What's new

Og Kush Hidro 600w

GeryZ

Active member
Sziasztok. Második köröm tervezgetem és Hidroval szeretném.
Növekedés 400w MH
Virágzás 600w Hps
Táp: ADVANCED HYDROPONICS DUTCH FORMULA MICRO
Faj: Og kush 4 db
Öntözés világos szakaszban 3 alkalommal.
Ph Ec mérővel ellenőrzés. (Nem nagyon tudom a megfelelő értékeket)
Indulás 2-3 hónapmúlva.
A rendszert én állítom össze működő hidro alapján. Leírással.
:dance013:
 

Gregi

New member
Csaó! Automata hidró? En eddig valahogy kevesnek ereztem hozza magam. Jolelvagyok a foldel :D Varom az indulast! Sok sikert ;)
 

GeryZ

Active member
A naplót inkább magamnak írom hogy a továbbiakban tanulhassak belőle de minden jó szándékú komentett megköszönök.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
picture.php

automata hidró hajrá
 

GeryZ

Active member
már lassan 5 cm-esek vagyunk :D Szépen fejlödenk 2 nél kiss szár nyúlást tapasztaltam mert kicsit távolabb vannaka fénytől de enek elenére minden rendben. Képet nem tudok lőni mert a telom megadta magát
 

GeryZ

Active member
egy kis érdekesség. A víz darabos lett. pedig parlagon Hidro A+B t használok. Talán egy levegöztető megoldás lenne?
A növénykék jól érzik magukat korukhoz képest nagyok. És jól viselik a dolgot. de viszont a víz ellátás így eltömödik.
 

GeryZ

Active member
egy másik gondolom hogy egy lámpa alatt van a nagyobbakal és a nagyok lassan 12 be kéne veretni de ők viszont még kicsik. az Autó 12 be is ugyan ugy viselkedik mint 18 ba? Hülye kérdés és valszeg én is tudom hogy nem, de hátha
 

Solon

Well-known member
Rakhatnál, mondjuk képet, meg rendes leírást. Nem normális, hogy darabos a víz, eleve kuka az egész, rendszert átmosod, csinálsz új oldatot, ez ilyenkor alap. Nincs benne levegőztető? Aztmeghogy? Milyen rendszer ez? Az auto virágzik 12-ben is, vond le a termésből a kiesett világított órák számát.
 

iwantmorebuds

Active member
Ezt most nem értem, az elején azthittem félreértettétek es te automatizalt hydrora gondoltal, most meg automata viragzasu kenderről beszélünk :D

Viszont ha meg automata viragzasu a noveny miert akarod 12be rakni?

Ui. : Még kétszer elolvastam de akkora káosz van a fejemben ugy erzem le kell allnom a fűvel, pedig ez nem az az oldal :D
 

Latest posts

Latest posts

Top