What's new

OUTDOOR 2009

blaugrana

Member
jest slike vidim ampak je kvaliteta bl v k....pa še tale imageshack nalaga slike celo večnost-

ICmag je velik bolš, pa še albumčke si lepo urediš :D

p.s. sam jih je treba dat na public:joint:
 
P

pohandrek

a se ima kdo zunaj kaj ? jaz sem vceraj pobral kar je se bilo , slike bi dal samo neznam , se bom naucil eheh :D pa se dobro da sem sel vceraj ker je skurlo use liste plesni na sreco cisto malo samo ce bi se pustil en tedn bi blo adijo use :)
lepe roze janez :)
 
pohandrek: moje bivse drevo je tud zacela plesn kurit,mi je unicla kakih 10g ,od 200g mastnega samo.stem da je teh 10g plesnivega tud za skadit ;) Fajn da si posekal pravi cas !
Pa znas dodat slike. samo malo se potrudi,pa vse gre,ni tezko ce hoces :)
 
P

pohandrek

saj ce je u izi plesen ni panike za kadit , koliko je ze folk skadil plesnivega pa sploh ni vedel :) bom se dal zraven in nardil kako fotko :)
 

lasko

Member
Mah plesen ni za kadit bljak

evo zadnja letos, padla vceraj :witch2:
cascadia x destroyer seme od Racota

picture.php

picture.php


zdej samo se vse posusit in uzivat zimo :joint:
 
P

pohandrek

Kako da ne lasko tudi plesniv sir je kvaliteta :D
prva slika je prav za naslovnico -dar jeseni :)
lepe roze :)
 
prava roza lasko ! je vzdrzalo brez plesni? CONGRATS ce ti je uspelo! lep zakljucek za leto 2009 zgleda .

Zdaj pa bo treba ze pocasi kante brusit ,sneg se bliza ;)

uzivajte & POZITIVE VIBES to all !
 
K

kiree

Po dolgem času....in po dooolgih (nepričakovanih) delovnih počitnicah v malo bolj hladnih krajih :D ...:D....malo update-a.

http://img36.imageshack.us/i/35054995.jpg/
X

To me je čakalo doma. LST outdoor u loncu. Zapustil sem jo v 1 tednu cvetenja. Zemlja je mix plantella balkonika + perlit in vermikulitv in guano. Zalivana cel cikel z deževnico (2x na teden)-zahvale kolegu :D. Strain =(DP)PPx(FD)Pure. V kratkem ostalo :)

http://img30.imageshack.us/i/47800953.jpg/
X

*V ozadju najdeni ??? strain poln semen...kristalov prakticno nima vec...
*sorry za kvaliteto slik...mobitel pač.
 
Last edited:

Stevius

Member
OMFG why the pictures are soo BIG ?!

Peace M8 :D


I think he ment that pics are indeed very BIG!

Not necessary and time consuming cause of huge data loading.

People, try to use ICMag instead of ImageShack or similar b/s.
You will have them all in one place, where you need them and when you need them. Easier acces to your pics and inserting them in threads.
And it also resizes the pics for you!

Simple
 

jaz

New member
ok zgleda da sem jaz zabluzo..tak veš joint pol pa ne prav prebereš ko dogaja :D se bom potrudo in si bom naredo tu album pa tam popal slike

klint my mistake..I didn`t understand what you thought..you know :joint: now i know:D
 

Latest posts

Latest posts

Top