What's new

oropali so me

ayerton

New member
pozdravljeni

v nedeljo 20.2.2011 je bilo vdrto v moje stanovanje v ljubljani in so mi odnesli par luck in porezali rozice. ker sem na drugem koncu sveta sem izvedel sele danes.
sumim bivso punco, ki bi lahko naredila duplikat kljucev od stanovanja. prav tako so bilo odprti samo tisti predali v katerih sem imel kaj vrednega, + predal z orodjem. se pravi nekdo ki je stanovanje poznal do potankosti. znakov nasilnega vdora ni!

na to stran pisem ker konoplja.org ne dela. poleg tega pe ne bi rad tam obljavljal teh svari.
ce bo kdo zasledil kaksno od naslednih stvari na kaksnih forumih ali po kaksnih drugih kanalih, se toplo priporocam za kaksen PM.

odnesli so mi sledece:
Superplant hybrid lamp hps+mh 600w
superplant super red 250w hps
gib-lihgtening 600w dusilka in se eti250w
250w neonka 6400K za rast

rozice so bile skoraj zrele za potrgat se cca 2 tedna:
1 kom pineaple chuck
2 kom cheese
1 kom white rihno.

vse skupaj je bilo namenjeno izkljucno v ljubiteljse in zasebne namene. malo sem experimentiral in imel 600hybrid postavljeno pod reflektor, pod njim pa vertilklo se 250 super red. zgeldalo je bozansko in zal mi je ker ne bom docakal koncnega rezultata.

poleg vsega tega pa mi je izginila se biometricna enota za prepoznavo obraza, ki je bila ravno kupljena in se zapakirana v skatli (2000eur), nekaj rocnih ur ( seiko kinetic 2.kom + tag heuer 1.kom), 4x external hard drive z avtorskimi posnetki iz kamere, in se par malenkost.

ce kdo kaj vidi, lepo prosim na privat...


kolegi, hvala...
 

qurva

New member
Kako si potem zvedel da je sploh bilo vdrto ? Enemu si povedal tisti naprej itd. vsaj pomoje , upam da se tisti ki ti je kradu zadavi z to travo pa da mu hps celo bajto zažge :D
 

timoslav

Member
Bv človek voljo zgubi do življenja če se mu zgodi kaj takega,,upam, da jih čimprej zgrabijo ali pa se jim zgodi kaj takega kot je qurva povedal :D
 
Top