What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Daca gasim pe cineva cu DS Tike, flipper zero sau ceva asemanator, putem sparge mit-ul la controlere care merg pe wifi/bluetooth. Sunt curios daca pot fi actionate de la distanta sau doar depistate!

Astept un raspuns PM!
 

babygrower1

Well-known member


asa o sa am și eu când o sa fie legal
o sa fiu cel mai mare producător național de iarba și o sa zic ca de pe icmag am învățat
mark my words
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Wappa e baza, automat bag si ceva boabe corcite cu mascul de Double Gum, ca-i iarba zilnica, cea de rutina. D G n-are cum s-o strice.
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
:sneaky:As vrea totusi un meniu mai variat, pan- acum am bagat wappa, purple bud, d gum si cele doua minuni.
Desi mai am (putin) din toate, vreau sa mai schimb peisaju' si sa pun si boabele la treaba, ca doar am cheltuit ceva e-uri pe yele si mi-as face seppuku sa expire semintele..
Trebe sa bag branzili-n priza. Am Cheese si triple cheese, o iesi ceva din asta..
 

Latest posts

Latest posts

Top