What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2013

Cereus

Active member
@Koondense, a Chazeja si enega že posekal in ta na sliki je kakšen izmed poznih fenotov?

@Iva sožalje:(
Vem da spomlad rade poglodajo mlade bilke, sam to da se na vrhe spravjo pa še nisem doživel.
 

Koondense

Well-known member
Veteran
Ta Chaze se je prve dni življenja prelomil in je moral pognati novo korenino, kar mu je verjetno zamaknilo cvetenje. Poleg tega je bil najmanj izpostavljen svetlobi.

Saj bo.

funny-soon-meme-turtle-tortoise.jpg
 

Cereus

Active member
Od viška semen ne boli glava, sam če pa jih imaš nekaj let na lagru in jih vsako leto premetavaš pa tud nikamor ne pele. Tak da sem ene 30+semen dal na 12/12 za spol in jih nasadu v vreče.
 

Iva

Member
Letos mislim da smo imeli eno izmed najslabših jeseni. Nikakršni pogoji za uspešen zaključek malce poznih vrst. Sem pa vesela, kajti razen jutri bi naj bilo do nedelje sončno!:biggrin:
Naslednji teden pa mislim da bo že malce pozno, razen za tiste z jeklenimi živci.:skiiing:

Js bom Mandalo#1 pustila do nedelje, kajti ko sem jo obiskala pred 5 dnevi sem na spodnjih 2-eh majhnih cvetovih našla sledove plesni. Zato sem jo popolnoma oskubila, nardila eden konkreten trimming in ji določila D-day. V nedeljo chopchop, upam da zdrži, kajti ima res odličen vonj.

Mandala#1

picture.php
 

Koondense

Well-known member
Veteran
Do jutri ti bo ziher zdržala:)

Moje sezone je uradno konec, posekal sem še zadnjega Chaze-a.
Vreme je bilo živ obup zadnja dva tedna, upam, da vam ni uničilo preveč pridelka.

Letošnja jesen si zasluži tole sliko:)

cynical-cat-meme-generator-you-know-what-s-great-about-the-outdoors-nothing-72f8fb.jpg
 

Iva

Member
Mandala#1

picture.php


picture.php


Glede na celoletne vremenske razmere sem zadovoljna z dosežkom.
Me pa zelo zanima, kako sta uspela Mandala in Blueberry, ki sva jih trade-ala z uporabnikom Timoslav-om.

Vso sreču tudi Cereusu in vsem, ki še niste zaključili sezone, kajti vreme je v pi.di :moon:
 
Top