What's new

орлови нокти или нещо такова

орлови нокти или нещо такова

приятели,може ли някой да ми помогне-става дума че на растенията листата им се подвиха и подвиват надоло.един приател ми каза нещо за болест-орлови нокти или нещо такова,ако някой може да ми помогне-Благодаря
 
да ги предпазим от опрашване

да ги предпазим от опрашване

Здравейте,някой да е чувал или срещал някаде препарат с който се пръскат растенията( става дума за навън) и който ги предпазва от опрашване.
 

focktor

Member
Здравейте,някой да е чувал или срещал някаде препарат с който се пръскат растенията( става дума за навън) и който ги предпазва от опрашване.
:muahaha:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Няма да се учудя ако има нещо подобно... Има "стимулатори на цъфтежа" за овощни дървета, с които се пръскат цветовете за по-лесно опрашване, като нищо има и обратното.
 

gwan

Member
приятели,може ли някой да ми помогне-става дума че на растенията листата им се подвиха и подвиват надоло.един приател ми каза нещо за болест-орлови нокти или нещо такова,ако някой може да ми помогне-Благодаря

всички -преторявания,преполивания,дефицити и т.н. са само последиците от реалния проблем.и вместо да лекуваме основната причина,повечето от нас правят точно обратното.??опитват се да лекуват пораженията и се получава един омагьосан кръг от който излизане няма.вижте!..причината за всичките мизерий са несериозното отношение на самия градинар към планта.ТОВА НЕ Е ТАМАГОЧИ!!! а реално и живо създание.! 1)-повече поливане не означва по доволно растение а БОЛНО(настинало)!!- представете си,че се налага да прекарате целия си живот под дъжда и до кръста в кал????? 2)-преторяване- това не е културизъм? няма как с повече храна да стане по "здрав" - представете си че сте вързани за болнично легло и са ви окичили като елха с разни системи и това не стига ами от време навреме идват някакви "гавази" и с фуния ви наливат смляна храна в гърлото до пръсване????? 3)-вентилация - тук важи максимата "от много глава не боли" стига да не е многооо директна!!!представете си да сте затворен с 10 пръча в една кутия с малка или почти никаква циркулация на въздуха??? след определено време,освен миризмата която ще трябва да търпиш но и ще си издъхнеш в тази смраддд???? и т.н. и т.н. ...
 
Top