prvý se mu to nelíbí, a za druhý ten výnos to nijak moc neovlivní....mluvím ted o vyšších wattážích, u takový 250 je to o něčem jiným


p.s se z toho scrogu jednou všichni na G poserou, lepší než si dávat práci se zaplítáním a vubec sraní se s tím, je lepší dát si práci se sehnáním dostatečnýho množství kvalitního řeziva, zvolením vhodnýho systému a jet sog

zas na druhou stranu chápu, že sehnat např. 50 kusů identických, zdravých řezanů může být problém..ale co už ,každýmu co jeho jest.)
 
G

Guest

takže 14 den 12/12, ojel sem ty největší lopuchy a spodky, hnojky sem zvýšil ze 3ml/l na 5ml/l plus PK a blumstimulator, ph šteluju na 6,5-6,8 cca.....
 

Wickkk

Active member
Hugilo : cau koukam na tu posledni fotku a ty liskty jsou nejake propadle a naopak skroucene tak trošičku , jakou máš vlhkost ? Díky at se vede
 
G

Guest

vlhkost 40%, listy neřeším, ony se samy rozvinou a narovnají do normální podoby časem:)...

spíš mě ted sere, ja kse ochaldilo, tak mi teplota de v noci k 10°C, což už je trošku málo
 
Last edited:
G

Guest

no mám to v jedný místnosti ve sklepě....kdybyhc nebyl líný kokot, tak bych tam dal dveře, který tam nejsou, takže by ta místnost byla oddělená od zbytku, a hned by tam bylo o pár stupnů víc.....ale zas na druhou stranu, když v létě všichni špekulují jak to uchladí, tak já mám ve sklepě 20°C a jediný venták mi běží na poloviční výkon.)
 

Wickkk

Active member
Nebud liny kokot :D a dej tam dveře ! A na leto je vyndáš ! Líný ? To je otazka nanejvýš 10 minut :eek::
 
G

Guest

28 den 12/12, zatím je to v klidu, nic nežloune, neflekatí, hnojky 6ml/l a+b, 1ml/l Pk, 1ml/l blumstimulátor
 

Wickkk

Active member
Ahoj no tak už ti to pomalu paličkuje , chci se jen zeptat jak je máš vysoke ? A jakou máš teplotu vlhkost ! Díky mej se !
 
G

Guest

výška cca 50-70cm, vlhkost a teplota u vršků 20%, 28°C, dole 15°C 40%
 

Hlava

Member
POG 44den kwetu

POG 44den kwetu

Tak kolega Hugilak uz tady neni , no nicmene tuhle genetiku mam od nej a je to ze stejne selekce kterou delal pocatkem minuleho roku , mel sem to stesti ze sem si snim vymnenil svou Apollo 11 za jeho POG .) , tady par fotek , je to pod 600w u kamarada v substratu na pokojove rostliny z Hornbachu , kyti jsou asi 130cm vysoke a pristi tyden pujdou pod kudlu , fotky jeste dodam , hnojeno Bcuzz do hliny + Booster na kwet , ted uz se chvili proplachuje cistou vodou :)












 

Machoman

Active member
Hlavo a co na toho PoGa říkáš? Mel sem ho od tebe a vypadalo to na chlup stejne jako na tech fotkách(teda až na tu výšku).

Palice to melo jak šutry,ale to bylo jediny co se mi na nem líbilo.

A čím to žloutnutí listů?
 
G

Guest 6345

Machoman said:
Hlavo a co na toho PoGa říkáš? Mel sem ho od tebe a vypadalo to na chlup stejne jako na tech fotkách(teda až na tu výšku).

Palice to melo jak šutry,ale to bylo jediny co se mi na nem líbilo.

A čím to žloutnutí listů?

heh musím se přidat. :violin:

Měl sem poga z okolí krajů hugilový, a musím říct že palice jsou pěkné co do tvrdosti ale bez chuti a bez zápachu, pog už nejspíš vyškrtávám z toho co dál zkoumat. :)
 

Hlava

Member
Machoman said:
Hlavo a co na toho PoGa říkáš? Mel sem ho od tebe a vypadalo to na chlup stejne jako na tech fotkách(teda až na tu výšku).

Palice to melo jak šutry,ale to bylo jediny co se mi na nem líbilo.

A čím to žloutnutí listů?


Jo tak to je on :) no POG je hlavne na vynos , na chut atd se moc nekouka :)) ty zluty listy , no se nedivim tejden pred kosou to ma jeste porad dost tmave . :muahaha: ale IMHO asi uz nedostatek dusiku .

Imu , jo jak se pise Pot Of Gold , je proste hrnec zlata ne chuti :joint: ...


Hlava


:violin:
 

Clockmaker

Member
Před nějakým časem se si dostal do ruky řízek Poga,od neznámého dárce a byl přesně takovej.Bez chuti se solidní stavbou-říkal sem si to samí-pot of gold.Pak sem se,ale dostal k jinýmu,výnosem chutí i vzhledem (vypadal hodně podobně jako můj původní jen plnější) lepšímu.
Můj názor je ten,že majitel sáčku se semeny neměl prostě takové štěstí.
 
Last edited:
Top