What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nemesítés

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem az ő hibájuk.. usánka hermulós vonalból van.. ha nem csinálnak jó szelekciót továbbviszik ennyire egyszerű.. éspedig nem csinálnak... a mennyiség a lényeg, nem a minőség.. megtehetik mert ha 100 ból 10 hermul nekik akkor is mindegy, mert megveszik a név miatt.. ahogy ti is :D
 

foazegyensuly

Well-known member
nem az ő hibájuk.. usánka hermulós vonalból van.. ha nem csinálnak jó szelekciót továbbviszik ennyire egyszerű.. éspedig nem csinálnak... a mennyiség a lényeg, nem a minőség.. megtehetik mert ha 100 ból 10 hermul nekik akkor is mindegy, mert megveszik a név miatt.. ahogy ti is :D
real
 

foazegyensuly

Well-known member
Háttő 28%-ot írtak, bár tényleg nem nyálaztam át az összes straint (kizárólag VPN-nel nézek ilyeneket, és általában nem gyors :D) Van amelyikre még 28%-nál is többet igérnek?

CookiesGelato28%
hát vannak az F1 magok amik drágábbak ott igaz nincs megadva thc szint de volt már rqs cookies gelato autom és nem volt nagy szám az NL-auto-juk simán odaveri erősségben is.
 

f2obsession

Active member
Elhiszem, hogy ennél szinte bármi jobb volt, ezért hangsúlyoztam, hogy "az oldal szerint". Enyém fotós volt, több esélyt is kapott (ment kókuszban is, meg DWC-ben is), De akármelyik mafiás strain többet ért. Oké, a füstje finom volt, de mit érek vele, ha a beharangozott 28% kb 8%-nak tűnik, és emellé keveset is termett. Érdekesek ezek a %-ok, WW-t például mindenhol 14-16% tájára írják, aztán abból még nem szívtam olyan verziót (Greenhouse, meg Nirvana volt meg tutira, de talán a DP-s is) amitől ne őrültem volna meg 1,5-2 órára :D
Amúgy ez az F1 hype szerintem még nem élt akkor, amikor a kukisgelátót berendeltem. Meg ahogy láttam, sima fotós fem vonalon is jó sok új fajta felkerült a palettára. Amúgy ajándék mag gyanánt küldtek Critical-t, hát azzal kellett volna kezdenem, arról láttam naplót (azt hiszem Székletnek volt). Gyanítom, hiába a papíron kisebb %, sokkal jobbat adott volna, mint ez a ratyiság, meg azt is láttam naplóban, hogy az aztán tud hozamot produkálni...
Illetve a napokban fedeztem fel, hogy igazából a mafiás magokból is van még "eredeti", bár esélyes, hogy már egyik se csírázik, de azért jobb lett volna megpróbálni azokból csíráztatni, mint a belőlük tovább pancsolt saját magokat indítani. Most már le kell menjenek, mert nem akarok sok tövet. Valószínűleg a Rqs magok is sorra kerülnek (greengelato, meg a kritikál), ha a maszek növények lemennek...
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
hájphájp.. xD azé azt félve megsúgnám hiába a huszonnyóc%, egy 15%os mépöl líf olyat baszna rátok, assetudnátok arccal merre vagytok
az F1 meg nem hájp, hanem törvényszerűség... rostkenderből is van F1 hibrid pédájul..
 

f2obsession

Active member
hájphájp.. xD azé azt félve megsúgnám hiába a huszonnyóc%, egy 15%os mépöl líf olyat baszna rátok, assetudnátok arccal merre vagytok
az F1 meg nem hájp, hanem törvényszerűség... rostkenderből is van F1 hibrid pédájul..
Persze, paradicsomból, meg paprikából is van F1 hibrid , meg 30 éve is rengeteg kender fajtáról lehetett mellékesen tudni, hogy F1 hibrid (pl a Nirvana Snow White-ja is ilyen volt, és amúgy qrvajó volt).
Csak ahogy az oldalt néztem, most az akar lenni a "megahit" az rqs-nél (külön kategóriát csináltak belőle, és úgy látom a legdrágábban ezeket adják most), erre értem a hájpot.
 
Last edited:

foazegyensuly

Well-known member
nekem eddig a legerősebb amit én csináltam az Afghan autok voltak az oaseeds-től azóta se tudom honnan küldhették mert amúgy meg fent sincs az oldalukon.
ez az idézet pont idevág a Sensi oldaláról:
"A THC-ben gazdag hibrid törzsek uralják ma a kannabisz színterét. A divatos új törzsek túl gyakran elfelejtik, hogy sok jellemzőjüket az afgán törzseknek köszönhetik. Például a gyors virágzás, a trichome kialakulására való hajlam és a növekedési struktúra mind Afganisztánba nyúlnak vissza."
 
Last edited:

Pillang

Well-known member
Fem magot bárki tud csinálni, egy meddő növény amit nem poroz fel a vad, - 10 fokig pár napot egész jól bír, a kinézete semmire nem hasonlít ami a piacon van (sem freakshow, sem duck) azért kicsit más...
Gyakrabban kéne idejarnom, olyan növényt, ami nem magosodik, vennék én is! Pláne, ha nem hasonlít semmihez. Meg harom mellű nő is kéne.
 
Top