What's new

Narkotik za migreno

K

kiree

kateri straini so dobri za migrene/bolečine? Zadnjih par mescev me mučijo najmanj 2x na teden okoli dveh zjutraj in mi zjebejo spanje. Nič ne pomaga...edina indica ki jo mam je še neki malega blueberryja in neki pomaga, samo pol še manj lahko spim. Študiral sem neki varianta hashberry od mandale. Nekaj cheap, ki nimam več dosti placa. Kakšno priporočilo?
 

Stevius

Member
kateri straini so dobri za migrene/bolečine? Zadnjih par mescev me mučijo najmanj 2x na teden okoli dveh zjutraj in mi zjebejo spanje. Nič ne pomaga...edina indica ki jo mam je še neki malega blueberryja in neki pomaga, samo pol še manj lahko spim. Študiral sem neki varianta hashberry od mandale. Nekaj cheap, ki nimam več dosti placa. Kakšno priporočilo?


Kakorkoli, iskat moras indike. Kajti ravno indike imajo vecje razmerje CBD>THC in ravno CBD (Cannabidiol) je tisti kateri ima najvec "zdravilnih ucinkov". Treba je razumet da sta THC in CBD genetsko določena preko 2 alej v B lokusu kromosoma. Torej, če imamo Bt alejo bo rastlina ustvarila encim ki bo iz CBG (Cannabigerola) pretvarjala v THC (Tetrahidrocannabinol). Će imamo Bd alejo bo rasltino proizvajala encim, ki bo CBG pretvarjal v CBD. Če imamo oboje Bd in BT bomo dobli THC ter CBD.

V naravi imamo "land race" katera vsebujejo 3 genotipe: BtBt,BtBd, ter BdBd.
Ta prvi primarno proizvajajo THC, drugi proizvajajo oboje, tretji pa CBD. Komercialni breederji se znebijo BtBd in BdBd genotipov.



Ravno zaradi tega je tezko zbreedat "high CBD strain" z uporabo komercialnih semen, ker preprosto nimajo genetike za to.


:wave:



En predlog: White Rhino oziroma Medicine Man od MNS
 

Peksman

Member
Drugače je pa dehidracija najpogostejši razlog za migrene. Pij veliko vode z dodatkom magnezija za prevodnost živčnih poti. :wave: Sori ker je mal off topic
 
K

kiree

Hvala obem za info ;). Stevius, zanimivo branje :D.
Punca me je že začela zajebavat da ne bo seksa, ker lahko zanosim ker imam migrene zaradi ciklusa....

Sfehtal sem par g rhinota (GHS) in rezultat tekme je:

Imigran:W.Rhino 0:1
migrena:W.Rhino 0:1

samo jeeeeeezs...to preveč skine za moj okus XD

Doktor pravi da je razlog nenaspanost in stres, svetoval je kot peksman Mg in dosti tekočine. Ko sem mu rekel kaj je moje zdravilo me je pogledal in rekel "med nami rečeno...edina stvar ki hitro pomaga, brez da ti uničuje jetra" :D
 

Stevius

Member
White Rhino (GHS) = Medicine Man (MNS)

Shanti je vse preimenoval kajti nas dragi GHS nima pravih starsev. Tko da nevem koliko je Medicine Man-a v "njihovem" White Rhino....


Isto velja za White Widow katerega je Shanti preimenoval v Black Widow.

SSH je tudi na listi "sumljivih". Neville-ove stvari so tudi se vedno na spisku od GHS, ceprav kolikor vem so fantje nehali sodelovat med sabo in so pobrali svoje mamice in tatice. Kako ima Green House se vedno "pravo genetiko" brez TRUE PARENTS-ov.... je štorija za drug thread...



:joint:
 
K

kiree

Lasko, nekateri se rad preseravajo s ptk-jem :D. Drugače pa lepa lepa, kolko prinese indoor? Samo pizdarija, nisem navajen na indike...pol sem bebav (varianta ko spiješ pou šteke bire in ti vsake tolko pade glava dol in ne greš zatem :D )
 

mastif

Member
kaj pa kaka ortega indica, hibrid med Northern Lights #1 in še ena močna različica indice.
pa še piše, da baje si zutri cool, testirano s strani, njihove testne ekipe.

lp
 

Stevius

Member
Heritage: Medicine man

Category: The Naturals - Old school genetics

Family of breed: Afghan x Brazilian sativa / South India

Breeder: Shantibaba's

Preferred medium: Bio and Hydro, Indoors and outdoors/greenhouse

Expected yield: indoor 600 g/m2 g/h & outdoor 450/600 g/plant

Flowering period: Indoor expect it to be completed in 56 to 65 flowering days.In the northern hemisphere it should be completed by October and in the southern hemisphere by late April to May.

Recommendations: For the inexperienced growers to the most advanced cultivator.

Special Notes: It was also known as White Rhino when it was first released…a tribute to Denis Peron's (art.215) for Medical growers.



http://www.mrnice.nl/dhtml/strains.php?id=29

:wave:
 

jaz

New member
men se white rhino ful dopade..letos mel outdoor od GHS..ena mi je podlegla zarad pokola toče. za kadit je cool..dober okus vonj ma pa taki sladek/sadni,zadane ful super :joint: je uporabna za zdravljenje migrene oz je kr painkiller :D

še slikica :D

picture.php




picture.php
 
Doktor pravi da je razlog nenaspanost in stres, svetoval je kot peksman Mg in dosti tekočine. Ko sem mu rekel kaj je moje zdravilo me je pogledal in rekel "med nami rečeno...edina stvar ki hitro pomaga, brez da ti uničuje jetra" :D


hehehe ta doktor je ziva legenda :D

okrevaj cimprej ,zdravje je najbolj vazno
 

Latest posts

Latest posts

Top